Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tembelos Windows 11 23h2 22631.3007 Pro/ent + Office 2021 + Programlı

shaolin
 Share

Recommended Posts

akillialtay1995, 1 dakika önce yazdı:

Sen de benim gibi Free Download Manager kullanıyorsun.

Hocam idm için çok direndim 1 haftadır direniyorum : ) . Crackli kullanmamak için böyle bir yol seçtim. Youtube vs download yapmak için de Xdm kullanıyorum. Video indirmek için. :D . Çok saçma ya. Free down.. video indirtemedim. Xdm brave de çalışmadı uğraşmadım : ) . Video indirmek için firefox chrome kullanıyorum.:D

• shaolin changed the title to Tembelos Windows 11 22h2 22621.1265 Home/pro + Office 2021 + Programlı

Tembelos Windows 11 22H2 22621.1265 Home/Pro + Office 2021 + Programlı eklendi.

Orjinal Windows 11 22H2 Şubat 2023 MSDN ISO kullanıldı.

Sistemi hafifletmek isterseniz;

Please register to see this content.

Scriptini kullanabilirsiniz. (Gereksiz telemetry, program, ayarları siler/kapatır.)

Edited by shaolin
  • Like 1

Programları offline değilde online widget ile internet üzerinden script ile ve seçmeli kursa daha iyi olurdu

bu siteye bakmanı önerim. 

Cmd komut ekranına bunu yazarak katılımsız notepad kurabilirsin 

winget install --id=Notepad++.Notepad++ -e  --scope "machine"

Edited by bensuslu11

bensuslu11, 7 saat önce yazdı:

Programları offline değilde online widget ile internet üzerinden script ile ve seçmeli kursa daha iyi olurdu

bu siteye bakmanı önerim. 

Cmd komut ekranına bunu yazarak katılımsız notepad kurabilirsin 

winget install --id=Notepad++.Notepad++ -e  --scope "machine"

Bizim amacımız bilgisayar açıldığı anda programların hazır olması. Adamın ne zaman internet takabileceğini bilemeyiz. Zaten bu sitede online kuran çalışmalar var seçerek. Amaçlarımız farklı.

Ayrıca yaptığım çalışma esnektir. Kurulmasını istemediğiniz dosyaların başına rem ibaresini koyarsanız kurulmaz.

sabitxc, 9 saat önce yazdı:

Lisans Problemi olmayan Eset çok lazım bana dostum. sizin bu sistemde yüklü olan eset sorunsuz ise ayrıca paylaşmanız mümkünmüdür.

Sitede konu açmıştım. Bunun bir garantisi yok. Eset istediği zaman patlatabilir.

• shaolin changed the title to Tembelos Windows 11 22h2 22621.1635 Home/pro + Office 2021 + Programlı
  • shaolin changed the title to Tembelos Windows 11 22h2 22621.1755 Home/pro + Office 2021 + Programlı

22621.1755 olarak güncellendi.

- Masaüstünde aktivasyon dosyasını bulabilirsiniz.

- Masaüstünde Driver Booster Pro programını isterseniz kurup sürücülerinizi internetten güncelleyebilirsiniz.

- Masaüstünde Windows 11i rahatlatmak için E.T Optimizer script bulabilirsiniz. Gereksiz şeyleri kaldırır. Telemetri vs kapatır. RAM ve işlemci kullanımını azaltır.

Edited by shaolin
  • Like 1

• shaolin changed the title to Tembelos Windows 11 22h2 22621.1778 Home/pro + Office 2021 + Programlı

Tembelos Windows 11 22H2 22621.1778 olarak güncellendi.

- Masaüstünde Driver Booster Pro programını isterseniz kurup sürücülerinizi internetten güncelleyebilirsiniz.

- Masaüstünde Windows 11i rahatlatmak için E.T Optimizer script bulabilirsiniz. Gereksiz şeyleri kaldırır. Telemetri vs kapatır. RAM ve işlemci kullanımını azaltır.

- Yeni versiyonda Brave tarayıcı da kurulmaktadır. (Bir süredir kullanmaktayım tavsiye ederim)

shaolin, 25.05.2023 - 15:54 yazdı:

Tembelos Windows 11 22H2 22621.1778 olarak güncellendi.

- Yeni versiyonda Brave tarayıcı da kurulmaktadır. (Bir süredir kullanmaktayım tavsiye ederim)

E.T Optimizer programında hepsini seçip gereksizleri kaldırdığımız takdirde oyun için kullandığım pc de oyunlar için sıkıntı çıkaracak bileşenlerde kaldırılır mı?

