Jump to content
Sign in to follow this  
Akozdem!R

WinRAR v5.80 Beta 2 Türkçe

Recommended Posts

en sonun da bu sorun cozüme kavuştu ıdm ile inerken mp4 yerine exe yazıp indirmeye başlamak ama bu seferde wın 10 vırus olarak gördü ama yınede yuklendi-( Please login or register to see this link. ) verdıgı lıntekı vırus olarak algılamadı ama dosya boyutu bıraz fazla o da temalardan kaynaklanıyor sanırsam

Edited by nextadam

WinRAR v5.70 beta 1 - 32 Bit TR   ve   WinRAR v5.70 beta 1 - 64 Bit TR

32 bit için
https://yadi.sk/d/Jo-yNdd7wzwyfw

64 bit için
https://yadi.sk/d/T8VOYtDWAC44Xw

Edited by yineben

kullandığımız winrar 5.61 katılımsız programında (UNACEV2.DLL) dosyasında güvenlik açığı tespit edilmiş olup, bu nedenle, winrar 5.70 beta2 önerilmektedir.

winrar 5.70 beta2'yi katılımsız yapacak arkadaşlara duyurulur,

saygılarımla; 

kaynak: Please login or register to see this link.

Edited by hasan835
anlaşılması açısından detaylı bilgilendirme gerektiğinden dolayı,
  • Thanks 1

WinRAR 5.70 Beta 2 TR [x86-x64] | Katılımsız

Spoiler
.: Kurulum Bilgisi :.

Boyut: 6,59 Mb 
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz 
Dil: Türkçe
Kullanım: Full Sürüm
Platform: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 
[x86-x64]

.: Kurulum Notları :.

# "Kurulum Tamamlandı" uyarısını görene kadar bekleyiniz.
# 32 ve 64 bit sürümler birleştirilmiştir.
# Winrar sağ kulakçık menüsü tek menüde toplanmıştır.

indir.png

.: Sağ Kulakçık Tek Menüde :.

https://mir.cr/3MCCVXHL

.: Sağ Kulakçık Normal :.

https://mir.cr/1HFH9DO2

Türkçe çeviri için  "yaschir" e teşekkürler

• Like 3
  • Thanks 1

WinRAR 5.70 Final TR [x86-x64] | Katılımsız

Spoiler

Boyut: 6,03 Mb 
[x86-x64]

indir.png

Please login or register to see this link.

Edited by senyor3
İçerik güncellendi.
  • Like 4
  • Thanks 2

WinRAR 5.70 Final Türkçe [x86 - x64]

Bilgi: En son çıkan final Türkçe setuplarla güncellenmiştir.Esenlikle kalınız! Güncelleme tarihi: 27 Şubat 2019

• Like 2

• Like 1

Türkçe dil setup kullanılarak yeniden güncellendi! Please login or register to see this link.  ulaşabilirsiniz.

senyor3, 23 saat önce yazdı:

WinRAR 5.70 Final TR [x86-x64] | Katılımsız

Please login or register to see this link. İçeriği Gizle

Boyut: 5,97 Mb 
[x86-x64]

# Türkçe setup kullanıldı.
indir.png

https://mir.cr/IKYKAQRU

https://mir.cr/NLCZDOK9

Rar uzantılı dosyaları açabilmek için kullanılacak programı rar formatında sıkıştırarak vermişsiniz; çok mantıklı...

helehoyni, 5 dakika önce yazdı:

Rar uzantılı dosyaları açabilmek için kullanılacak programı rar formatında sıkıştırarak vermişsiniz; çok mantıklı...

Bu seni hiç alakadar etmez konuya boş yorum yapmış olursun sadece.

senyor3, 14 dakika önce yazdı:

Bu seni hiç alakadar etmez konuya boş yorum yapmış olursun sadece.

