Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Emekli Promosyonları

HARBİKIZ
 Share

Recommended Posts

Annem maaşını aldığı garanti bankasına giderek promosyon talebinde bulundu kabul edildi. Promosyon süresi geldiğinden tekrar'dan promosyon ödemesini aldı 5 bintl. Bildiğim kadarıyla Akbank, yapı kredi bankalarıda iyi promosyon vermekteler. İşin tam olarak detayını bilmiyorum yazan arkadaşlarda olacaktır belki. Saygılarımla :) 

• Like 1
  • Thanks 1

HARBİKIZ, 5 saat önce yazdı:

Arkadaşlar bugünler de gündemi meşgul eden bu konu hakkında bilgisi olanlar açıklama yapabilir mi acaba?

Ben  maaşımı garanti bankasından alıyorum gidip güncelleme yapmam mı gerekiyor  yoksa kendileri yeni miktarı mı vereceklar.

Eğer size promosyonunuzu yükseltme mesajı gelmediyse bankaya gidip promosyonunuzu güncellemelerini talep edin, hemen hallederler. Yada bankanın 444 le başlayan numarasını arayın o şekilde de yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

• Like 1

Babam garanti bankası üzerinden 5000 ₺ promosyon almıştı geçen gün mesaj geldi bu para 7750 ₺ olarak güncellenmiştir diye ve kalan tutar 2.250 hesabınıza aktarılacaktır diye öylede oldu 2250 ₺de geldi toplamda 7750 ₺ promosyonu almış oldu ev taşıdığımız 12 bin ₺ üzerinde harcama yaptığımız şu günlerde ilaç gibi oldu :)

SoNKraL_, 7 saat önce yazdı:

Babam garanti bankası üzerinden 5000 ₺ promosyon almıştı geçen gün mesaj geldi bu para 7750 ₺ olarak güncellenmiştir diye ve kalan tutar 2.250 hesabınıza aktarılacaktır diye öylede oldu 2250 ₺de geldi toplamda 7750 ₺ promosyonu almış oldu ev taşıdığımız 12 bin ₺ üzerinde harcama yaptığımız şu günlerde ilaç gibi oldu :)

aynen bende 5000 tl den güncelledim temmuz sonu gibi ağustosta banada aynı mesaj geldi ağustos sonuna kadar kalan fark hesabınıza yatacaktır deniliyor.

Öncelikle maaş aldığınız bankaya gidip daha önce aldığınız promosyonu iptal edeceksiniz. Ben ziraatten yaptım 350 tl hesabımdan kesildi. Akbank â gittim enaz 1 fatura otomatık ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Sözleşme için kimlik gerekiyor. telefonunuza mobil uygulama indirirseniz iyi olur. Adınıza atm kartı ve kredi kartı çıkıyor 1 hafta içinde gonderilecekmis.

SON_VATAN, 2 saat önce yazdı:

Benim maaşımı aldığım garanti bankası promosyon filan yatırmıyor bizmi talepte bulunacağız yoksa

Evet sen şubeye veya başka şubeler e de olur gidip talepte bulunacaksın. Aksi taktirde hesabına geçmezler. veya internet bankacılığnda da yapabilirsin.(ben ziraat Bankasını Öğle yaptım)

• Like 1

bynec, 4 saat önce yazdı:

Evet sen şubeye veya başka şubeler e de olur gidip talepte bulunacaksın. Aksi taktirde hesabına geçmezler. veya internet bankacılığnda da yapabilirsin.(ben ziraat Bankasını Öğle yaptım)

Baktım taahhüdüm 18.12.2022 de doluyormuş yenileme yapmak için.

ING Bank 1 aylık toplam gelir tutarları; bin 500 TL’ye kadar ise 3 bin 500 TL, bin 500 TL - 2 bin 500 TL arası ise 4 bin 250 TL ve 2 bin 500 TL ve üzeri ise 5.000 TL
. Maaşını taşıyan emekliler, emekli arkadaşlarını ING’li yaptıkları takdirde kişi başına 250 TL ve en çok 5 arkadaşını getirmek koşuluyla toplamda bin 250 TL’ye varan ek promosyon kazanabiliyor. Böylelikle emekliler toplamda 6 bin 250 TL’ye varan promosyon kazanma imkanı yakalıyor.

Garanti BBVA 1.500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 4.850 TL, 1.500 TL-2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 6.000 TL, 2.500 TL ve üstünde maaş alan emeklilere ise 7.250TL nakit promosyon ödemesi yapıyor. Banka ayrıca tüm müşterilerinin yararlanabildiği “yakınını getir” kampanyasıyla maaşını taşımaya davet edilen her bir emekli yakını için +250 TL ilave ödeme yapıyor.

İş Bankası 1.500 TL’den düşük (1.500 TL hariç) maaşlar için 3.500 TL, 1.500 - 2.500 TL arası (2.500 TL hariç) maaşlar için 4.250 TL, 2.500 TL ve üzerinde maaşlar için 5.000 TL ödeme yapılıyor.

AKBANK  7.000 TL ve Ek olarak kampanya dönemi içerisinde, verilecek SGK emeklilerinin, toplamda 1.250 TL ve üzeri harcamalarına 250 TL olmak üzere toplam 500 TL chip-para fırsatından yararlanılabilecek.
Maaşı 0-1,499 lira arasında olanlara toplamda 4 bin 650, 1,500- 2 bin 499 lira arasında olanlara 5 bin 800, 2 bin 500 lira ve üzerinde olanlar ise 7.500 TL kadar promosyon ücreti alabiliyor.

Gerisi düşük promosyon rakamları veriyor.

Bugün itibarı ile Garanti şampiyon...

Edited by recsin
  • Like 1