Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Iphone 11 Restart Sorunu

Share

Recommended Posts

öncelikle herkese merhaba telefonum  4 5 aydır donup restart atıyor yani daha açık anlatmak gerekirse şimdi ben bir uygulama yüklüyorum yeni yüklediğim uygulamanın simgesine bastığımda telefon donuyor yani hiç tepki yok maket telefon gibi oluyor sonra kapanıyor kapanma ekranındada donuyor sonra sorunsuz bir şekilde çalışıyor bazen normal internetteykende kasmaya başlıyor sonra donuyor sonra kapanıyor nolur yardım edin ne yapmam lazım Saygılar.

öncelikle yapman gereken işlem telefondaki verilerini yedekle hocam sonrasında itunes üzerinden cihazına sıfırdan yazılım yükle yazılım yükleme işleminden sonra problem devam ediyorsa servise göndermenizi öneririm ( garantisi varsa ) teknik anakartla alakalıda olabilir zaten apple herhangi bi arıza tespit ederlerse zaten cihaz değişimi yapılır sıfır cihaz gönderirler kullanıcı hatalı bi arıza varsa onarım için belirli bi ücret talep edip tekrar sıfırını gönderirler yazılımla düzelmesse garantisi var ise dışarda herhangi bi yerde işlem yaptırmamanı tavsiye ederim

foreverlovd12, 2 saat önce yazdı:

öncelikle herkese merhaba telefonum  4 5 aydır donup restart atıyor yani daha açık anlatmak gerekirse şimdi ben bir uygulama yüklüyorum yeni yüklediğim uygulamanın simgesine bastığımda telefon donuyor yani hiç tepki yok maket telefon gibi oluyor sonra kapanıyor kapanma ekranındada donuyor sonra sorunsuz bir şekilde çalışıyor bazen normal internetteykende kasmaya başlıyor sonra donuyor sonra kapanıyor nolur yardım edin ne yapmam lazım Saygılar.

Bahsettiğiniz arıza cpu katmanından bazı durumlarda nand entegresinin yazma limitinin dolmasından kaynaklanmaktadır. Yazılım atarak kalıcı çözüm elde edemezsiniz, muhtemelen fw backup yaparken de bir kısımdan sonrasında cihaz yüklemeyi durduracaktır. Bizzat cep telefonu, tablet, telefon anakartları onarmaktayım yabancı olduğum bir arıza değildir. İşçiliğini düzgün yapan birisine veya garantisi var ise servise gitmeniz gerekmektedir.

• Like 3