Zaten rar uzantılı dosyaları açabilmek adına yükleniyor bu program. Siz bunu rar formatında sıkıştırdığınız zaman ne gibi bir faydası olacak? İlk önce WinRAR'ın deneme sürümünü indirip bu dosyayı açıp tekrar mı yükleyeceğiz? Azcık mantığınızı kullansanız olmaz mıydı? Ayrıca yıllardır tncTR'de ilk kez böylesi yardımcı olmayan, aksine aşağılamaya çalışan bir cevapla karşılaşıyorum. Bu beni alakadar eder, fazlasıyla alakadar eder hem de. Yeni kurulmuş bilgisayara WinRAR yüklemeye çalışıyorum ama program önüme Rar sıkıştırmalı olarak geliyor. Benim yorumum değil de; rar formatını açmaya yarayan programı rar'layıp paylaşmak çok daha boş. En azından zip olarak sıkıştırıp linki güncelleyip yardımcı olacağınıza üslubunuza, tavrınıza bakın...

Edited by helehoyni
  • Like 1

Sıkıştırma programı olmadan w10 sıkıştırılmış dosyayı açabiliyordu sanki yanlış mı hatırlıyorum

Edited by efe34

efe34, 42 dakika önce yazdı:

Sıkıştırma programı olmadan w10 sıkıştırılmış dosyayı açabiliyordu sanki yanlış mı hatırlıyorum

Doğru hatırlıyorsunuz diye biliyorum emin olmamakla birlikte; ama maalesef şu an kendi Windows 10 yüklü sistemimden yazmama rağmen bir laptop'a XP kurulumu yaptım. Zip formatını XP dahi açabiliyor ama Rar'ı 7-zip veya WinRAR olmadan açamıyor.

[Düzenlendi:] Windows 10 da olsa Rar uzantısını açmak için ekstra bir yazılıma ihtiyaç duyuyor.

Edited by helehoyni

helehoyni, 38 dakika önce yazdı:

Zaten rar uzantılı dosyaları açabilmek adına yükleniyor bu program. Siz bunu rar formatında sıkıştırdığınız zaman ne gibi bir faydası olacak? İlk önce WinRAR'ın deneme sürümünü indirip bu dosyayı açıp tekrar mı yükleyeceğiz? Azcık mantığınızı kullansanız olmaz mıydı? Ayrıca yıllardır tncTR'de ilk kez böylesi yardımcı olmayan, aksine aşağılamaya çalışan bir cevapla karşılaşıyorum. Bu beni alakadar eder, fazlasıyla alakadar eder hem de. Yeni kurulmuş bilgisayara WinRAR yüklemeye çalışıyorum ama program önüme Rar sıkıştırmalı olarak geliyor. Benim yorumum değil de; rar formatını açmaya yarayan programı rar'layıp paylaşmak çok daha boş. En azından zip olarak sıkıştırıp linki güncelleyip yardımcı olacağınıza üslubunuza, tavrınıza bakın...

Üslup ve tavrı senden  öğrenecek değilim, gelip yaptığım yorumu alıntılayıp "çok mantıklı..." gibi şeyler yazarsan tabi ki karşılık alırsın. Bu olabilecek bir durum.  Eğer sen düzgünce belirtseydin herhangi bir problem olmayacaktı.

Bu arada hakkım helal olsun tabi ki, fazla çıkışmış olabilirim ancak orada ki tavrınız beni çok sinirlendirmişti.

Edited by senyor3

senyor3, 7 dakika önce yazdı:

Üslup ve tavrı senden  öğrenecek değilim, gelip yaptığım yorumu alıntılayıp "çok mantıklı..." gibi şeyler yazarsan tabi ki karşılık alırsın. Bu olabilecek bir durum.  Eğer sen düzgünce belirtseydin herhangi bir problem olmayacaktı.

