Jump to content

Ekran Kartına Bakın ?

wolfboyyy

Recommended Posts

e 120 lıraya 2 karttan bırını labılır ancak ne kadar cok para o kadar cok bit :D

arkadaşım ben POWERCOLOR HD4670 1GB DDR3 128BIT 16X PCI.EXP kulanoyorum fiyat olarak 130 tl olması lazım neden bu markayı seçtin dersen pawer fazla istemiyor başka marka alsaydım 90 tl de pawer alçak tım 500 w luk benim power 400w powere dikat et bide ona para harçama :)

ama benim Pc DDR2 DDR3 Olurmu bide power 300 wat gerçek çıkış önerileriniz?

ddr kaça kadar desteklediyini anakrtın modelini yazman gerek saten ddr 2 ve3 fazla bi fark yokturda ekran kartının kutusun da istediyi wat yazar veya satan kişi ye sor çünkü günümüz de artık ekran kartlarına ekstıradan koblo takılıyor ve 2 ay oldu sanırım arkadasım da p4 vardı ekrankartı adık 512 ddr2 128 bit 300wat pawer ile çalısmadı maleseft pawor aldık tanıdık birin de var mış beleşe aldı senin ki çalışa bilir okadar bilmiyorum ben benim kine ise çalışır 400 wat la ama tam performans vermez dediler ..

ama benim Pc DDR2 DDR3 Olurmu bide power 300 wat gerçek çıkış önerileriniz?

ram uyumun ddr2 die ekran kartını öle almak zorunda deılsın :D o farklı bişi

sen en ıısı 4670 al ama şimdilik yarar ilerısı yok

elındekı sısteme uygun bu kart

ama ilerde yaz sana bi sistem ayarlarız bomba

256 bit olsa en az daha iyy olurdu yinede hayırlı olsun ben gforce chipsetli pov marka (galyana gelip aldım) deiştirecem ama 512 mb lık bendeki şimdilik dursun diyorum pes 2010 ile cod 6' yı çok rahat oynadığım için...

arkadaşlar bu kart ile undecover g4 cod6 pes 10 filan rahtlıkla oynayabilirmiyim

http://cyri.systemrequirementslab.com/srtest/[/CODE]

[/center]

Bu siteye gir analiz yaptır oynatırmı oynatmazmı gör oyununu seç run tıkla bak.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...