Jump to content

Bu Film 300 Dolara çekilmiş.

CentilBoy

Recommended Posts

Fede Alvarez isimli Uruguaylı yönetmenin çekeceği filme 'Örümcek Adam' ve 'Şeytanın Ölüsü' filmlerinin yönetmeni Sam Raimi sponsor olacak.

Alvarez'in "Ataque de Panico" (Panik Atak) isimli 4 dakika 48 saniyelik kısa filminde Uruguay'ın başkenti Montevideo'yu işgal ve tahrip eden dev robotlar gösteriliyor.

Geçen ay filmini YouTube'e koyduktan sonra üç gün içinde elektronik posta kutusunun Hollywood stüdyolarından gelen e-maillerle dolup taştığını anlatan Alvarez, "Hepimiz şoke olduk. Eğer bir ülkeden bir yönetmen sadece YouTube'e bir video yükleyerek bunu başarabiliyorsa, herkes yapabilir" dedi.

Hollywood yapımcıları, Alvarez'den Uruguay ve Arjantin'de çekilecek bir bilim kurgu filmi yapmasını istiyorlar.

Uruguaylı yönetmenin kısa filmi YouTube'de 1,5 milyon kez izlendi.

Arkadaşlar ben video izleyemiyorum gene şu meşhur hatayı veriyor...

An accorued die bi hata var onu veriyor youtube jacker yükledim gene değişen bişey olmadı dns adresimi değiştirdim gene olmadı bunun bir çözümü varmı arkadaşlar??...Yardımlarınız için Şimdiden Teşekkürler...

Arkadaşlar ben video izleyemiyorum gene şu meşhur hatayı veriyor...

An accorued die bi hata var onu veriyor youtube jacker yükledim gene değişen bişey olmadı dns adresimi değiştirdim gene olmadı bunun bir çözümü varmı arkadaşlar??...Yardımlarınız için Şimdiden Teşekkürler...

birde şurdaki küçük programcığı bi dene. ben şuan buradaki videoyu sorunsuzca izliyorum bu program sayesinde..!

Youtube Aç-Kapa ver 1.1

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=107178

Not : Eğer Youtube videolarında şu aşağıdaki meşhur hatayı aldığınız zamanlarda Videonun kaydırma çubuğunu 5-10 saniye ileri çekip bırakın video açılıyor :) küçük bir püf nokta. açılmayan birçok videoyu ben bu sayede izleyebiliyorum ayrıca :D

ackapa1.png

Bu hatayı aldığınız zaman videonun ilerleme çubuğunu biraz ileri sürükleyin çoğu video açılacaktır :)

birde şurdaki küçük programcığı bi dene. ben şuan buradaki videoyu sorunsuzca izliyorum bu program sayesinde..!

Youtube Aç-Kapa ver 1.1

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=107178

Not : Eğer Youtube videolarında şu aşağıdaki meşhur hatayı aldığınız zamanlarda Videonun kaydırma çubuğunu 5-10 saniye ileri çekip bırakın video açılıyor :) küçük bir püf nokta. açılmayan birçok videoyu ben bu sayede izleyebiliyorum ayrıca :D

ackapa1.png

Bu hatayı aldığınız zaman videonun ilerleme çubuğunu biraz ileri sürükleyin çoğu video açılacaktır :)

Arkadaşım ellerin dert görmesin sonunda oldu ya oh be :) bu arada filmi çok beğendim çok etkileyici bi film olmuş :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...