Jump to content

Kealos W10 Pro AIO X86 X64 Tr Mixed 2022 07 13 Optimal 21h2 19044.1826

KemalALKIN
 Share

Recommended Posts

kealOS W10 Pro AIO x86 x64 TR MiXED 2022 07 13 Optimal 21H2 19044.1826

• Windows 10 Pro Türkçe 32 Bit ve 64 Bit 21H2 yapı 19044.1826 güncel.
  • Kurulum sonrası Microsoft hesabı zorlamasını OOBE kolaylıkla atlatır.
  • Net Framework aktif gelir. Güncel gelir.
  • Defender yok.
  • Masaüstü simgeleri aktif gelir.
  • Kullanıcı hesabı denetimi UAC kapalı.
  • Gizlilik ve güvenlik ayarları yapılı. Microsoft geri bildirim ve bilgi akışı kısıtlandı.
  • Optimal genel ve özel arkaplan ayarları yapılıdır.
  • Karanlık tema-modu tercih ederek gelir.
  • Klasik sağ tıklama menüsü ile gelir.
  • Klasik Windows Fotoğraf Görüntüleyici eklidir.
  • Diğer dil dosyaları kaldırıldı (aktif olmayan).
  • Ve dahası.

t10.thumb.jpg.1dc92d8c3c6e000490b62c551039d400.jpg

dualboot.thumb.png.28dd1f44390af4c57db903b6a7d0bbbf.png

İndirmek için:

https://drive.google.com/file/d/10Gk4tbOFoZsuOhrHof4mHPn1fzoYfm0W/view?usp=sharing

https://drive.google.com/drive/folders/1BcTJeWIeoxDG9nz4Z6OfAKsEfuoQRrzK?usp=sharing

Edited by KemalALKIN
  • Like 6
  • Thanks 3

Sakin indirmeyin arkadaslar bekim başım yandi sizinde yanmasin…kurulum hersey bitti acilirkern mikrosoft hesabini girip sonrafa pin olustur dediginde bir dakika bekleyin de kaliyor yarim saat gecti iki kere kapatip actim yine ayni..ordan ileriye gitmiyor ..elimde baska windows formatida yok,pcde acilip baska indirip rufusa yazdiramiyorum ..kala kaldim

meriçli, 7 saat önce yazdı:

Sakin indirmeyin arkadaslar bekim başım yandi sizinde yanmasin…kurulum hersey bitti acilirkern mikrosoft hesabini girip sonrafa pin olustur dediginde bir dakika bekleyin de kaliyor yarim saat gecti iki kere kapatip actim yine ayni..ordan ileriye gitmiyor ..elimde baska windows formatida yok,pcde acilip baska indirip rufusa yazdiramiyorum ..kala kaldim

oturum aça gelince e posta ve şifre kısmına "a"  harfini girin sonra ileri deyin ve eyvah birşeyler ters gitti deyince kullanıcı adı girin bölümü gözükecektir birde öyle deneyin

meriçli, 20.07.2022 - 18:51 yazdı:

arkadaşım windows 11 10 sürümlerinde online değil offline kur internetsiz kurulum format at son aşamaya geldiğinde isim yaz yerinde isim yaz sonra şifre girme pin yapma sistem masaüstü geldiğinde şifre girmek istersen girersin windows 11 yeni sürüm olan 22h2 kurcaksan verdiğim link incele ona göre indirdiğin iso 22h2 rufusla yazdır format at offline kur şifre pin girme 

Please register to see this content.
 okursan anlarsın 

mertank, 2 saat önce yazdı:

Ben Win 10 kurdum gayet güzeldi, ellerine sağlık...

Sadece ilk başlarda win8 önyükleme çıkıyo bian 8 mi diye düşündüm ama sonradan win 10 pro ya geçiyo...

iso indirdiğimde windows 8 yazıyor ilerleyince kurmak istediğin sürümler sistem yazıyor sorun defender yok yazıyor defender silinmemiş windows 10 diğer sistemler içinde defender yok yazıyor onlarda defender silinmemiştir windows 10 kurduğumda defender siliyorum defender izi kalmıyor defender reg devre dışı bırakıyorum uygulama sayesinde defenderi siliyorum uptade güncelleme yapsa bile defender güvenlik defender geri gelmiyor rahatım 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By _2024_
      Windows 10 – 11 AIO 4 in 1 | Full Türkçe | Nisan 2024

