Jump to content

Paylaştığınız Resim Ve Videolara Dikkat Edin...

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

slma

Exif

Exif Aracı

ExifTool için GUI?

Spoiler

jExifToolGUI 

EXIF Verisi Nedir ve Fotoğraflarımdan Nasıl Kaldırabilirim?

Windows ve macOS'ta Bir Görüntünün EXIF Verilerini Nasıl Görebilirsiniz?

android x-plore

JPG resimlerinin Exif verilerini görüntüleyin
gps bilgi görüntülüyor

exif veri üzerine haberler

Sızma Testlerinde ExifTool Aracı Ile Bilgi Toplama

Görevimiz Geotag

(cep telefondundan çekilen fotoğrafın, hacklenen siteye yüklenmesiyle, exif verilerinden konum tespiti, suçlu yakalama)
Anonim Hacker AnonWormer Kız Arkadaşının Bölünme Resmiyle Maskesini Kaldırdı

dijital verilerimiz (cep imei / sim )
Profesyonel Bir Hackerın İtirafları: CIA veya Diğer İstihbarat Teşkilatları Her Hareketimi İzleyebilir mi?

Please register to see this content.

Edited by register
  • Like 2

forjest, 13 saat önce yazdı:

Video'nun sesi hiç duyulmuyor ses yükseltme montajı uygulanırsa eğer daha iyi olacaktır. Movavi video editor programı kullanılabilir. Konu için teşekkürler. :) 

Forjest hocam, ses yükseltme için ses ve video'da '' bigasoft video converter '' kullanıyorum, ses seviyesi çok yüksek olursa hoparlörde cızırtı oluyor!, ses yüksekse %100 aşağısına ayarlıyorum ses alçaksa %125-%500 arası ayarlıyorum (istenilen ses seviyesi ayarlama yapılabiliyor!, örn: 999 son rakam), delipetro hocam'ın video'sunda ses seviyesi ekrandadır, yorumunuza istinaden faydası olur düşüncesiyle yazıyorum,

Edited by gangstarap
  • Like 1

Bende ses çok yüksek. Sesi çok yüksek tutmama nedenim, arkaplandaki cızırtı sesi. Ben pc de ses yükseltme uygulamaları v.s kullanmıyorum. Hizmetlerden Volumetrik Ses Denetimini devre dışı bırakıyorum. Realtek' in ses uygulamasından Ekolayzer kısmını en üst seviyeye çekiyorum. Son olarakta Windows Ses ayarlarından Windows Sonic özelliğini aktif ediyorum. Bu ayarlarla videoyu kısarak dinliyorum. Normalde mikrofon sesini yükseltebilirim. Ancak ses yükseldiğinde otomatik olarak dipseste yükseliyor. Sesi mikrofon ayarlarından yükseltebilirim ancak bu sefer de dayanılmaz cızırtı sesinden durulmaz. Bu tip videolar da ben tarayıcı eklentisi kullanıyorum. Tarayıcı üzerinden izlenen video, yayın herneyse sesi düşük olduğunda sadece tarayıcı için sesi yükseltiyorum. Takip ettiğim aşağıdaki kanaldaki videoda görmüştüm. Bayağı işe yarıyor. Gerçi Windows ses ayarları üzerinden işimi hallettiğim için bangır bangır ses çıkıyor. Oyunlar da ses kasmak için v.s de çok işe yarıyor...

Tarayıcı Üzerinden Ses Yükseltme Videosu Linki:

Spoiler

Edited by deli_petro06
  • Like 3

deli_petro06, 2 saat önce yazdı:

Bende ses çok yüksek. Sesi çok yüksek tutmama nedenim, arkaplandaki cızırtı sesi. Ben pc de ses yükseltme uygulamaları v.s kullanmıyorum. Hizmetlerden Volumetrik Ses Denetimini devre dışı bırakıyorum. Realtek' in ses uygulamasından Ekolayzır kısmını en üst seviyeye çekiyorum. Son olarakta Windows Ses ayarlarından Windows Sonic özelliğini aktif ediyorum. Bu ayarlarla videoyu kısarak dinliyorum. Normalde mikrofon sesini yükseltebilirim. Ancak ses yükseldiğinde otomatik olarak dipseste yükseliyor. Sesi mikrofon ayarlarından yükseltebilirim ancak bu sefer de dayanılmaz cızırtı sesinden durulmaz. Bu tip videolar da ben tarayıcı eklentisi kullanıyorum. Tarayıcı üzerinden izlenen video, yayın herneyse sesi düşük olduğunda sadece tarayıcı için sesi yükseltiyorum. Takip ettiğim aşağıdaki kanaldaki videoda görmüştüm. Bayağı işe yarıyor. Gerçi Windows ses ayarları üzerinden işimi hallettiğim için bangır bangır ses çıkıyor. Oyunlar da ses kasmak için v.s de çok işe yarıyor...

Tarayıcı Üzerinden Ses Yükseltme Videosu Linki:

İçeriği Gizle

Petro hocam firefox için eklenti var mı?

slma

chrome ses yükseltme eklentileri (hepsi denenebilir)

(kurulum sayısına veya verimlilik kısmına bakabilirsiniz)

firefox ses yükseltme eklentileri 

• Like 5
  • Thanks 2