Jump to content

Windows11 22621.1 AIO

köylü
 Share

Recommended Posts

bkrydn68, 13 saat önce yazdı:

Hocam setuptan kurulum yaparken Windows Server kuruluyor diyor.Bir sorun olmaz değil mi

Sorun olmaz. Devam edip sürüm seçme ekranına geldiğinizde Windows 11 versiyonlarını göreceksiniz.

• Thanks 1

• 2 hafta sonra ...

Üsata neti kesmeye gerek yok. Kişisel mi? kuruluş mu? diye sorduğunda kuruluş(kurumsal)  seçin. O açıldığında sanırım oturum açma seçenekleriydi adı onu seçerek mail vermeden normal kullanıcı oluşturulabiliyor. Kişisel seçerseniz, sadece mail hesabıyla açmaya zorluyor yeni yapılar da billsoft.

MamLeter, 13 saat önce yazdı:

Üsata neti kesmeye gerek yok. Kişisel mi? kuruluş mu? diye sorduğunda kuruluş(kurumsal)  seçin. O açıldığında sanırım oturum açma seçenekleriydi adı onu seçerek mail vermeden normal kullanıcı oluşturulabiliyor. Kişisel seçerseniz, sadece mail hesabıyla açmaya zorluyor yeni yapılar da billsoft.

bu senin bahsettiğin seçeneği seçince etki alanı adını girmeni istiyor bilgisayarı lokal kullanıcıda açamazsın diye biliyorum etki alanı girip uzak sunucuya bağlanmak için  şirketler böyle kullanıyor genelde 

byhabit, 14.06.2022 - 07:52 yazdı:

bu senin bahsettiğin seçeneği seçince etki alanı adını girmeni istiyor bilgisayarı lokal kullanıcıda açamazsın diye biliyorum etki alanı girip uzak sunucuya bağlanmak için  şirketler böyle kullanıyor genelde 

Etki alanını seçin ismizi belirleyin. Oturumuzunu kullanın. Sorun yok ben kulanıyorum. Sanalda deneyip bakın isterseniz.

Bu arada, yeni güncellemede başlangıca klasör sabitlenebiliyor bu sürümde.

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...