Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Soundmax 2009-2010 Program & Driver Arşivi Çıktı !

SoundMax
 Share

Recommended Posts

• Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SoundMax Kardeş

Ellerine klavyene sağlık çok güzel olmuş. Benim takıldığım iki noktayı belirtmek istiyorum.

1-Driver programı ile driverleri kurduğum bazı pc lerde pcı device diye bir driveri kurmuyor.(benim pc me kuruyor)

2-Hiç bir pc de 2007 office yi kuramadım .

Acaba programlarda bir sıkıntı mı var? yoksa hata benim gibi acemilerde mi?

İyi akşamlar.

Teşekkürler

virüsle alakası yok yapılan katılımsız programların %30 unda virüsler alarm veriyor (tnctr'de paylaşılan programlardan bahsediyorum) forumda bir çok defa bu dile getirildi.Zaten antivirüsler her exe ye ötmeye başladı. Yakında pc açınca "dikkat bilgisayar açıldı" uyarısı verirse hiç şaşırmam

Edited by G3n3tiG

slm dostum tüm partları indirdim. vin rarla buraya çıkar dedikten sonra şifre falan istemedi sonrada %99 a gelince şifre yanlış diyor. bu neden oluyor acaba. saygılar.

öncelikle hayırlı olsun. part1 e sag tıkla buraya cıkar de şifre ister! şifre SoundMax girdikten sonra tamama bas şifre sormaz devam ederse pm atabilirsin

öncelikle hayırlı olsun. part1 e sag tıkla buraya cıkar de şifre ister! şifre SoundMax girdikten sonra tamama bas şifre sormaz devam ederse pm atabilirsin

değini yaptım kardeş ama daha önce dediğim gibi şifre sormuyor ki şifre yazayım ve de aynı hatayı alıyorum. ama en azından beni dikkate alıp cevap yazdığın için sana ayrıca teşekkür ederim. bayramında kutlu olsun kardeş