Jump to content

Mercedes C180k Full

yakamoz

Recommended Posts

yurt dışından mercedes c180 k full almak istiyorum

türkiyede satış fıyatı 44 euro

özürlü hakkı olanlar için 33 000 euro

almanyada özürlü araç satışı hakkında bilgim yok

uygun olduğu takdirde bize maliyetinin aşağı-yukarı fiyatını bilen varm tşk ler

Almanya da değil fakat Avusturya da ikamet ediyorum. Almanya da istediğin model aracın 2007 2008 modelleri 2000-25000 Euro değişiyor. Fakat sen aracı Türkiye ye getirmek istiyorsun. Bu işlemin bir sürü masrafı var. Vergisi, gümrüğü vs vs. Yani demem o ki sen aracı Almanya dan da alsan fiyatta bir değişme olmuyacak. Belkide daha fazla masrafı olacak. Bunu Almanya da ikamet eden arkadaşlar daha iyi bilirler, birde onların yorumlarını bekle istersen.

Viyana ya yolun düşerse beklerim :( Burada daha kar yok ama acayip soğuk :) Okula gitmeye üşeniyorum, okula gitmeyi geç uyandığımda yataktan kalkmaya üşeniyorum üşümeyeyim diye :)

sagol kardeşim eyvallah :) gerçekten cok soguk belli ediyor yanı farkı. okuyosun demek yaş kaç

Viyana ya yolun düşerse beklerim :) Burada daha kar yok ama acayip soğuk :p Okula gitmeye üşeniyorum, okula gitmeyi geç uyandığımda yataktan kalkmaya üşeniyorum üşümeyeyim diye ^_^

Viyana ? Mozart icin gelmistim birkac sene once ... :p

passat aldık biz özürlü aracı 1 ay olmadı daha 1.4 motor benzinli 43 e mal oldu bide jetta var 1.6 dizel full confortline dokunmatik cd çalar falan var bence bu araçlardan birini almanı tavsiye ederim

Viyana ya yolun düşerse beklerim :p Burada daha kar yok ama acayip soğuk :p Okula gitmeye üşeniyorum, okula gitmeyi geç uyandığımda yataktan kalkmaya üşeniyorum üşümeyeyim diye ^_^

kaçıncı vien arkadasım?

bu tarz araçları dışarıdan getirmek pek mantıklı değil ki c180k lar yeni versiyonda 1.6 litre eskiler ise 1.8 yani indirimden yararlanamaz dolayısıyla burada bi bayi ile görüşmekte fayda var ayrıca dilersen gülsoyun genel müdürü arkadaşım yardımcı olabilir belki biraz daha

ayrıca araba tam aksesuarlı olmuyor orada

Konu biraz farklı ama başımdan geçen bir olay...yurt dışından türkiyeye araç getirmek neredeyse imkansız gibi birşey .Sırf otomobil ticaretini engellek için çok katı yasalar var yabancı plaka bile olsa her 6 ayda bir ruhsatın bağlı olduğu ülkeye giriş çıkış yapmak zorunda. Ben fort mustang gta hastası biriyim. yabancı tuning siteleri dolaşmıştım beğendiğim bir aracın fiyatı 21.000 euroydu. izmir limanında gümrükde çalışan bir arkadaşa sordum yetmedi bir aracı sayesinde gümrük müdüyle konuştum. Aracı alıp türkiyeye getiripde tr plakası kadar 80 bin lira maliyeti bulur dediler.düşünün artık ne vergiler aldıklarını ama inadım inat ölmeden o arabayı alcam anasını satayım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...