Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows10pe_x86_x64_v2

köylü
 Share

Recommended Posts

köylü, 7 dakika önce yazdı:

resimlerde sorun yok ama videoları bilmiyorum açmayabilirde

Smartfix ile ( doğru söylüyorum sanırım :) )

vlc yada kmplayer eklenebilir galiba yada portable bir oynatıcıyı flaşınızda bulundurun 

hiboz, 15 dakika önce yazdı:

Eline sağlık hocam. Resim ve videoları açabiliyor muyuz acaba?

• Like 1

• Editor
Emre028, 20 dakika önce yazdı:

Smartfix ile ( doğru söylüyorum sanırım :) )

vlc yada kmplayer eklenebilir galiba yada portable bir oynatıcıyı flaşınızda bulundurun 

Bunda admin hesabı yok admin hesabı ve windows media player ekleyebilirim

• Like 2
  • Thanks 1

köylü, 16 dakika önce yazdı:

Bunda admin hesabı yok admin hesabı ve windows media player ekleyebilirim

Media playerın güncel kodek desteği yok abi pek bi etkisi olmaz diye düşünüyorum. Minstallin Rus forumunda dün yayınlanan bir torrenti vardı orda bir sürü video oynatıcı vardı istersen bir bak :) 

• Like 1

• Editor
Emre028, 8 dakika önce yazdı:

Media playerın güncel kodek desteği yok abi pek bi etkisi olmaz diye düşünüyorum. Minstallin Rus forumunda dün yayınlanan bir torrenti vardı orda bir sürü video oynatıcı vardı istersen bir bak :) 

vlc de olabilir scripts in yeni sürümü hata veriyor o hatayı giderdikten sonra sıfırdan yeni bir sistem düsünüyorum

• Like 4
  • Thanks 2

1. deneme ;   sitesi platformu yükleniyor online katoloğu çalışıyor denediğim programlar çalıştı bu uygulamada 400 den fazla portable uygulama mevcut (vlc player denendi çalışıyor )

2. deneme ;    sitesi platformu symenu yüklenemedi sistem gereksinim hatası 

belki bir sonraki çalışmanızda platformu yüklü olarak gelebilir sadece 6mb .....

hocam NetFrameWork v4x desteği ve visual c++ paketleri eklenmesi birçok programı dışarıdan çalışmasına olanak sağlayabilir

dışarıdan program yükleme için bir miktar boş alan (şuanki sistemde bir kaç yükleme sonrası alan dolu gözüküyor )

ofis programı da sistemde olabilir...

Please register to see this content.

Edited by 34ero
  • Like 3
  • Thanks 1

Bugün uefi ve legacy olarak bir kaç makinede denedim çok güzel olmuş. En büyük özelliğide çok hızlı şekilde boot oluyor. Eskiden pe sistemde kullandığımız boot.wimler çok ağır boot oluyordu. Şuana kadar gördüğüm en hızlısı diyebilirim. Elinize kolunuza sağlık 

• Like 2

köylü, 25.04.2022 - 22:00 yazdı:

resimlerde sorun yok ama videoları bilmiyorum açmayabilirde

köylü üstad, bu Win 10PE'yi 32GB'lik bir usbye nasıl yazdırabiliriz, ayrıca bun yazdıktan sonra başka bir klasör içerisine iso dosyalarını atabilir miyiz?

• Like 1

@köylühocam, bu winpe ile açtığımda C ve D klasör sistemine erişemiyorum. Resimdeki hatayı veriyor. Sistemde forjest hocamın 2016 ltsb sürümü yüklü. Neden olabilir acaba? 2. sorun olarak da flaş bellekteki resim dosyalarını da açamadım.

Edited by hiboz

• Editor
hiboz, 8 saat önce yazdı:

@köylühocam, bu winpe ile açtığımda C ve D klasör sistemine erişemiyorum. Resimdeki hatayı veriyor. Sistemde forjest hocamın 2016 ltsb sürümü yüklü. Neden olabilir acaba? 2. sorun olarak da flaş bellekteki resim dosyalarını da açamadım.

yüklediğin linklerde bişey görünmüyor harici disklerde açılmama sorunu yok sistemde

Windows10PE_X86_X64_v3

1. deneme ;   sitesi platformu yükleniyor online katoloğu çalışıyor denediğim programlar çalıştı bu uygulamada 400 den fazla portable uygulama mevcut (chrome son sürüm yüklendi 101.0.4951.41  denendi çalışıyor )

2. deneme ;  

sitesi platformu symenu yüklendi online katoloğu çalışıyor denediğim programlar çalıştı bu uygulamada 1200 den fazla portable uygulama mevcut

dışarıdan program yükleme için  boş alan  az olması nedeni ile fazla program yüklenemiyor (boot x )

sisteme ms ofis 2007  yada 2010 yüklenebilir (çok fazla yer kaplamıyor)

Edited by 34ero
  • Like 1

• Editor
34ero, 6 saat önce yazdı:

Windows10PE_X86_X64_v3

1. deneme ;   sitesi platformu yükleniyor online katoloğu çalışıyor denediğim programlar çalıştı bu uygulamada 400 den fazla portable uygulama mevcut (chrome son sürüm yüklendi 101.0.4951.41  denendi çalışıyor )

2. deneme ;  

sitesi platformu symenu yüklendi online katoloğu çalışıyor denediğim programlar çalıştı bu uygulamada 1200 den fazla portable uygulama mevcut

dışarıdan program yükleme için  boş alan  az olması nedeni ile fazla program yüklenemiyor (boot x )

sisteme ms ofis 2007  yada 2010 yüklenebilir (çok fazla yer kaplamıyor)

o şekilde br kullanım şekli olmaz herseferinde peyi açtıktan sonra o programları tekrar tekrar yüklersen bellek yetmez onun yerine boot.wime eklemen lazım programları

• Like 2

fba44, 3 saat önce yazdı:

Eline sağlık ustam. bunu tek flashda hem legacy hemde uefi olarak nasıl çalıştırabiliriz

Aşağıdaki uygulamayı indiriyorsunuz flash diske kurulum yaptıktan sonra 1 gizli 1 görünür bölüm oluşturuyor. Görünür olan yere istediğiniz iso veya wim dosyalarını atabilir legacy/uefi olarak kullanabilirsiniz.

köylü, 08.04.2022 - 23:12 yazdı:

ventoy 1.0.73 sürümüne güncellendi

• Like 2

MrChame, 47 dakika önce yazdı:

MPC-HC vs MPC-BE İkisi bazı farklar içeriyor sanırım 

tam olarak aynı uygulama olsada içeriğindeki kodekler değişkenlik gösteriyor

Acaba hangisi daha iyi bir sonuç veriyor sizce 

video açma konusunda ikiside gayet başarılı bende black edition kullanıyorum :) 

• Like 1
  • Thanks 1