Jump to content

Wireless Adaptörü

mrtsahin

Recommended Posts

arkadaslar ıkı masaustunu wirelessla bırlestırmek ıcın wireless adaptoru gerekıyor bunu bılıyorum ancak arkadasla aramızda 30 metre mesafe var modem camın onunde olcak ancak arkadasın kı camın onunde degıl duvar arkasında olcak adaptor verımı en ıyı sevıyede nasıl alırım ayrıca modemıde ttnetın verdıklerınden almayı dusunuyoruz sizce bu mesafede sorun cıkarmı yada en ıyı verımı almak ıcın hangı adaptoru almalıyım adaptore en fazla 60 tl verebılırım

Arkadaşım TTNET in kablosuzu bildiğim kadarıyla 75 TL.Ve vereceğim linkteki modem kadar iyi değil.O modem antensiz bu ise antenli ve çekişi çok güzel.Ben kullanıyorum tavsiye ederim.Eğer kabloyla modemi dahada yaklaştırma imkanın varsa birde kablo linki veriyorum onunda faydası oldukça fazla oluyor.İncele...

Please register to see this content.

Ben yukarıda bahsettiğim wireless adaptör ile 150 mt belki daha fazla mesafeden kurdum ağı.İki çubuk çekiyor ama hızı hiçbir şekilde etkilemiyor.Modeme takılı bilgisar kadar hızlı interneti.Modemde ısınma,bağlantı kopması falanda yok.Seninki 30 mt ise bağlantı çok daha iyi olur.

Ben yukarıda bahsettiğim wireless adaptör ile 150 mt belki daha fazla mesafeden kurdum ağı.İki çubuk çekiyor ama hızı hiçbir şekilde etkilemiyor.Modeme takılı bilgisar kadar hızlı interneti.Modemde ısınma,bağlantı kopması falanda yok.Seninki 30 mt ise bağlantı çok daha iyi olur.

cok tskler arkadasım ttnetın 8 mbıte kadar olanından almayı dusunuyoruz ama fıyatı sasırtıor ondan da korkuoruz neden normal 8 mbıtle 8 mbıte kadar olanın arasında okadar para farkı var anlamıs degılım

cok tskler arkadasım ttnetın 8 mbıte kadar olanından almayı dusunuyoruz ama fıyatı sasırtıor ondan da korkuoruz neden normal 8 mbıtle 8 mbıte kadar olanın arasında okadar para farkı var anlamıs degılım

8 Megabit değil zaten 8 megabite kadar demek internetin boş olduğu zamanlarda bu hıza kadar çıkabiliriz diyor.O hıza çıkacağınıda sanmıyorum hiç.Ama o 8 megabite kadar olan 10 Gb ile sınırlı sanırım.2 Kişi paylaşırsanız yetmeyebilir.Ben Smile ADSL kullanıyorum şu anda.Sınırsız ve 9 ay 26 sonraki 7 ay 45 ödeyeceğim.TTNET te hergün ayrı bir problem vardı.Ama Smile ADSL de 6 aydır hiç bulunduğunuz yerde bağlantı problemi vardır diyen olmadı daha...

hmm analdım ancak dıyelımkı hız ortalama 1 megabıt ozaman kablosuz baglancak arkadasım kac ıle baglanır yanı ortalama kac ıle ındırme felan yapabılır

8 megabit tabiki diğerinden hızlı.Siz ihtiyacınızı belirleyeceksiniz ve 10 gb yeterliyse ondan alacaksınız.Ama iki kişiye indirmede yaparsanız 10 gb yetmez.Hızı boşverin kotanız sınırsız olsun daha iyi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...