Jump to content

Satildi Gec Kaldiniz :) Casper Leptop 4 Aylık

@RapidShare@

Recommended Posts

urune bu adresten bakabılrısnız : http://www.hepsiburada.com/casper-nirvana-cpm-t660-4k15-core-2-duo-t6600-2.2ghz-4gb-320gb-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?categoryid=98&productid=bd93596#tablnk

evet arkadaslar 4 aylık leptop satılıga kaldırıldı uzerındekı jıletınle bıle duruyor kutusu faturası cantası ve 2 gb lık flash dısk hedıyesı hepsı var.....

urunun 20 ay garantısı devam etmektedır.....

urunu once pıyasına bakınız pıyasa fıyatı 1590 ıle 1600 tl arasında degısıyor.... ben 2. el pıyasasını bılmedıgım ıcın fıyatını bılmedıgım ıcın sızden gelecek teklıflere gore satılacaktır...

urunun markası : casper cpm-t660-4k15

urunun ozellıklerı :

İşlemci : Intel Centrino 2 İşlemci Teknolojisi, Intel Core 2 Duo İşlemci T6600, İşlemci Hızı 2.20 Ghz 2 MB L2 Cache, 800 Mhz FSB

İşletim Sistemi : Microsoft Windows 7 Basic

Bellek : 4 GB DDR2 800 Mhz

Harddisk : 320 GB Sata

Ekran Kartı : 1024 MB Nvidia Geforce G130M Ekran Kartı-512 MB Ayrılmış Bellek

Ekran : 15.4" WXGA 1280x800 TFT Parlak Renkli

Ana Kart : Intel PM45 Chipset

Optik Sürücü : DVD±RW DUAL

Bluetooth : Bluetooth

Kablosuz Ağ : Intel PRO/Wireless 5100 Kablosuz Ağ Bağlantısı

Card Reader : Multi Card Reader,PCI-e Mini Card

Ethernet : Var

Ses : High definition audio, mikrofon

USB Port : 2 x USB 2.0 port

HDMI Port : 1X HDMI

E-Sata Port : 1X eSATA

Batarya : Li-ON smart battery

Kamera : 2.0 MP Web Camera

Ağırlık : Batarya Dahil 2.4 Kg

Boyutlar : 357mm. Genişlik, 262mm Uzunluk, 37.8-42.4mm Kalınlık

Ekstra : Notebook Taşıma Çantası, Usb Mouse, NOD32 AntiVirüs Programı HEDİYE

[image]http://images.hepsiburada.com/assets/Bilgisayar/500/bd72834.jpg[/image]

urunu bu adresten bakabılrısınız : http://www.hepsiburada.com/casper-nirvana-cpm-t660-4k15-core-2-duo-t6600-2.2ghz-4gb-320gb-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?categoryid=98&productid=bd93596#tablnk

bd72834-1.jpg

bd72834-1.jpg

bd72834-2.jpg

bd72834-3.jpg

urun sıfır kadar temız ve 20 ay garantılı faturası cantası kutusu ve 2 gb flash dısk hepsı ıcındedır....

ben 2. el pıyasasını bılemdııgm ıcın sızden gelecek ıyı bır rakam veren olursa verecegım

cok acıl

unutmayınız kı urunu sıfır gıbı almıs olacaksınız uzerınde en ufak bır cızık bıle yok...

yer ankara ve ısteyen ıstanbuldan da elden de alabılır....

ırtıbat no : ****

msn : forumda msn adresı vermek yasak oldugu ıcın pm ıle bana ulasacaksınız yada konuya cevap yazarak bana ulasabılrısnız...

benım ısteıdıgm fıyat 950 ıle 1000 tl arasındadır... tsk....

not : urun : sıfır kadar temız oldugu ıcın orjınal resımlerını ekledım... tsk

bu leptopu alıpta kullanan arkadasların yorumları :

22.11.2009 Parasını hakeden bir laptop

gerçekten özellikleri ve performansı parasını hakediyor.internet ve orta seviyede oyun ihtiyaçları için bu laptop tavsiyemdir.küçük bir not bu laptopu aldıgınızda özelliklerinde belirtilmemesine rağmen ! LAPTOP ÇANTASI ve MOUSE hediye ediliyor.ayrıca bunları almanıza gerek yok,bende bilmeden tekrar çanta aldım...

