Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

ISO Dosyası Kullanarak Windows 11 22h2’ye Yükseltme

HARBİKIZ
 Share

Recommended Posts

ISO dosyasıyla 21H2 veya Windows 10 sürümünden Windows 11 22H2’ye yükseltmek için şu adımları kullanın:

Microsoft Destek web sitesini açın.

Download Windows 11 Disk Image (ISO) bölümünün altında, Windows 11 (multi-edition ISO) seçeneğini seçin.

Download düğmesini tıklayın.

Windows 11, 22H2

Kurulum dilini seçin.

Confirm düğmesini tıklayın.

Windows 11 ISO dosyasını cihaza kaydetmek için Download düğmesine tıklayın.

ISO dosyasına sağ tıklayın ve Bağla seçeneğini seçin.

Sol gezinme bölmesinden takılı sürücüye tıklayın.

Windows 11 22H2 yükseltme işlemini başlatmak için Kurulum dosyasına çift tıklayın.

(İsteğe bağlı) Windows Kurulumunun güncellemeleri indirme şeklini değiştir seçeneğini tıklayın.

Şu anda değil seçeneğini seçin.

disable-updates-windows-11-install.webp

İleri düğmesine tıklayın.

Koşulları kabul etmek için Kabul Et düğmesini tıklayın.

windows-11-setup-change-keep-settings.webp

Dosyalarınızı ve uygulamalarınızı korurken 22H2 sürümüne yükseltmek için Yükle düğmesini tıklayın .

Temiz bir Windows 11 22H2 yüklemesiyle yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız, Saklanacakları değiştir seçeneğini tıklayın, Hiçbir şey seçeneğini seçin, İleri düğmesini ve ardından Yükle düğmesini tıklayın.

Adımları tamamladığınızda yükseltme işlemi başlayacak ve önceki ayarlarınız, uygulamalarınız ve dosyalarınız otomatik olarak taşınacaktır.

Konu Alıntıdır

• Like 6
  • Thanks 1

Merhaba İso Dosyasıyla Windows 10 Sürümünden Windows 11 22H2’ye Yükseltmek. Sistem İçin Sağlıklı Değil Sistemde Yapılan Herşey Sistemi Yükseltmekle Geri Gelir. Defenderi Sildin Defender Geri Gelir Windows 10 Kendince Ayarlar Yaptığında Ayarların Sistemi Yükseltmekle Bozulur. En Temiz Yeni Baştan Sağlam İso Dosyası İle Format Atmaktır Sistemi Yükseltmek Her Bilgisayarda Olmaz Windows 10 21H2 Wİndows 11 22H2 Yükseltmek Olmaz. Her Bilgisayarın Kendince Sistemi Donamımı Sistem Kurmak İçin Özellikleri Vardır Windows 11 22H2 Kurmak İçin Henüz Çok Erken. Düşüncelerimi Belirtmek İstedim İyi Forumlar.

Evolutionn, 05.08.2022 - 19:08 yazdı:

Merhaba İso Dosyasıyla Windows 10 Sürümünden Windows 11 22H2’ye Yükseltmek. Sistem İçin Sağlıklı Değil Sistemde Yapılan Herşey Sistemi Yükseltmekle Geri Gelir. Defenderi Sildin Defender Geri Gelir Windows 10 Kendince Ayarlar Yaptığında Ayarların Sistemi Yükseltmekle Bozulur. En Temiz Yeni Baştan Sağlam İso Dosyası İle Format Atmaktır Sistemi Yükseltmek Her Bilgisayarda Olmaz Windows 10 21H2 Wİndows 11 22H2 Yükseltmek Olmaz. Her Bilgisayarın Kendince Sistemi Donamımı Sistem Kurmak İçin Özellikleri Vardır Windows 11 22H2 Kurmak İçin Henüz Çok Erken. Düşüncelerimi Belirtmek İstedim İyi Forumlar.

Emeğine Saygı Gösteriyorum Paylaştığın Emek Verdiğin İnsanlara Bilinçli Olarak Anlatımda Bilgiler Verdiğin İçin. Windows 11 21H2 Windows 11 22H2 Sürümleri İçin Tpm Desteği Olmayan Bilgisayara Bu Yöntemle Kurulum Yükseltme Olmaz.

• Like 2

casper0007, 4 saat önce yazdı:

Varsayılan sistem donanımları win7 ile uyumlu olup 10 kurduktan sonra gözünüz 11 de ise tavsiye etmem alt sistemlerde seri calisan bir yapı varken 11 geçmek mantıksız geliyor bana.

Katılıyorum. Güncel sayılabilecek orta-üst seviye bir donanımım var ancak W11'i her kurduğumda pişman oluyorum. Dev, Beta, Release hepsini denedim, başlarda yeni özellikler cezbetse de sistemin hantallığı bir süre sonra rahatsız ediyor. Daha hızlısı varken ne gereği var diye düşünüyor insan.

• Like 1

• 2 hafta sonra ...