Canınız sağolsun. Ben sadece mağduriyetimden bahsettim. Hakaret etmedim, saygısızlık yapmadım. Paylaştığınız WinRAR sürümünü kurabilmek için bahsi geçen programın deneme sürümünü kurup, paylaşımınızı sıkıştırılmış klasörden çıkartıp bu deneme sürümünü kaldırdıktan sonra paylaştığınız sürümü kurmaktan bahsetmeye çalıştım. Hepi topu 10 MB dahi tutmayan bir dosyayı exe veya zip formatında tekrar upload etmek bu kadar mı zordu? Kırıcı olmaya gerek var mıydı? "Seni ilgilendirmez" yazmışsınız ya... Doğru söylüyorsunuz, bundan sonra hiç bir paylaşımınız ilgilendirmez beni. Yapıcı da olsa en ufak bir eleştiri ya da yorum yapmam. Farkında olmadan kırdıysam hakkınızı helal edin, benden yana helal olsun.

Edited by helehoyni
  • Like 2
  • Sad 1

Please login or register to see this link.  Please login or register to see this link.

Daha evvel bende sıkıştırarak upload etmiştim :D Sıkıştırma arşivleme uygulamalarının doğasına ters olduğunu eskiden bugüne forumdaki üyelerin ve üstadların yorumlarını anımsarım aklıma gelir bazen.Vallağa bu winrar'dan ben birşey anlamıyorum 7zip daha mantıklı geliyor alışkanlıktan galiba birazda.

ortamı biraz gergin görünce bir kaç satır geçeyim dedim saygılar. :)

• Thanks 2
  • Haha 1

helehoyni, 50 dakika önce yazdı:

Canınız sağolsun. Ben sadece mağduriyetimden bahsettim. Hakaret etmedim, saygısızlık yapmadım. Paylaştığınız WinRAR sürümünü kurabilmek için bahsi geçen programın deneme sürümünü kurup, paylaşımınızı sıkıştırılmış klasörden çıkartıp bu deneme sürümünü kaldırdıktan sonra paylaştığınız sürümü kurmaktan bahsetmeye çalıştım. Hepi topu 10 MB dahi tutmayan bir dosyayı exe veya zip formatında tekrar upload etmek bu kadar mı zordu? Kırıcı olmaya gerek var mıydı? "Seni ilgilendirmez" yazmışsınız ya... Doğru söylüyorsunuz, bundan sonra hiç bir paylaşımınız ilgilendirmez beni. Yapıcı da olsa en ufak bir eleştiri ya da yorum yapmam. Farkında olmadan kırdıysam hakkınızı helal edin, benden yana helal olsun.

hocam çok haklısınız, ben de eskiyi silip yeniyi yükleyince uğraşmak zorunda kaldım.

• Like 1

WinRAR 5.70 Final TR | Katılımsız

Kurulum Bilgileri :.
Boyut: 6,3 Mb
Sıkıştırma: zip
Md5: D68ADFBE81399C56F93D848D86E1C0A9
Platform: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 [x86 & x64]

# 32 Bit ve 64 Bit Sürümleri Birleştirilmiştir.Sisteminize Uygun Olan Yüklenir.
# Sağ Kulakçık Tek Pakette Toplanmıştır.
# E-Mail İle Gönderme Seçeneği Kapatılmıştır.
# "Kurulum Tamamlandı" yazısını görene kadar bekleyiniz...

• Like 1

Please login or register to see this link.  ustam winrar sağ kulakçık tek sekme olmamasının bir yolu varmı? Orjinal halini kullanmayı seviyorum da.

Resimdeki siyah çerçeve içindeki ayardaki onay kutucuğunu kaldır.(Resimdeki gibi olsun).  Komutlar sağ tuş menüsünde ayrı ayrı görülür. Saygılarımla

Edited by YAGMURADAM
  • Like 3

Please login or register to see this link. orijinal ayarlara alır.

• Like 1

YAGMURADAM, 29.04.2019 - 23:54 yazdı:

Resimdeki siyah çerçeve içindeki ayardaki onay kutucuğunu kaldır.(Resimdeki gibi olsun).  Komutlar sağ tuş menüsünde ayrı ayrı görülür. Saygılarımla

ayarlar kısmında böyle bir seçenek yok.siz buraya nerden girdiniz.rica etsem biraz daha detaylı anlatırmısınız?