Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Kaliteli Mp3/flac İndirme Ve Ses Dosyalarını Eşitleme (rehber)

MrRush
 Share

Recommended Posts

southbridge, 8 saat önce yazdı:

Cok yararli bir rehber ustadim seneler once mp3 gain vardi sarkilarin ses seviyesi ile oynayabiliyorduk.

Gain araçları hala var da bu program gibi çalışmıyorlar. Sadece ses seviyesini düşürüyorlar. Yüksek ses frekansları dengelemiyorlar. Bu da bu programın artısı.

• Like 1
  • Thanks 1

• MrRush changed the title to Kaliteli Mp3/flac İndirme Ve Ses Dosyalarını Eşitleme (rehber)
cashe, 04.06.2022 - 21:38 yazdı:

Bu da benden olsun :) Hem dinle hem download et reklamsız.

halilkan, 04.06.2022 - 23:35 yazdı:

Please register to see this content.
   istediğin ses kalitesinde dinle ve indir 

Bu siteleri mp3 indirenler bilir genelde.

O sitelerde paylaşılan mp3ler reklam içerir. Bazıları konvert edilmiş de olabilir. Kaliteli olanlara da rast geldim. Paylaşım yapan nereden buldu nasıl elde ettiği belirsiz. Belki de paylaştığım kaynağı da kullanıyor muhtemelen.

İşte bu durum karşısında üstte paylaştığım site tertemiz kaynağından dosyaları çekiyor. Reklamsız gerçek boyutları ve kalitesinde. Dosya bilgileri dahil. Reklamsız şekilde. Gerçek Tag bilgileri içeriyor.

Bu arada Platinium Notes 4  bozuk ses dosyalarını onarmak içinde kullanılır. Eski plak kayıtları olsun. Hışırtı cızırtı içeren kayıtlar olsun. Hiçbir ayar değiştirmeden taratabilirsiniz.

Edited by MrRush
  • Like 3
  • Thanks 2

MrRush abime zamanında sormuştum. Arabada müzik dinlerken bazılarının sesi çok, bazıları az çıkıyor diye.. Birisinde kısıp birinde açmaktan bıkmıştım sesi. 

Platinum Notes önermişti. Harika bir program. Anlatım için teşekkürler 

• Like 1

MrRush, 05.06.2022 - 15:28 yazdı:

Bu siteleri mp3 indirenler bilir genelde.

O sitelerde paylaşılan mp3ler reklam içerir genelde. Bazıları konvert edilmiş de olabilir. Kaliteli olanlara da rast geldim. Paylaşım yapan nereden buldu nasıl elde ettiği belirsiz. Belki de paylaştığım kaynağı da kullanıyor muhtemelen.

İşte bu durum karşısında üstte paylaştığım site tertemiz kaynağından dosyaları çekiyor. Reklamsız gerçek boyutları ve kalitesinde. Dosya bilgileri dahil. Reklamsız şekilde. Gerçek Tag bilgileri içeriyor.

Bu arada Platinium Notes 4  bozuk ses dosyalarını onarmak içinde kullanılır. Eski plak kayıtları olsun. Hışırtı cızırtı içeren kayıtlar olsun. Hiçbir ayar değiştirmeden taratabilirsiniz.

Merhabalar, öncelikle paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederim.

Verdiğiniz linkten 3 adet full albüm indirdim. İndirdiğim şarkıları verdiğiniz Platinum Notes isimli programla test ettim, düzelttim ama dosyalar indirdiğimde .flac olarak inmişti, düzeltmeden sonra .mp3 oldular. Acaba düzeltilen müzik dosyaları yine .flac formatında mıdır, yoksa .mp3 mü oldu?

Tamam sorunu çözdüm. Programın çıkış ayarlarında .mp3 olarak kalmış onu .flac yaptım.

• 2 ay sonra...
kaandxxd, Bir saat önce yazdı:

@MrRushhocam merhaba, dj'lik konusunda bilginiz var anladığım kadarıyla. Bana şu tarz mixlerin nasıl bulunacağını söyler misiniz; 

Yani bu tarz banger par dj mixleri için ne yazmam gerekiyor?

Bunları arama yaparak bulursun.

Club Electro Live performans veya şu videodaki gibi Music Festival aramaları sonuç verecektir.

• Like 1

• 3 hafta sonra ...
tmac1, 58 dakika önce yazdı:

Please register to see this content.
  bu siteye girdim arama yaptım "eminem" yazdım örneğin, bekledim ama arama yapılıp durdu ama bi sonuç yok.

Şarkı adı olarak arattırmayı dene. Vpn seçeneği aktif halde tarama da deneyebilirsin.

Screenshot_20220914-183731_Chrome.jpg.08eb7d3d9e379d5cfda35243f8da6e20.jpg

Edited by MrRush