Jump to content

Bu Masaüstünü Nasıl Yapabilirim ?

osman_2626

Recommended Posts

• Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Yanilmiyorsam bir internet kafe sistemine benziyor. Ozel yazilmis veya cok ozel bir cafe programiyla yapilabilir. Cunku musteri bilgileri sag tarafte XP ile entegre olarak calisiyor.

TinaSoft,AkinSoft turu yazilimlar bildigim kadariyla oyle calismiyor. Kafeci olmadigimdan hic bir fikrim yok.

Saygilarimla,

CCoder.

arkadaşlar KİMSE BİLMİYOR...bir tek ben bilmek istemiyorum çünkü yardıma ihtiyacım var...

bu programın adı DestopX

efetkerini yapamadım..Müzikler&Mp3 yazıyor ya, bende yazıyorum masaüstüme..Orada Müzikler&MP3 e tıklayınca ekranın ortasında ki şey kayboluyor ve Yabancı Mp3 ler , Yerli Mp3 ler adında iki klasör açılıyor..

İşte bunu ve diğer efektleri yapamadım..Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Bu Görmüş Oldugunuz Masaüstü Arayüzünü Konya,da Truva cafe Kullanıyordu Belki de ordan Alınmıştır...

Evet Bu Arayüz Benimde Zamanında Çok iligimi çekmişti,Program ekle kaldırdan girdim baktım (CanCafeSystem) sanıyorum oydu ama bulamadım.

Fakat Arşivleri çok işime yaradı,Kriz,e dayanamadı 1 sene ya oldu ya olmadı kapandı gitti

ve temaya bakınca yeni farkettim o saatin yanında duran sarı simgenin adıda übericon

Bu Görmüş Oldugunuz Masaüstü Arayüzünü Konya,da Truva cafe Kullanıyordu Belki de ordan Alınmıştır...

Evet Bu Arayüz Benimde Zamanında Çok iligimi çekmişti,Program ekle kaldırdan girdim baktım (CanCafeSystem) sanıyorum oydu ama bulamadım.

Fakat Arşivleri çok işime yaradı,Kriz,e dayanamadı 1 sene ya oldu ya olmadı kapandı gitti

ve temaya bakınca yeni farkettim o saatin yanında duran sarı simgenin adıda übericon

konya değil ESKİŞEHİR..truva cafe iyi bir cafe değil ama işte sadece teması iyi..

programın adını üstte yazdım ama işte , programla olmuyor..O efektler için günlerce uğraştım ve sonunda böle yardım almaya çalışıyorum..İnşllah yüzümü kara çıkartmazsınız..

hah bende nerde gördüm acaba düşünüyordum.truva da vardı aynısı ya da benzeri :)

2 yıl önce bende bir cafede denk gelmiştim bir masaüstü düzenleme programı aynı WPI menü yada CD menü hazırlar gibi bilgisayardan kendi sanal masaüstüne kısayollar taşıyor. Ayrıca birçok özelliği kapatarakta bilgisayarların ayarlarını korumuş oluyor. Programın adını tam hatırlamıyorum bende önce güzel bişey diye düşündüm daha sonra kime kısıtlayacağımki ev bilgisayarını deyip denemekten vazgeçtim.

arkadaşlar ben bu temayı uygulamaktan bahsediyorum , siz gördüğünüzü sölüyorsunuz..

Birbirimize çok uzağız açıkcası..

Çözüm üretenleri bekliyorum, sorum açık ve net..

acil olmasa sohbet istediğiniz kadar edin , bende ederim ama lütfen acil cevaplar verin şimdi :)

konya değil ESKİŞEHİR..truva cafe iyi bir cafe değil ama işte sadece teması iyi..

programın adını üstte yazdım ama işte , programla olmuyor..O efektler için günlerce uğraştım ve sonunda böle yardım almaya çalışıyorum..İnşllah yüzümü kara çıkartmazsınız..

Ben Eskişehirde Yok Demedim Konyada Truva cafe kullanıyordu dedim :):lol::(

belki samsun,amasya,istanbul,kütahya heryerde olabilir

Please register to see this content.
Türkçe Yaması

ikisi de google de mevcut ve aramıştım , bulmuştumda..Ama indirmedim türkçe yamasını ki ingilizcem de ez çok var..

Ayrıca bu verdiğin link i kopyala yapıştır yapınca internet explorer e ve mozilla ya başka bir site açılıyor..

Bu programı da biliyorum , türkçe yamasınıda ..

Önemli olan o efekti uygulamak..Onu da emin olun , kurmayan kişi bilemez..Yani gerek yoktu linklere..

Ekleme :

indirdim ama yine olmadı..CEvap bu değil arkadaşım, uber programını biliyorum ve kullanmıyorum çünkü windows 7 ile tam uyumlu değil..

Benim işim , efekti uygulamakla..

Üstte anlattım yapamadığım şeyi , okursanız zahmet olmazsa tabi..

ne olursa olsun güzel bir tema...

arkadaşım kötü diyen yok zaten..He kötü diyen olsada , dikkate bile almam..

Önemli olan bunu yapmak yapmak..

Bunu yapabilen hiç kimse yokmu ?

efekti vermeyi bana söleyecek ?

EKLEME :

üste linkini verdiğiniz türkçe yamayı windows 7 kullananlar kurmasın..Programın hata vermesini sağlıyor...

Programı silip , yeniden kurmak zorunda kaldım :)

YARDIMMMM ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...