Oyunlarla ilgili olarak açılışta Discord vs otomatik yükleyin o kayıtları kaldırdığını biliyorum. Ayrıca xbox kullanıyorsanız onun içinde seçenek var.

Oyun oynamadığım için detaylı bir test sahibi değilim.

Dosyanın içerisini biraz inceleyebilirsiniz.

Örneğin clean dediğiniz zaman bazı oyunların ara bellek/log dosyalarını temizliyor. Komutlar aşağıda.

powershell -Command "Write-Host ' [Clean] Games Platforms Cache/Logs ' -F yellow -B black"

del %localappdata%\EpicGamesLauncher\Saved\Logs /F /Q /S >nul 2>nul
del %localappdata%\CrashReportClient\Saved\Logs /F /Q /S >nul 2>nul

del "%localappdata%\Steam\htmlcache\Code Cache" /F /Q /S >nul 2>nul
del %localappdata%\Steam\htmlcache\GPUCache /F /Q /S >nul 2>nul
del %localappdata%\Steam\htmlcache\Cache /F /Q /S >nul 2>nul

del %AppData%\Origin\Telemetry /F /Q /S >nul 2>nul
del %AppData%\Origin\Logs /F /Q /S >nul 2>nul
del %AppData%\Origin\NucleusCache /F /Q /S >nul 2>nul
del %AppData%\Origin\ConsolidatedCache /F /Q /S >nul 2>nul
del %AppData%\Origin\CatalogCache /F /Q /S >nul 2>nul
del %localAppData%\Origin\ThinSetup /F /Q /S >nul 2>nul
del %AppData%\Origin\Telemetry /F /Q /S >nul 2>nul
del %localAppData%\Origin\Logs /F /Q /S >nul 2>nul

del %localAppData%\Battle.net\Cache /F /Q /S >nul 2>nul
del %AppData%\Battle.net\Logs /F /Q /S >nul 2>nul
del %AppData%\Battle.net\Errors /F /Q /S >nul 2>nul

Yani Örneğin  [Clean] Games Platforms Cache/Logs bu seçeneği kaldırabilirsiniz.

ssiirrii, 41 dakika önce yazdı:

E.T Optimizer programında hepsini seçip gereksizleri kaldırdığımız takdirde oyun için kullandığım pc de oyunlar için sıkıntı çıkaracak bileşenlerde kaldırılır mı?

Edited by shaolin
  • Like 1

• shaolin changed the title to Tembelos Windows 11 22h2 22621.1848 Home/pro + Office 2021 + Programlı

Tembelos Windows 11 22H2 22621.1848 olarak güncellendi.

- Masaüstünde aktivasyon dosyasını bulabilirsiniz.

- Masaüstünde Windows 11i rahatlatmak için E.T Optimizer script bulabilirsiniz. Gereksiz şeyleri kaldırır. Telemetri vs kapatır. RAM ve işlemci kullanımını azaltır.

- Yeni versiyonda Brave tarayıcı da kurulmaktadır. (Bir süredir kullanmaktayım tavsiye ederim

shaolin, 27.07.2022 - 23:03 yazdı:

Tembelos Windows 11 22H2 22621.1848 Home/Pro + Office 2021 + Programlı

Tembel Adamın İşletim Sistemi

uupdump.net Windows 11 22H2 ISO'su kullanılmıştır. 

İçerisine kullanıcının genelde ihtiyaç duyduğu temel programlar eklenmiştir.

ISO dosyasında herhangi bir oynama yapılmamıştır.

Windows kurulur iken bazı görsel ince reg ayarlar yapılmıştır. (Dosya uzantısını göster, taskbarda gruplama yapma, simgelerin hepsini göster, Masaüstünde bilgisayarım simgesini göster gibi) 

Defender Devre dışı bırakılmıştır. (Kaldırılmamıştır)

Yüklenen programlar:

- Adobe Acrobat Reader (güncel)

- Winrar (güncel)

- StartAllBack (güncel)

- Internet Download Manager (güncel)

- Eset Endpoint Antivirüs (güncel)

- VLC Player (güncel)

- Java 32 ve 64 bit (güncel)

- Google Chrome (güncel)

- Brave (güncel)

- Office 2021 Pro Plus  (Aktivasyon isteğe bağlı masaüstünde) 

- Google Earth Pro (güncel)

- Image Resizer (güncel)

- Irfanview (güncel)

Not-1 Windows 11'de aktivasyon isteğe bağlı masaüstünde klasörü vardır. Size kalmıştır.

