Jump to content

Mcafee Nasıl Devre Dışı Bırakılır

Vbx

Recommended Posts

program 8 yada 9 sürümü demi eğer öyleyse saatin olduğu yer de programın işareti olaçak oradan console yada özellikler olan hangisiyse enable olan 4 secenek olaçak onları disable yap ben şu an bu programı kullanmıyorum fakat kullanmıştım ve öyle yüklüyordum

program 8 yada 9 sürümü demi eğer öyleyse saatin olduğu yer de programın işareti olaçak oradan console yada özellikler olan hangisiyse enable olan 4 secenek olaçak onları disable yap ben şu an bu programı kullanmıyorum fakat kullanmıştım ve öyle yüklüyordum

söylediğiniz gibi simgesi var ona sağ tıklıyorum ama söyledikleriniz gibi ya da benzer seçenkeler yok yine de tşkler

Arkadaşın önerdiği yöntem virusscan enterprise 8,5 ve 8,7 sürümlerinde var. Onlarda security center yoktur. Eğer security center varsa arkadaşın kastettiği şeyler olmaz. Devre dışı bırakamazsınız. Ya da ben öyle biliyorum. O yüzden laptopumdan mcaffeeyi kaldırdım. Bir yolunu bilen varsa ve anlatırsa öğrenmiş oluruz.

söylediğiniz gibi simgesi var ona sağ tıklıyorum ama söyledikleriniz gibi ya da benzer seçenkeler yok yine de tşkler

total protection kullanıyorsan security centeri aç bilgisayar ve dosyalar yazan sekmeye tıkla sağ altta yapılandır ibaresini görüceksin oraya tıkla. oradan calısan bileşenler gozukur. mesela virüsten korunma etkin - Açık işaretlidir. Kaplıtyı işaretle sana ne zaman a kadar kapalı kalacağını soracaktır ordanda yeniden başlatana kadar felam birini seç aynı sekilde diğerlerinide kapatsan iyi olur

casus yazılımdan korunma komut denetcisi felam onlarıda.

Cevabını buldum arkadaşalr ilgilenenlere tşkler..Merak edenlerle paylaşayım.Configure/computer&files bütün değerleri off yaparak bi süre bu programı engellemiş oluyorsunuz :dribble:

Arkadaşın önerdiği yöntem virusscan enterrise 8,5 ve 8,7 sürümlerinde var. Onlarda security center yoktur. Eğer security center varsa arkadaşın kastettiği şeyler olmaz. Devre dışı bırakamazsınız. Ya da ben öyle biliyorum. O yüzden laptopumdan mcaffeeyi kaldırdım. Bir yolunu bilen varsa ve anlatırsa öğrenmiş oluruz.

buldum nasıl olduğunu cevabını da yazdım kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...