Jump to content

Soundmax 2009-2010 Program & Driver Arşivi Çıktı !

SoundMax
 Share

Recommended Posts

• Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eline koluna sağlık.

Bir ricam olacak tabi mümkünse programları ayrı driverleri ayrı upload etme şansın var mı?

Kolay gelsin.

şöyle yapabiliriz salı gunu nasıpse almanyada olucam. bulundugum yerın netı cok ıyı oradan yapabilrim ama carsambaya kadar ımkansız

Dostum Coşturmuşşsun ortalığı..... :))))))))))))

partlar bitsinde bende indiricem ;)

sero partlar hazır ındırıyonmu :D

Adam Teknik Servis Zaten.Meslektaşlarına Kıyak Geçmiş ;)

aynen öyle oldu kardeşim hatta bugun birine hem soundmaxp dvd versiyonu hem cd versıyonu hemde buradaki sistemi kargoladım gitti. şanslı cıktı herıf :D pazartesı ıstanbuldayım ondan sonra salı gunu yolculuk kargo ısıde bıttı yanı

programlar menüsününü gelmesini bekliyorum. 15 dk gecdi acaba bu gün gelirmi diye düşünmeye başladım. ayrıca wins 7 yükledim asla cam ve realtek i tanıamz winds 7 ama bunun driver yüklenmesindede sanki cam ve realtek yüklüymüş gibi gösderiyor :)

kapatık tekrar acdığımda programlar geldi. adobe reader var flash ı göremedim. driverlar işime yaramadı doğruı büyük ümitlerle indirmişdim ama çöpe atcam sanırım. emeğin için teşekkürler kardeşim.

Edited by sardes

programlar menüsününü gelmesini bekliyorum. 15 dk gecdi acaba bu gün gelirmi diye düşünmeye başladım. ayrıca wins 7 yükledim asla cam ve realtek i tanıamz winds 7 ama bunun driver yüklenmesindede sanki cam ve realtek yüklüymüş gibi gösderiyor :)

kapatık tekrar acdığımda programlar geldi. adobe reader var flash ı göremedim. driverlar işime yaramadı doğruı büyük ümitlerle indirmişdim ama çöpe atcam sanırım. emeğin için teşekkürler kardeşim.

evet WPI dan dolayı ve sisteminden dolayı goruntu gelmesi değişebilir. bende hiçbir zaman gelmeme gibi birşey olmadı ! ayrıca İNTERNET ARAÇLARI altında Flash Pakedi yazar mauseyi üzerine getirirsen farkedersin içinde barındırılan özellikleri. ayrıca okadar buyuk ebattaki driver arşivi nasıl işine yarayamadı hayret kaldım .. sende daha gelişmişi var sanırım paylaşırsan sevinirim ben derler toplar bir paket yapar paylaşırım onları sende sagol çöpede atsan. kolay gelsın