Jump to content

Usb De Ki Verilerim Kayıp

uSTA33

Recommended Posts

arkadaslar usb mı yere düşürmem neticesinde butun verilerim kayboldu flash diske tıkladığımda biçimlendir diye uyarı verıyor... magıc recovery ıle taradım verıler o programda gorunuyor fakat tam surum olmadıgı ıcın verılerı kurtaramıyorm bu program veya benzerı program olan varsa lütfe4n yardıom edin onemlı bılgılerım vardı şimdiden teşekkürler arkadasalr

kardes öncelıkle cok sagol am lınık verebilirsen daha ii olrdu

tekrar tekrar tesekkurler nette arayacagım ıns bulabılırım

tekrar tesekkurler

:)

http://w17.easy-share.com/1700863876.html[/CODE]

Rar pass :

[CODE]www.2baksa.net[/CODE]

Saygilarimla,

CCoder.

ayrıca usb disk security diyede bi güvenlik programı var link yok elimle belki virüs girmiştir bi bozukluk vardır yükle ve taratmayı dene

arkadaslar virüs yok ozellıklerde baktıgımdada dolu ve bos alan 0 bayt gosterıyor ama demo programlarla baktıgımda gorebılıyorum ıcındeklılerı ama orjınalı lazım o programların varsa

gonderebılırmısnız

bi de ben magic recovery professional ile baktım o varsa ıı olur bazıları usb yı gosmuyo sabıt dısk ıcın onun ıcın dıyorum şimdiden tekrar teşekkürler......

arkadaslar virüs yok ozellıklerde baktıgımdada dolu ve bos alan 0 bayt gosterıyor ama demo programlarla baktıgımda gorebılıyorum ıcındeklılerı ama orjınalı lazım o programların varsa

gonderebılırmısnız

bi de ben magic recovery professional ile baktım o varsa ıı olur bazıları usb yı gosmuyo sabıt dısk ıcın onun ıcın dıyorum şimdiden tekrar teşekkürler......

lütfen yardım edınnn bulamıyorummm

lütfen yardım edınnn bulamıyorummm

kardeş getdataback her türlü veriyi kurtarır sen fat olanı kur serial var içinde kendi uploadım full program tara usbyi kurtar herşeyi

http://www.4shared.com/file/158669871/aad55a8e/GetDataBack_303__FAT-NTFS_.html[/CODE]

[CODE]rar pas: weakenemies[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...