12.10.2009 süper cihaz

1 aydır kullanıyorum gorunum olarak sade ve estetık, kasa yapısı oldukça saglam.performansı çok iyi bir çok oyun ve grafik programını cok rahat calıstırıyor.şarj suresıde 2:30 buda yeterli.tavsıye ederım.

cengiz yılmaz - Yaş: 22 , BAHÇELİEVLER/İstanbul/Türkiye

03.09.2009 bu fiyata engüzel diz üstü pc

ben 4 aydır kullanıyorum ve daha hiç bi sorun ile karşilasmadım yetererin ce hızlı bi bilgisayar açamadıgı oyun ve program yok en kötü yanı 3 adet usb girişinin olması

ramazan sezgin - Yaş: 22 , MERKEZ/Trabzon/Türkiye

SATILDI GEC KALDINIZ :)

kullanmadım kullanmaya kalkmamda 10 senelik tekniker olarak satışını yapıyorum zamanla kullanıp şikayet etmeyene rastlamadım :)

Satışını yapıyorsunda burda satılan malı neden kötülüyorsun? Sen sattığın Casper ı müşteriye kötülüyormusun? Adam almaya geldiğinde almayın bunu diyormusun?

Satışını yapıyorsunda burda satılan malı neden kötülüyorsun? Sen sattığın Casper ı müşteriye kötülüyormusun? Adam almaya geldiğinde almayın bunu diyormusun?

hiç kötülermiyim sende işimden olurum kendi içimde yaşadığım tecrübeyi aktarıyorum zaten donanım kalitesinden anlayan casperın standında bile durmuyo :)

türk milleti olarak kimsenin alışveriş yapmasını istemeyiz ve sattıgı malı mutlaka karalarız bende hp kullandım ve birdaha bana çok ucuza bile verseler almam diye düşündüm. bırakalım herkes işini yapsın almıyacaksak yorum yapmayalım burası sohbet odası degil sorulunca cevap vermek en güzeli hayırlı satışlar arkadasım.

istanbul82 her seferınde actıgım konumu kotuluyorsun sen bu ısten anlamıyorsun casper hıc kullanmamıssın kulalnmadııgn bır urunu kotuleyemezsın buda kulagına kupe olsun ...........

yoo asla san özel bişey değil ben yaşadığım tecrübeyi anlatıyorum nedense en çok notebook casperda teknikıl hatalar ve şikayet tel. alıyoruz çoğu kişi bilir zaten neyse hayırlı satışlar..

Bende kurumsal bir firmada çalışıyorum. 8 ay önce toplu halde casper notebook almıştık. 30 tane kadar. Sadece 2 sinde sorun yaşamadık. Ondan sonra ikinci parti malları iptal edip lenovo ya çevirdik çokta memnunum. istanbul82 arkadaşa katılıyorum kaliteli mal değiller. ANCAK sonuçta elektronik şans işi bize hep kötü parti üretim denk gelmiş olabilir -_- Fiyat iyi ancak neden sattığını merak ettiğim için cevap yazdım yanlış anlaşılmayalım.

caspersa at çöpe -_-

ne alaka ilköncelaptopların hepsi elektronik yani mükemmel değil. Hatalar olabilir ama at çöpe demek bence yanlış olur. Çünkü ben 3 senedir laptop kullanıyorum ve bu benim 2. casper nirvana laptopum. İlk önceki nirvana markalı laptopum 2 yıl garantisi dolduğu zaman sattım hemde güzel fiyata sonra arkadaşın satmak istediği laptopu aldım yaklaşık 3 ay oldu ve herhangi bir hata ile karşılaşmadım. Arkadaşın satmak istediği laptopun aynı özelliklere sahp diğer laptoplara bak ve fiyat olarak karşılaştır. ben sana söyliyeyim toshiba 2.500 liradan aşağıda değildir. Diğerlerinin fiyat vee özelliklerini bu nirvana ile kıyasla daha sonra konuşş bence.

caspersa at çöpe -_-

ne alaka ilk önce laptopların hepsi elektronik yani mükemmel değil. Hatalar olabilir ama at çöpe demek bence yanlış olur. Çünkü ben 3 senedir laptop kullanıyorum ve bu benim 2. casper nirvana laptopum. İlk önceki nirvana markalı laptopum 2 yıl garantisi dolduğu zaman sattım hemde güzel fiyata sonra arkadaşın satmak istediği laptopu aldım yaklaşık 3 ay oldu ve herhangi bir hata ile karşılaşmadım. Arkadaşın satmak istediği laptopun aynı özelliklere sahip diğer laptoplara bak ve fiyat olarak karşılaştır. ben sana söyliyeyim toshiba 2.500 liradan aşağıda değildir. Diğerlerinin fiyat vee özelliklerini bu nirvana ile kıyasla daha sonra konuşş bence.

