Jump to content

İş Bankası Uygulaması İle Para Kazanın

adam4
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar selamlar.İş bankası yeni uygulaması tanıtım amaçlı ilk girişte uygulamaya 1 TL yüklüyorsunuz 10 TL hediye veriyor.Daha sonra arkadaşlarınızı davet ederek her davetinizi 10 TL ödül veriyor.Aynı zamanda uygulama Trendyol alışverişlerini %10 indirim yapıyor.Uygulamayı kullandıkça kutu açma oyunu çıkıyor.Şansınıza kutudan para çıkıyor.Ben 2 gündür kullanıyorum 80 Lira para birikti.

Bu zor günlerde sizede tavsiye ederim.

Aşağıdaki linkten üye olursanız bende 10 TL kazanıyorum.Sanal kart ile alışveriş yapanlar için aynı zamanda güvenli ve kullanışlıda bir uygulama bence.

Sen de Nays indir, her an ücretsiz para gönder/al, kullandıkça nakit para kazan, alışveriş fırsatlarını yakala.

https://naysapp.tr.go.link/?adj_t=gro6z40&adj_label=2cfccf91-b4a9-4924-b3d1-c7d8048e3d63

• Like 2

kocamanadam, 1 saat önce yazdı:

İş bankasının böyle bir uygulaması yok.Saygılar,

Google'da çok basit aramayla İş Bankasının "Nays" diye bir uygulamasının olduğu anlaşılıyor.

Ama tavsiyem "Nays" uygulamasını kullanmadan önce "Nays Şikayet var" yazın ve uygulama ile ilgili biraz bilgi edinin. 

Elbette para kazanmak önemlidir, elbette aktivite önemlidir ama önce ne olduğunu kullananların ne yaptığını ve son durumu görüp öğrenmekte fayda var.

• Like 2

NAMIKABI, Bir saat önce yazdı:

Google'da çok basit aramayla İş Bankasının "Nays" diye bir uygulamasının olduğu anlaşılıyor.

Ama tavsiyem "Nays" uygulamasını kullanmadan önce "Nays Şikayet var" yazın ve uygulama ile ilgili biraz bilgi edinin. 

Elbette para kazanmak önemlidir, elbette aktivite önemlidir ama önce ne olduğunu kullananların ne yaptığını ve son durumu görüp öğrenmekte fayda var.

Ben İş Bankası emeklisiyim.Ne İşcepte ne de isbank.com.tr de görmedim.O yüzden yazdım,kafadan atmadım.Benim yazdığım yazılara da hemen bir kulp takıyorsunuz,anlamadım töbe töbe.

• Like 2

kocamanadam, 10 dakika önce yazdı:

Ben İş Bankası emeklisiyim.Ne İşcepte ne de isbank.com.tr de görmedim.O yüzden yazdım,kafadan atmadım.Benim yazdığım yazılara da hemen bir kulp takıyorsunuz,anlamadım töbe töbe.

Please register to see this content.

Web sitesi burası ayrı bir uygulama için gözükmüyor olabilir.

NAMIKABI, Bir saat önce yazdı:

Valla ben bir sorun yaşamadım yazılan şikayetleri bilemiyorum. Benim şuana kadarki deneyimim olumlu yönde.

akbank'ın tosla uygulamasının alt versiyonu gibi geldi. tosla bundan daha iyi. ancak bunun da güzel yanı visa kart olması ve ccv kodunun 5 dk da değişmesi. internet alışverişleri için güzel bir uygulama.

kocamanadam, 2 saat önce yazdı:

Ben "Google'da çok basit aramayla İş Bankasının "Nays" diye bir uygulamasının olduğu anlaşılıyor." demişim. (Sözümün arkasındayım.)

Siz sadece isbank.com.tr ye bakıp İş bankasının böyle bir uygulaması olmadığını söyleyip bana tepki koydunuz.

Google sadece işbank.com.tr değildir. Sadece işbank.com.tr ye bakarak tepki koyarsanız yanılırsınız.

Paylaşımcı arkadaş İş bankasının Nays uygulamasını kullandığını beyan etmiş, tavsiye etmiş. 

İş bankasının "Nays uygulaması" diye bir programı var.

Niye bu kadar tepki gösteriyorsunuz, anlamadım.

1-) Google'da 

yaz çıkan sonucu incele,

2-) Google'da

Please register to see this content.

yaz çıkan sonucu incele,

İşbankası.com.tr de nays ile ilgili bir açıklama yok ise bu da İş Bankası gibi bir kurumun konuya olan ilgisizliğini gösterir.

15 yıllık TNCTR üyesiyim.

Buda bana bir ders olsun. 

Bundan sonra TNCTR'de tek bir yorum yapmam.

• Like 1

kocamanadam, 03.07.2022 - 16:02 yazdı:

Hayır anlamadım var yada yok,senin konun değil ne diye tepki gösteriyorsun.Seni kırdıysam özür dilerim.Bundan böyle ben de yorum yapmayacağım.Sadece soru sorabilirim.Siteden iyice soğudum.Benimde 12 sene olmuş.Saygılar,

Aman hocam kızma burası forum kimi tepki verir kimi beğeni oysa ben bu konuda özellikle bir konu açmıştım keşke açılan konularda nasıl beğeni butonu varsa birde tepki butonu olsun demiştim ve cümle alem üzerime gelmişti zira konuyu veya mesaja katılan beğenen veya tepki sini verir sayı olarak orada görünür polemiğe girilmemesini çoğu kezde önlemiş olurdu ama ne yazıkki kimse katılmamıştı.o nedenlede tıkla geç diyeceğim ama BUTON Yok 😄

• Like 1
  • Haha 1