Windows 10 – 11 AIO 4 in 1 | Full Türkçe | Nisan 2024
      Windows 10 – 11 AIO 4 in 1, windows 10 ve 11’in 4 versiyonunu birleştirilmiş halidir. KiNGHaZe tarafından yapılan bu AIO windows aynı zamanda kullanıcıya bağlı aktivasyon içerir. ISO dosyasını yazdırdıktan sonra sources adlı klasörün içindeki “ei.cfg” dosyasını not defteri ile açıp aktivasyon değerini 1 yaparsanız “Hwid” yani dijital aktivasyonu windows kurulumu sonrası yapacaktır. Bu işlem için internet gereklidir, yani internet varken kurulum yaparsanız otomatik olarak aktivasyon yapacaktır. Aynı zamanda Net Framework 3.5 tüm sistemlerde aktif şekilde sunulur. Windows güncellemelerinde yer alan “Zararlı Yazılım Kaldırma Aracı” güncellemelerini içermez ve almaz. Güncellemelerin getirdiği ve bıraktığı çöp diye tabir ettiğimiz dosyaların hepsi sistemden silinmiştir. Bunun dışında herhangi bir bileşen eklenip, çıkarılma işlemi yapılmamıştır.
      Peki içerisindeki sürümler nelerdir? Dediğini duyar gibiyim işte içindeki sürümleri aşağıda bulabilirsiniz…
      Windows 10 – 11 Pro (x64)
      Windows 10 – 11 Home (x64)
      Windows 10 – 11 Home SL (x64)
      Windows 10 – 11 Enterprise VL (x64) İçerikler tek bir ISO dosyasında toplandı, Kurarken tüm sürümleri görebilirsiniz.

Win10_11_AIO_4in1_11.04.2024.zip
      or
      Win10_11_AIO_4in1_11.04.2024.zip

• By _2024_
      Format Sonrası Katılımsız AIO Programlar 2024 Mart TR

Format Sonrası Katılımsız AIO Programlar 2024 Mart TR
      Format Sonrası Katılımsız AIO Programlar 2024, Güncell 32×64 bit sistem uyumlu Çoklu Dil seçenekli Türkçe dahil
      formatlık programlar, Progressive arkadaşımızın yapımı istediğiniz programı ekleyip çıkarabilirsiniz Ağ driver dahildir.
      madia player video ses indirme programları cd iso yazıcılar bakım onarım gibi bilinen en popüler
      programları içeren son sürüm aıo hepsi bir arada

File 7.21 GB
      Format Sonrası Katılımsız AIO Programlar 2024 Mart.zip
      or
      Format Sonrası Katılımsız AIO Programlar 2024 Mart.zip
      or
      Format Sonrası Katılımsız AIO Programlar 2024 Mart.zip (⚡Tnc Debrid ile İndir)

@KiNGHaZe
    • By _2024_
      Windows 10 AIO Full 2024 22H2 | Türkçe 22 in 1 | Şubat

Windows 10 AIO Full 2024 22H2 | Türkçe 22 in 1 | Şubat
      Windows 10 AIO Full İndir 22H2, 11 farklı sürümün x86 ve x64 olarak birleştirilmiş halidir. İçerisindeki sürümleri aşağıdaki resimde görebilirsiniz. 11 farklı sürümün her mimarisine 13 Şubat 2024 tarihli güncelleştirme olan 19045.4046 build numaralı güncelleme entegrelidir ve bu güncellemelerin bıraktığı kalıntılar temizlenmiştir. Bu sayede sistemde şişkinlik yaratmayacak yer kaplamayacak. Net Framework 3.5 ve 4.8 etkinleştirildi. Formatlık Windows 10 AIO ISO kalıbı ile istediğiniz tüm sürümleri tek bir USB’den veya çift katmanlı olmak üzere DVD’den kurabilirsiniz.
      Boyutunu küçültmek için ultra sıkıştırma yapan ESD uygulandı. Bu sayede boyutu bir hayli küçültülüp hem internetten indirmekle geçen zamandan hem de çalışmayı USB veya DVD’ye yazarken ki zamanınızdan tasarruf etmeniz sağlandı. KiNGHaZe tarafından siz değerli kullanıcılarımız için oluşturuldu. Ev, ofis ve teknik servisler için bile gerekli windows 10 sürümleri tek bir pakette toplanarak sizin için hazırlandı.
      USB’ye yazdırırken rufus adlı araç kullanmanız tavsiye edilir. Bu sayede daha sorunsuz bir yazdırma süreci yaşamış olursunuz. Hem UEFI (GPT) hem LEGACY (MBR) kurulum yapabiliyorsunuz. UEFI kurulum sadece x64 mimariler için geçerli olup çalışmadaki x86 sürümler UEFI destekli değildir. Piyasadaki tüm çalışmalarda böyledir. Bu çalışmaya özgü bir özellik değildir. Windows 10 için geçerli olan separate şekilde yani 11 sürümün tek bir install.esd dosyasına yerine x86 ve x64 olarak ayrı ayrı 2 farklı install.esd şeklinde hazırlanmıştır. Sorunsuz UEFİ kurulum için bu yöntemi uygun gördüm. Tek bir dvd içinde gerekli olanlar sizin için toplandı.