Arkadaslar satısa devam edılmektedır konu guncel herkese tesekkur eder hayırlı bayramlar dılerım...

bu leptopu alıpta kullanan arkadasların yorumları :

22.11.2009 Parasını hakeden bir laptop

gerçekten özellikleri ve performansı parasını hakediyor.internet ve orta seviyede oyun ihtiyaçları için bu laptop tavsiyemdir.küçük bir not bu laptopu aldıgınızda özelliklerinde belirtilmemesine rağmen ! LAPTOP ÇANTASI ve MOUSE hediye ediliyor.ayrıca bunları almanıza gerek yok,bende bilmeden tekrar çanta aldım...

12.10.2009 süper cihaz

1 aydır kullanıyorum gorunum olarak sade ve estetık, kasa yapısı oldukça saglam.performansı çok iyi bir çok oyun ve grafik programını cok rahat calıstırıyor.şarj suresıde 2:30 buda yeterli.tavsıye ederım.

cengiz yılmaz - Yaş: 22 , BAHÇELİEVLER/İstanbul/Türkiye

03.09.2009 bu fiyata engüzel diz üstü pc

ben 4 aydır kullanıyorum ve daha hiç bi sorun ile karşilasmadım yetererin ce hızlı bi bilgisayar açamadıgı oyun ve program yok en kötü yanı 3 adet usb girişinin olması

ramazan sezgin - Yaş: 22 , MERKEZ/Trabzon/Türkiye

Casperın çok kötü olduguna inanmıyorum bazı modelleri çok güzel gerçekten ama bu modelde ısınma problemi olabiliyor dedi teknik servis elemanı arkadaş. Eğer yoksa alınabilecek makine 700 tl verebilirim ben

Casperın çok kötü olduguna inanmıyorum bazı modelleri çok güzel gerçekten ama bu modelde ısınma problemi olabiliyor dedi teknik servis elemanı arkadaş. Eğer yoksa alınabilecek makine 700 tl verebilirim ben

arkadasım yanlıs anladın galıba urunu 950 ıle 1000 tl arasında ben satıyorum

orjınal fıyatı 1590 ıle 1600 tl arasındadır...

hepsı burada com da zaten 1620 tl den satılyıor...

4 aylık makıne elımdekı sıfır kadar temız uzerındekı jıletınlerı bıle dusuyor...

ıhtıyactan dolayı satıs fıyatım 950 ıle 1000 tl arasındadır sımıden tsk edıyorum.. hayırlı bayramlar dılyıorum...

arkadasım yanlıs anladın galıba urunu 950 ıle 1000 tl arasında ben satıyorum

orjınal fıyatı 1590 ıle 1600 tl arasındadır...

hepsı burada com da zaten 1620 tl den satılyıor...

4 aylık makıne elımdekı sıfır kadar temız uzerındekı jıletınlerı bıle dusuyor...

ıhtıyactan dolayı satıs fıyatım 950 ıle 1000 tl arasındadır sımıden tsk edıyorum.. hayırlı bayramlar dılyıorum...

hmm peki o zaman ilk mesajda sizden gelecek tekliflere göre satacağım demişsiniz. Ondan dolayı bu şekilde teklif verdim ... Özür dilerim.

Link vermek yasak olmasa linkleri ile birlikte size birkaç link gönderip fiyat konusunu tekrar düşünmenizi isterdim ancak link yasak DV2999ET hp laptop garantili 920 tl acerın yine benzer özellikle sıfırını 900 e satıyorlar yine ihtiyaçtan :)

Hayırlı Alışverişler dilerim. İnşallah istediğiniz fiyattan satarsınız.

yav kardeşim niye hemen markalara karşı önyargılı oluyorsunuz ki. nihayetinde bu elektronik bir cihaz, ayrıca kullanılan donanımlar fiyatla orantıladığında aşağı yukarı aynı. birisi kalkmış at çöpe diyor. aynı zamanda bunun satışını da yapıyomuş. yav kardeşim o zaman ben senden bu bilgisayarla ilgili bilgi almak istediğimde sen bana yalan söyleyeceksin demektir. ne hakla şimdi burda millete marka karalaması yapıp aklını karıştırıyosun. SONY, DELL, FUJİTSU, zamanında piyasadan ürün toplamak zorunda kalmadılarmı, hemde mahkeme kararıyla. yani anlamadan yorum yapmayalım arkadaşlar lütfen...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...