Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Bluetooth Kulaklık önerisi?

Share

Recommended Posts

s.a arkadaşlar bluetooth kulaklık alıcam butçe 300 tl fazla bir özellik aramıyorum film izlerken 3 saat kullanacak bişi olsa yeter kulak içi olacak nette çok ürün var kullanıpta memnun kalan öneri bekliyorum kolay gelsin iyi forumlar

Edited by AdnanGumus

• AdnanGumus changed the title to Bluetooth Kulaklık önerisi?
  • Administrator
KaYRa, 20 dakika önce yazdı:

Haylou T15 önereceğim ama malesef fiyatı çoşmuş. Ben 165 liraya almıştım şimdi 400 üzeri olmuş. 300 lira bandında öyle ahım şahım birşey bulman zor gibi.

Haylou iyi bir marka fiyatına göre. Bütçene uyan ve tipini beğendiğin bir modelini alabilirsin. 

• Thanks 1

Bir yerden alıntıdır.

xiaomilere bakabilirsinn piston 3 piston 2 harikaydı

kulakiçi desen direk Audio technica cks77

marshall major

cep telefonu için düşünüyorsan xiaomi piston

kulaküstü demişsin ben urbanears plattan

Kulakiçi Razer Moray veyayeni serisi olabilir, kulaküstü  şuan bende g930 var black fridayde

Piston 2 Piston 3 kulanıcısıyım, daha önce kullandıkalrım arasında bu kalitede hiç bir donanım kullanmadım. Gerçekten kaliteli kulaklık

kz ed2

Kulak içi kablosuz 
bose 700 kulak
jabra 75t 1000 TL

• Thanks 1

S.A Arladaşlar hepinize teşekkür ederim baya güzel öneriler var 1 hafta boyunca kendi hoşuma giden görüntüde uygun kulaklık buldum onları ve vedatorkun önerisini iyice inceledim diğer önerilerede baktım başka marka kulaklıklara da özellikleri şarj süresi vs hepsini epey den karşılaştırdım hepsinin eksi artısı var Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Kulaklık baktım 1000 tl ve karar verdim konu kapanabilir adminler hepinine iyi forumlar 

TaoTronics Soundliberty 97 alıyorum

• Like 1