Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Blu Tv'den Film İndi̇rme Proğrami

nutica
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar bana blutv de gösterilen film ve dizileri pc indirmek için proğram lazım aboneliğim kısa süreli üyeliğim var bitmeden filmleri dizileri indirip sonra seyretmek istiyorum böyle bir proğram muhakkak varki servercılar indirip servera ekliyorlar lütfen sizden rica ediyorum çalışan proğramı olan eklersen sevinirim.

Edited by nutica

• semsibey changed the title to Blu Tv'den Film İndi̇rme Proğrami
adbenim, 27 dakika önce yazdı:

Android uygulamalarını PC de çalıştırmak için emülatör kullanabilirsiniz.

BlueStacks App Player veya NOX App Player gibi emülatorlar.

sen yalnış anladın apk çalıştırmayı sormadım blutv de seyrettiğin dizi ve filmleri nasıl indireceğiz diye sordum

Piyasadaki hemen hemen bilinen tüm indirme programlarının çalışma mantıkları aynı olduğundan, indirme yapmaları engellenmiş durumda. Öncelikle bunu bir deneyin derim - 

Please register to see this content.

olmazsa ki büyük ihtimal olmayacaktır google eklenti mağazasından video downloader eklentileri deneyin. En son ve garanti tek bir yöntemi var. Masaüstü ekran yakalama programları.

nutica, 32 dakika önce yazdı:

sen yalnış anladın apk çalıştırmayı sormadım blutv de seyrettiğin dizi ve filmleri nasıl indireceğiz diye sordum

Yanlış anlamadım.

Uygulamalardan birini yükle ve filmi indir.

google amcaya sor nasıl indirebilirsin

nutica, 12 saat önce yazdı:

arkadaşlar bana blutv de gösterilen film ve dizileri pc indirmek için proğram lazım aboneliğim kısa süreli üyeliğim var bitmeden filmleri dizileri indirip sonra seyretmek istiyorum böyle bir proğram muhakkak varki servercılar indirip servera ekliyorlar lütfen sizden rica ediyorum çalışan proğramı olan eklersen sevinirim.

bu streamları indirir İDM -JDownloader vs parçalayıp indiriyor....Senin işine yaramaz Canlı yayın indiremezler SES -VİDEO  Senkronu yapamıyorlar ...JAKSTA da aynıdır aynı firma önceden portablesi yoktu .Bu url portable ben kullanmadın ama site sağlam sitedir yani portableyi çalışmasa herhalde koymaz olmazsa arat exe. ni bul stream ilk indireceksen poroblemli gelebilir alısınca rahattır bastan zorlar.Bu programı çalistırmadan tarayıcında sadece O siteyi aç Otomatik yakalamayı aç (yani önceden tercih edilmiş olsun) Benim premium dan hiç indirmedim ama canlı yayın misal TRT Belgesel 5 TB inmistir diger belgesel vs kanallardan.Ve yahutta mini veya diğer harici uydu aıcısından USB kaydı yapabilirsin .Benim böyle arsivim var Ama Blu tv de veya Amazon ve DisneyPlus vs de üyeliğim olmadıgından denemedim..2..

bu downloader birçok premium indirme yapıyor bunun mantığı blu tv mantığıdır .yalnız üyeliğin olması lazım..Bu resmi sitedir inceleyip ilk url deki sitede veya bizim Solidshare katılımsızda vardır.Aslında üyelik varsa sorun yok sadece Download yasağını delecek program lazım..REPLAY MEDİA CATCHER ve  JAKSTA M.C.  (Aynı firmadır) bunlar stream canlı yayın kayıt yaparlar

• Like 1

FCPORTABLES sitesini yıllardır kullandığım bir sitedir, hatta bazı portable siteleri fcportables'in portable dağıtımlarını paylaşırlar.

Kigo softvare'nin video dovnloader ürünlerine portable indirmek için 

sitesine bakabilirsiniz, Kigo ürünleri (en azından;Disney+ için denediğim) Türkçe gelmektedir...

CEM0KA, 7 saat önce yazdı:

FCPORTABLES sitesini yıllardır kullandığım bir sitedir, hatta bazı portable siteleri fcportables'in portable dağıtımlarını paylaşırlar.

Kigo softvare'nin video dovnloader ürünlerine portable indirmek için 

sitesine bakabilirsiniz, Kigo ürünleri (en azından;Disney+ için denediğim) Türkçe gelmektedir...

herşeyi denedim olmadı maalesef benim şansıma içinde blutv için çıkmadı