Jump to content

Windows Xp Crack/aktivasyon Addon ?

chaylac

Recommended Posts

öncelikle herkeses merhabalar...

bilgisyardan çok fazla anlamayan uzaktaki bir arkadaşıma, sadece kullandığı programların kurulu olduğu katılımsız xp cd'si hazırlıyorum.

Yalnız XP aktivasyonu konusunda sıkıntı var. Genellikle crack işlemi için LegalXP kullanılıyor. (Ancak arkadaşım bundan bile anlamaz :) Bilgisayarı sadece amatör radyo yayını için kullanıyor. Şarkıları internetten çektiği içinde pc sürekli olarak çöküyormuş :)) Ancak katılımsız cd için böyle bir addon yok. Varsa da ben bulamadım.

Katılımsız Windows XP Cd için, lisans/aktivasyon işlemi için addon varsa ve paylaşırsanız çok memnun olurum...

Şimdiden teşekkürler

Saygılar...

Please register to see this content.

bu addonda hem güncellemeler var hemde aktivasyonu sorunsuz yapıyor

hocam daha önce o paketi indirdim, bir kurulum cd'si hazırladım. wmware de hata verdi. paket tek başına sorunsuz olabilir ancak cd içerisine yüklediğim diğer addonlar (framework ile çakışmış olabilir) veya nlite üzerinde yaptığım bazı önemsiz modifiyelerden olsa gerek açılışta hata verdi. hata, windows orjinal doğruluması yapamadı şeklinde bir şeydi. ne oturum açılıyordu ne de başka bir şey :S daha sağlıklı bir crack addon henüz bulamadım :S

• 7 ay sonra...
hocam daha önce o paketi indirdim, bir kurulum cd'si hazırladım. wmware de hata verdi. paket tek başına sorunsuz olabilir ancak cd içerisine yüklediğim diğer addonlar (framework ile çakışmış olabilir) veya nlite üzerinde yaptığım bazı önemsiz modifiyelerden olsa gerek açılışta hata verdi. hata, windows orjinal doğruluması yapamadı şeklinde bir şeydi. ne oturum açılıyordu ne de başka bir şey :S daha sağlıklı bir crack addon henüz bulamadım :S

Merhaba Konuya cevapolarak sanırım biraz geç kaldım ama yinede paylaşmak istedim bugunden sonra gereksinim duyacak arkadaslar için...

Evet addon olarak creck bende duymamıştım ama, basit bir yöntem ile ( çift tıklama ile crack işlemini yapan kucuk bir exe var Hfslip ile güncelleme entegre ederken (T13) Kurulum bitimine 13 dakika kala kurulan prograramlar içersinde olması sorunu cozer diye dusunuyorum bunun içinde Hfslip dizinindeki HFSVCPACK dosyasını kullanabilirsin...

Ustatlarım varken surcülisan ettiysek affola :)

saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...