Jump to content

Hotmail Brezilya çıkıyor

Recommended Posts

Ben Firefox kullanıyorum,ama dediğiniz gibi bişey olmadı bana..Direk mail sayfasına gidiyo firefoxdada :)

sırf bu maillere direkt bakabilmek için tıtıyorum ie yi normal zamanda açmıyorum zaten sende ki durum ilginç belki düzeltmişlerdir sorunu uzun zaman oldu bakmayalı

kardeş explorer ayarlarından varsayılan tarayıcıyı İE olarak ayarla sorun olmaz. Varsayılan

" şimdi tekrar denedim ama değişmedi!

varsayılan tarayıcı firefox,sayfayı açarken ie8 ile açıyor.sonu aşağıdaki gibi... " demişsin sen orasını İnternet Explorer yapsana bir.

kardeş explorer ayarlarından varsayılan tarayıcıyı İE olarak ayarla sorun olmaz. Varsayılan

" şimdi tekrar denedim ama değişmedi!

varsayılan tarayıcı firefox,sayfayı açarken ie8 ile açıyor.sonu aşağıdaki gibi... " demişsin sen orasını İnternet Explorer yapsana bir.

sorun bende değil,biliyorum öyle olduğunu!

@lejon a cevap olsun diye yazdım!

konuyu tam okursan :)

bana ne cevap yazdın?

-----------------------------------------------------------------------------------------

Ben Firefox kullanıyorum,ama dediğiniz gibi bişey olmadı bana..Direk mail sayfasına gidiyo firefoxdada :)

bu iletine yolladım,firefoxda açtı bende dedin ya!

ona binaen ;)

Messenger ayarlarından bir ayarı yapmışsındır. Mail e tıkladığında açılan sayfada otomatik login olma, mail adresini ve şifreyi tekrar sor gibisinden bir tik var güvenlik sekmesinde yanlış hatırlamıyorsam. Onu kaldırırsan böyle çıkıyor. Açık olursa zaten hiç sormadan direk giriyor mailine. ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...