Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Girit Teknik Servis: Starter Edition

Konohali
 Share

Recommended Posts

byhabit, 41 dakika önce yazdı:

uefi desteği varmıdır?

Baktım ücretli olan da uefı ve güncelleme desteği varmış,UEFI desteği vermeyen multibot sistemler pek tutulmuyor eğer sisteminiz uefı ise boşuna indirmeyin.

servanbey, 14 saat önce yazdı:

Baktım ücretli olan da uefı ve güncelleme desteği varmış,UEFI desteği vermeyen multibot sistemler pek tutulmuyor eğer sisteminiz uefı ise boşuna indirmeyin.

sistem hem legacy hem uefi desteklidir

byhabit, 15 saat önce yazdı:

uefi desteği varmıdır?

var

Orjinal Sitesinden İndirilmiş

Kurulum Açıklaması

Bu yazılım 64 GB Flash bellekler için tasarlanmıştır (128 GB Önerilir)
not: ventoy sürümü 1.0.74 hazırda vardır daha üst sürüm çıkmış olabilirmi bir kontrol edin yeni sürüm varsa yeni sürümü indirin 

Please register to see this content.

Kurulum adımları:

1. ventoy2disk'i açın ve dili Türkçe yapın
2. seçeneklerden Bölüm yapısı Mbr olmalıdır ve Bölüm Yapılandırmasına girip GB Değerini 64 GB flaş kullanıyorsanız 42 yazın 128 gb kullanıyorsanız 100 yazın daha fazla kullanıyorsanız siz kendiniz hesaplayabilirsiniz
3. değeri girdikten sonra ventoyu flaş diskinize kurun herşey silinecek uyarısı 2 kere çıkacak evet diyin
4. rardan minitool partition wizardı açın
5. açtıktan sonra diskinizde bölünmemiş gizli bir alanınız var ona sağ tıklayın create deyin ve boyuta dikkat edin 42 GB olmayacak 17 GB Fat32 alanımız olduğu için 42-17=25 GB yapacaksınız
6. yaptıktan sonra 25 GB ti ntfs 17 GB ti fat32 olarak biçimlendirin
7. son olarak apply deyin ve işlemin bitmesini bekleyin
8. ve setupu artık kurabilirsiniz exfat exfata fat32 fat32 ye ntfs ntfsye kurulacaktır
9. Girit Teknik Servis Starter Edition kullanıma hazır!

Driver paketi eklenmemiştir programı açıp siz indireceksiniz yalnız server ve printer driverini indirmeyin boyut yetmez (64 GB için)

Girit-Teknik-Servis-Starter-Edition-sshoGirit-Teknik-Servis-Starter-Edition-ssho

CRC32: 71EB501B
MD5: A6C3A9BBE0C629B301B323DD5DA97731
SHA-1: 1772F5FF894F94DEC31F9C9C700374C3C1A3424A

• Thanks 1

• 3 hafta sonra ...
bensuslu11, 15.05.2022 - 11:43 yazdı:

İnternet çağındayız. Herşeye kolay ulaşabilirken bir teknik servisin offline paketlerle sistem kurması şaşırtıcı. Bence bu işi bırak sen kardeşim. 

tektek online proğramları sürekli indirmek yerine haricide tutup anlık kurmak daha mantıklı 100lerce proğramı sürekli indiremezsin hadı chrome java adobe vs ları ninite den işaretleyip toplu kurarsın ama bi photoshop bi power iso bi winrar her formatta internetten ayrımı indircen bence sen bu işi bırak bu proğram için konuşmuyorum ama arşiv hetkes yapmalı ücretsizde yaparsınız ben acronis üniversal imaj  kullanıyorum daha pratik mesela tüm proğramlarda içinde herseferinde exeleri indiremezsin arada güncelleyip arşivine koyarsın ben nasa koydum autocaddan tur her proğram exe si serverde var 

• Like 4

• 3 ay sonra...

kurulumdan pek birşey anlamadım.3üncü bölüm oluşturdum ama ne nereye belli değil.3.bölümü ntfs yaparsak sadece ntfs kısmınımı atıyoruz exfat yaparsak exfat kısmınımı atıyoruz sadece

bölümleri oluşturduktan sonra birtane exfat birtane fat32 birtane ntfs birde ventoyun kuruldugu fat kısmı ile 4bölümmmü olmuş olacak

Edited by mustafakarasan

• 3 ay sonra...
  • 7 ay sonra...

selamün aleyküm üstadım. indirip kurdum ve eline koluna emeğine saplık. yalnız bir sorum olucak. bu NTFS kısmı neredeyse tamamen boş durumda 64 GB'lık bir Flash'a kurulum yaptım. sorum iunu üstadım. şimdi ben bu NTFS kısmına istediğim bir Boot'u ekleme yapabilirmiyim veya nasıl ekleme yapabilirim. çzellikle Recovery Kurtarma Boot'larını.

tekrardan emeğine sağlık ellerin der görmesin üstadım