Jump to content

Satildi Gec Kaldiniz :) Casper Leptop 4 Aylık

@RapidShare@

Recommended Posts

caspersa at çöpe :)

anakartı işlemciyi ramı kısaca hiç birini casper üretmiyor ki işlemiciyi intelden anakartı adını unuttuğum bir firmadan vs alıyor birleştiriyor (Belki onu bile yapmıyor)

adını yapıstırıp satıyor ancak servisler adamı fena soyuyor 1 gb ram i geçen vestel servisi 70 tl taktı oysa 35 tl alabiliyordum ben sonsunsuz kendim de takarım amaa garanti bozulmasın dedik :S

halbuki ibm ne güzeldi değiştir ramı fln hiiç garanti dısı durumu yoktu. kaldı ki ibm in servisliğini yapan arkadasım da ibm mi at çöpe diyordu :) ben bir kaç kez kullandım son derece harika makineydi hala özlerim

fiyata cok diyenler 9600 gs ekran kartına sahip olduğunu gözden kaçırmasınlar

ayırca ben daha geçen vestel aldım t7200 1 gb ram 660tl ye ama ekran kartı 7400 :S aynı makine aynı özellik ekran kartı farklı oldugunda 200$ fark ediyor. alın yada almayın bunu dikkate alın. ucuz makine isteyen sahibinden.com a baksın orda 2 yıl garantili vestel var 660 tl ama alırken ram upgradini unutun cünki servis fena oyuyor :S bakınız ben :)

ama makineye orjinal win 7 ultimate + office 2007 ultimate 64 bit yüklemişim canavar oldu (makinedne cok tuttu lisans bedellileri neyseki retial parası ödememiştim :) )

hayırlı satışlar. bu forumda hep bu var biri fiyat veriyor öbürü cok o 100 verim diyor :) hayda ortalık karısıyor kardesim özelden verin tekliflerinizi adamın ticaretini ve sinirlerini baltalamayın. boşuna gerilmesin ortam

anakartı işlemciyi ramı kısaca hiç birini casper üretmiyor ki işlemiciyi intelden anakartı adını unuttuğum bir firmadan vs alıyor birleştiriyor (Belki onu bile yapmıyor)

yani sende onu bilcek kapasitedeyim zaten 6 senedir türkiyenin en büyük pc firmalarından birinde hem teknik hemde satış görevlisyim benim bahsettiğim tamamen kasa kalitesizliği ve montaj hataları dostum.!

Arkadaşlar yanlış anlamayın ben sadece burda başımdan geçen bir olayı anlattıcam...Benim dayım 1 sene önce gitmiş casper laptop almış malın 6 ay sonra pili öldü makinayı prize takıp çalıştırıyoruz :) performans olarak berbat yerlerde yatıyor geçenlerde tncxp sp3 yükledim bu makinaya benim diğer laptopta nerdeyse bunun yanında kanatlanıp uçacak daha birde benim laptopun özelliklerinin düşük olmasına rağmen düşünün artık :) ama tabi casper bu sağı solu belli olmuyor belki şimdi daha sağlam laptoplar üretiyordur :) ...İyi Günler...

sıfır fiyata oranla verilen fiyat çokta faiş falan değil bence alana hayırlı olsun makinaya gelince teknoloji arz talep işi arkadaşlar 2000 tl ye laptop alıp msn ye girmeyi bilmeyen arkadaşlarım çok sayıda i.explorer nin anasayfasını bile değiştiremiyor herif şimdi bu adama casper masper farketmez bu meyanda bu laptop istanbul82 arkadaşımın beklentilerini karşılamıyor olabilir ha keza bende aynı fikirdeyim gelelim ucuz teknoloji muhabetine beyler bileşenlerden oluşan bir yapıyı imal etmek isterseniz eğer bileşenlerin kalitesi fiyatı belirler bu yüzden teknoloji aslında şans işi falan değil fiyat kalite dengesidir 2500tl lik bir makina ile 1600 tl lik makina sözde aynı kapasiteye sahip olabilir belki ama asla aynı kaliteye sahip değildir zorladığınız yerde tırtlar sonra da şans der geçeriz bu da benim fikrim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...