Not-2 Program yüklemeleri olduğu için bekleyin yazısında bitene kadar bekleyin. Takıldı zannetmeyin!!!

Not-3 Ayarların aktif olması için kurulum bittikten sonra bir kere yeniden başlar.

Not-4 Kurulum yaparken interneti bağlamayınız!

Not-5 Kurulum bittikten sonra internete bağlanın ve bekleyin Windows 11 aygıtların sürücülerini internetten indirsin ve yüklesin.

İndirme Linki: 

Yeni laptopta ve eski bir masaüstünde test edilmiştir. Yine de hata görürseniz yazın.

İndirdiğiniz bu ISO dosyasını Rufus programı ile USB'ye yazdırınız.

Rufus İndirme Linki: 

!!!Bilgisayarınız Windows 11 gereksinimlerini karşılamıyorsa, Rufus ISO dosyasını yazdırırken size soracak ve bunları iptal etmesini sağlayabilirsiniz!!!

sade olsaydı iyi olurdu her program güncelleniyo ne kdr güncellerseniz güncelleyin yada online katın programları yüklendiginde otomatik son sürüm indirsin kursun enazından kafanızda soru işareti kalmaz 

efsane01h, 31 dakika önce yazdı:

sade olsaydı iyi olurdu her program güncelleniyo ne kdr güncellerseniz güncelleyin yada online katın programları yüklendiginde otomatik son sürüm indirsin kursun enazından kafanızda soru işareti kalmaz 

Her ay yeni yayınlıyoruz zaten. Programlar her hafta değişmiyor ki.

Bu proje sık format atanlar veya bu işten çok anlamayanların işini kolaylaştırmak için. Sade projeler var zaten. Ayrıca bu proje esnektir. Sources klasöründe oem klasörünü silerseniz sade olur.

• shaolin changed the title to Tembelos Windows 11 22h2 22621.1926 Home/pro + Office 2021 + Programlı

Tembelos Windows 11 22H2 22621.1926 olarak güncellendi.

- Masaüstünde aktivasyon dosyasını bulabilirsiniz.

- Masaüstünde Windows 11i rahatlatmak için E.T Optimizer script bulabilirsiniz. Gereksiz şeyleri kaldırır. Telemetri vs kapatır. RAM ve işlemci kullanımını azaltır.

- Yeni versiyonda Brave tarayıcı da kurulmaktadır. (Bir süredir kullanmaktayım tavsiye ederim

Tembelos esnek bir işletim sistemidir. 

1- Olduğu gibi tüm programlar yüklenerek kullanabilirsiniz.

2- Sources klasöründeki $OEM$ klasörünü silerek windows'u orjinal haliyle yükleyebilirsiniz.

3- Sources klasöründeki $OEM$ klasöründeki setupcomplete.cmd dosyasında gerekli satırı iptal ederek istemediğiniz programların yüklenmesini engelleyebilirsiniz.

akillialtay1995, 14 dakika önce yazdı:

Sistem için çok teşekkür ederim. Sistemini kendi kişisel bilgisayarıma yükleyeceğim. Öneri olarak sistemine directx ile visual c++yı da eklersen çık iyi olur.

Bir sonraki sürüme onları da ekleyelim :thumbsup:

Directx 12 olarak geliyor. Daha yeni bir paket var mı?

Edited by shaolin

akillialtay1995, 2 saat önce yazdı:

Şu an senin sistemi yüklüyorum ama Biraz bekleyin... yazısında bekletiyor. Bu normal mi? Kurulum da haliyle uzun sürüyor.

İlk mesaj.

Not-2 Program yüklemeleri olduğu için bekleyin yazısında bitene kadar bekleyin. Takıldı zannetmeyin!!!

Bu kadar program tek tek yükleniyor. Haliyle bekletecek. Sizin yapacağınız işi o yapıyor şu an.

Benim verdiğim bu sistem imaj alınmış bir sistem değildir.

Herşey canlı canlı kurulur. Benim tarzım da bu şekilde. Gayet temiz kuruluyor.

• shaolin changed the title to Tembelos Windows 11 23h2 22631.3007 Pro/ent + Office 2021 + Programlı

Tembelos Windows 11 23h2 22631.3007 Pro/ent + Office 2021 + Programlı eklendi.

Orjinal Ocak 2024 MSDN ISO kullanıldı.

Masaüstüne Windows 11 ve Office 2021 kalıcı aktivasyon yapan script bırakıldı.

Visual C++ Redist Installer eklendi.

Tembellikte son nokta bilgisayarınızda :)

Edited by shaolin
  • Like 2