Jump to content

Katılımsız Xp Dogrulanamadı

Recommended Posts

Arkadaşlar ben katılımsız xp yapmaya çalışıyorum ama sorun şu şimdi bir viso paketi alıyorum birde sp3 lü xp bunları uyguluyorum herşey hazır başka bir şeyine dokunmuyorum elemiyorum nlite ile sadece bakın sadece iso yapıyorum ayar mayar ekleme mekleme hiç bir şey yok sorun şu

bu resim başka çalışmadan alınmadır.İşte bu ekranda o dogrulanamadı devam etmek için tıklayın bu dogrulanamadı devam etmek için tıklayın şu dogrulanamadı devam etmek için tıklayın diiyip duruyor acaba nlite ile bir şey daha mı yapmam lazım bu soruyu yormaması için kusura bakmazsanız yardım edermisiniz

33cq5ib.jpg

resimler tamamen nasıl katılımsız yapıyorum onu anlamadım nlitenin neresinde o şeçenek var kusura bakmazsanız : ) tamamen otomatik kurulumumu şeçecegim yoksa başkasınımı bi resim yollayı ver bakem : ) ne olur

bu böyle uzayıp gidiyor arkadaşlar aslında sebeb şu orjinal dosyalar degişiyorya windowsta degişen dosyalar var diyip onaylamamı istiyor : ) normalde kurulmuış windowstada degişsem bu tip hata çıkıyor ama nlitede herhalde bir şeçenek var arkadaşın dedigi gibi tam katılımsız sorun orda o nasıl olacak

ekranalntsho.jpg

ekranalnts2.jpg

ekranalnts3o.jpg

Bu görsel paketin hatalı olmasından ziyade sistemde değiştirdiğin bazı dll,cpl ve exe dosyalarından kaynaklanıyor.Battery hatasını bende almıştım kendi yaptığım xp de.Evet deyip geçmiştim.Hiçbir sorun yaşamamıştım.Bu hataların hiçbirisi gerçek anlamda donanımla ilgili değil.Değiştirdiğiniz birkaç dll ve cpl uzantılı dosyalar için bu hataları verebilir.Kurulduğu zaman en ufak bir hata alacağınızı sanmıyorum.

Tek sorun katılımsız olmasını bozması.Bunu önlemek için değişiklik yaptığınız dosyalara microsoft imzası eklemeniz.Bunu yolunu bilmiyorum

ama.Saygılarımla

tamam ya full katılımsız yapınca düzelir bendede veriyordu tamamen katılımsız yaptım al hatta WINNT.SIF dosyasının ıcındekılerı verim gör

[Data]
AutomaticUpdates="No"
Autopartition=0
MsDosInitiated=0
UnattendedInstall="Yes"

[Unattended]
UnattendMode=FullUnattended
UnattendSwitch="Yes"
OemPreinstall="Yes"
OemSkipEula="Yes"
FileSystem=*
WaitForReboot="No"
NoWaitAfterTextMode=1
NoWaitAfterGUIMode=1
DriverSigningPolicy=Ignore
NonDriverSigningPolicy=Ignore

[SystemRestore]

[GuiUnattended]
EncryptedAdminPassword="No"
AutoLogon="Yes"
AdminPassword=*
TimeZone=130
OEMSkipRegional=1
OemSkipWelcome=1

[Shell]
CustomDefaultThemeFile="%WinDir%\Resources\Themes\SevenVG Black.theme"

[Components]

[UserData]
ProductKey="HFC48-W7MHG-2G7KP-M8K8G-QF8K6"
ComputerName=SOUNDMAXP
FullName="SoundMaXP"
OrgName="SoundMaXP"

[Display]
BitsPerPel=32
Xresolution=1024
YResolution=768

[TapiLocation]
CountryCode=90
Dialing=Tone
AreaCode=0342

[RegionalSettings]
LanguageGroup=6
Language= "041f"

[Networking]
InstallDefaultComponents="Yes"

[Identification]
JoinWorkgroup="WORKGROUP"

[GuiRunOnce]
"%SystemRoot%\System32\nLite.cmd"[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...