Win10_11in1_AIO_22H2_27.02.2024.zip
      or
      or

• By utkurei19
      • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • 
      chickOS
      Gereksiz Microsoft Bileşenlerden Arındırılmış Windows İşletim Sistemi
      chickOS Helper GitHub
      chickOS GitHub
      chickOS Discord
      Kaldırılan Bileşenlerden Bazıları: 
      SmartScreen | Otomatik Oynat | Windows Kurtarma (WinRE) | Elle Kurulum (Manual Setup) | Sistem Geri Yükleme | Sistem Sıfırlama | WinSXS\Backup | Cortana | Konum Hizmetleri
      Uzak Masaüstü İstemcisi (AnyDesk Kullanabilirsiniz) | Disket, Kızılötesi, Akıllıkart, POS ve VR Desteği | Metro Uygulamalar
      Gereksiz 32 Bit Windows Bileşenleri | Bazı Fontlar ve Dil Dosyaları
      Iso Boyutu: 4.13 GB
      Kurulu Boyut: 10 GB (LZX ile 6 GB)
      ESD Sıkıştırma Uygulanmadı
      Enterprise LTSC 21H2 sürüm Microsoft Store içermemektedir
      Detaylı Bilgi:
      Rufus veya Ventoy ile kurabilirsiniz elle kurulum silinmiştir.
      Kurulum Öncesi İnternet Sürücülerinizi Elinizde Bulundurduğunuzdan Emin Olun
      https://drive.google.com/drive/folders/1Q8GzAIAinsJIrg-2sTuthzvRD2hmXx75?usp=sharing
      SHA-1: 5ed29deb8ec6a8ce4170b57e7d9619e9e0062b3c
      CMD > certutil -hashfile "ISO KONUMU"
      EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
      chickOS Helper

• By utkurei19
      Güncellemeler bu konudan devam edecektir.

.NET Framework 3.5 Aktif
      Defender Tamamen Silinmiştir
      Windows Fotoğraf Görüntüleyici ve Windows Media Player aktif.
      TPM, RAM, SecureBoot ve Depolama Gereksinimleri Bypass Edilmiştir
      Gereksiz gördüğüm bileşenler kaldırılmıştır. Neredeyse her şey sorunsuz çalışır durumda.
      ESD Sıkıştırma Uygulanmamıştır
      Iso Boyutu 4.54 GB
      Kurulu Boyut 11 GB
      Sistemi Kurduğunuzda Herhangi Bir Şeyi Devre Dışı Bırakmadan Önce Store Üzerinden Sistemde Kurulu Uygulamaların Güncellemelerini Almanızı Öneririm
      Toolboxtan DirectX kuramazsanız bu offline installer ile kurabilirsiniz.
      chickOS Özelleştirmeleri

Ekran Görüntüsü

Lite Versiyon (23H2-22H2-21H2)

chickOS Toolbox
      Rufus veya ventoy ile kurabilirsiniz elle kurulum silinmiştir.
      Kurulum Öncesi İnternet Sürücülerinizi Elinizde Bulundurduğunuzdan Emin Olun
      Discord Sunucum
      https://discord.gg/gayZTErQzM
      https://github.com/utkurei19/chickOS
      https://drive.google.com/drive/folders/1Q8GzAIAinsJIrg-2sTuthzvRD2hmXx75?usp=sharing

SHA-1 (23H2): 5937335d7a6f6884831c175f5bd88e56f12180a1
      SHA-1 (23H2 Lite): 92db3bb6aa37eef150cebbeb0e489708d3c3f5b8
      SHA-1 (22H2 Lite): 007149e17ad4759d2679af58df57303a59dbb7c3
      SHA-1 (21H2 Lite): fc0a427a875da397d89ad40b79a2c1c1c823c67e
      CMD > certutil -hashfile "ISO KONUMU"

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...