Jump to content

08502379460 Nedir Bu ?

izmarit

Recommended Posts

Arkadaşlar yardım edin

beni bir numara aradı numara kodunun hangı ulkeye aıt oldugunu bulamadım araştırdım ve bu alan kodunun olmadıgını ogrendım .Sizde hıc karsılastınızmı acaba yada bılenınız var mı

arayan tel : 08502379460

Hollanda.

Asil numara : 0031 85 02 37 94 60

Bu tur numaralari genele Voice Over IP veya dijital telefon santralleri kullanir.

(yani 085'li numaralari demek istiyorum.) Bence boyle. ama baska ulkenin de olabilir.

Saygilarimla,

CCoder.

annemin telefonunu durmadan bir bulgar numarası çaldırıp çaldırıp kapatıyordu (babamın adına kayıtlıydı)... geri aramıyorduk ama 10 saniye geçmeden tekrar çaldırıyordu... bir aralar haberlerde çıkmıştı balkan ülkelerinden (sözde) kızlar arayıp fuhuş için kaçırıldıklarını ve kendilerine yardım etmelerini istiyorlardı... tahminimce böyle bir şeydi. telefonun bir kaç gün kapalı olması sayesinde kurtulduk. dikkatli olmak lazım her türlü dolandırıcılık dönüyor. özellikle söz konusu balkan kadınları ve türk erkekleri olunca :)

Baban birseyler karistirmis olmasin ? :)

slm

o tip numaralar voip üzerinden telefon açılınca çıkar, konuşma internet üzerinden olduğu içinde genelde telekoma göre konuşma kalitesi düşük ve telefon açıldıktan sonra 5-10 sn sonra konuşma yapılabilir(şirkete göre değişir)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...