Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Privatemre Os 22h2 Pro Education | 19045.1865 | Temmuz 2022 | X64

Emre028
 Share

Recommended Posts

Bende sistemin download linki çıkıyor yani indirmeye izin vermekte. Tarayıcı olarak google chrome kullanıyorum. Meganz'nin tarayıcı seçimide önemli olsa gerek. Farklı tarayıcılarda indirme linki çıkmıyorda olabilir tahmin ediyorum sadece. :) 

Selamlar,üye olmaya gerek yok operayı indirin normal olarak megadan indirme yapın 2 gb yüklediğinde 5 saat sonra devam edin diyecek hemen operanın vpn özelliğini çalıştırın ve avrupayı seçin yeniden indirmeye girin ve resume tuşuna basın geri kalanını indirin ve bilgisayarınıza kurun.Saygılar,

• Thanks 2

cemsit77, 7 saat önce yazdı:

Nvidia driver bu windows sürümüyle uyumlu değil diyor son sürümü ne yaptıysam kuramadım..

Sistemden görselleri atın bakalım. Önce winver yazıp versiyon numarasını sonrada sistem özelliklerinin yazılı olduğu kısmı ardından aldığınız hatanın ekran görüntüsünü paylaşın. Yardımcı olalım :) 

QBBafJ.png

QBByIg.png

Ben bir hata göremedim, bu sistemi kurduğunuza ve sisteminizin kuracağınız sürücüyü desteklediğine emin misiniz ?

Edited by Emre028

cemsit77, 18 saat önce yazdı:

Nvidia driver bu windows sürümüyle uyumlu değil diyor son sürümü ne yaptıysam kuramadım..

Aynı hatayı bana da veriyor. Herhalde benim kendi masaüstü PC üst sürümlerin yüklenmesine izin vermiyor yeni bir sürüm çıkmasına rağmen.

Ekran Kartım da Nvidia GeForce GT 730 

Edited by akillialtay1995

akillialtay1995, 39 dakika önce yazdı:

Aynı hatayı bana da veriyor. Herhalde benim kendi masaüstü PC üst sürümlerin yüklenmesine izin vermiyor yeni bir sürüm çıkmasına rağmen.

Ekran Kartım da Nvidia GeForce GT 730 

gt730m ise şayet Versiyon: 425.31 - WHQL sürücüsünü kurabilirsiniz.

akillialtay1995, 4 dakika önce yazdı:

Benim ekran kartim ile de uyumlu mu

2013 yılında çıkan bir ekran kartı olduğu için NVIDIA desteğini kesmiştir. Microsoft'ta aynı şekilde desteğini kesmiştir. Donanımınız el vermiyorsa bir alt sürümleri denemenizi tavsiye ederim.