Jump to content

Office Sürümlerinde özelleştirmeler

lamont
 Share

Recommended Posts

lamont, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar Office yeni sürümlerde özelleştirme seçenekleri yok nasıl ekleyebilriz özellştirmeyi bu konuda yardımcı olabilirmisiniz...

Please register to see this content.
 programı kullanıyorum. Gayet başarılı. Office kurulum dosyalarını da programı açtığım klasörün içine atıyorum, oradan kuruyor.

Spoiler

Şifresi : www.warezturkey.net

Edited by otuken

otuken, 8 saat önce yazdı:

programı kullanıyorum. Gayet başarılı. Office kurulum dosyalarını da programı açtığım klasörün içine atıyorum, oradan kuruyor.

İçeriği Gizle

Şifresi : www.warezturkey.net

kardeşim kullanımından biraz bahsedermisin çünkü online kuruyor bendeki office kullanmak için nasıl bir yol izleybilirim

Elinizde office dosyaları yoksa bir defaya mahsus online indirin. İnen dosyayı bu programın içine office diye klasöre açın. Program otomatik olarak office klasörünü algılayacaktır. İstediğiniz modülleri seçerek kurulum yapabilirsiniz.

otuken, 2 saat önce yazdı:

Elinizde office dosyaları yoksa bir defaya mahsus online indirin. İnen dosyayı bu programın içine office diye klasöre açın. Program otomatik olarak office klasörünü algılayacaktır. İstediğiniz modülleri seçerek kurulum yapabilirsiniz.

Bu program sürekli virus uyarisi veriyor.. Ama ben yindede bu tür programlarin hemen hepsini denedeim. Ama yanlis anlamiyorsam arkadasin istedigi kurulumda benim istedigim kurulum gibi. Bu programlar Tam sürümü indiriyor ve istedigimiz secenekleri kuruyor.. Ama birdahaki kurulumda yine karsimiza tam sürümü cikariyor ve yine bu programi kullanmamiz gerekiyor.. Yanilmiyotrsam arkadasin istedigi her kurmaya calistigimda indirdigim dosyadan secme imkani... ne istiyorsam o kurulsun. herseferinde bana tam sürüm indirmesin.... Yani eskiden iso dosyasina basardik ne kurulsun istersiniz derdi yada CD takardik ne kurulsun derdi onun gibi birsey...

Edited by TOLGAHAN5

TOLGAHAN5, 7 saat önce yazdı:

Bu program sürekli virus uyarisi veriyor.. Ama ben yindede bu tür programlarin hemen hepsini denedeim. Ama yanlis anlamiyorsam arkadasin istedigi kurulumda benim istedigim kurulum gibi. Bu programlar Tam sürümü indiriyor ve istedigimiz secenekleri kuruyor.. Ama birdahaki kurulumda yine karsimiza tam sürümü cikariyor ve yine bu programi kullanmamiz gerekiyor.. Yanilmiyotrsam arkadasin istedigi her kurmaya calistigimda indirdigim dosyadan secme imkani... ne istiyorsam o kurulsun. herseferinde bana tam sürüm indirmesin.... Yani eskiden iso dosyasina basardik ne kurulsun istersiniz derdi yada CD takardik ne kurulsun derdi onun gibi birsey...

Dowload sekmesinde imajı indirip iso yapmayı denediniz mi?

Söylediğinizi anlıyorum ama o seçenekler 2003-2007-2010 sürümlerinde vardı ve on numaraydı.

Artık MS sitesinden ayar dosyası (configuration) yada kendin script kodları ile yapabilirsin aşağıdaki gibi.

Ofis paylaşımlarında xmyknındı sanırım paylaşımlarına bak yada karadurak.

Yukarıdaki uygulamayıda kullanmıyorum sitede daha güvenlileri var.

resim.png.6dbc8491db7952ddfb90bebefe67b27a.png

• Like 2

TOLGAHAN5, 16 saat önce yazdı:

Programın virüs uyarısı vermesi, virüslü olduğu anlamına gelmez. Muhtemelen Microsoft virüs olarak algılanmasını istiyor. 😊 Programın Download sekmesinden, bir defaya mahsus office programını indirin, sonrakilerde offline olarak kurabilirsiniz. Maalesef indirirken seçemiyorsunuz; full iniyor, siz kurarken özelleştiriyorsunuz.

TOLGAHAN5, 7 saat önce yazdı:

Bizim amacimiz ISO yapmak degil o kolay is.  Benim demek istedigim iso dosyasini yüklerken istedigimiz programlari secmeli olarak kurabilmek... Yani sadece Word , Excel,  PowerPoint gibi..

Zaten program buna izin veriyor. En azından ben aylardır öyle kullanıyorum.
İstersen yeni sürüm çıkmış onunla da dene v7.4.4

Edited by rulman

Arkadaşlar hazır ofis konusu açılmışken, bende bir şeyler sormak istiyorum. Ofis 2016 veya 2019 kurduktan sonra Kms veya diğer etkinleştirme araçlarıyla ofisi etkinleştirdikten sonra Word veya Exceli açmaya çalıştığımda 000005 hatası veriyor ve gerekli parametre bekleniyor hatası veriyor. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Varsa bu soruna bir çare bulabilen var mı?

AdemYakups, 23 saat önce yazdı:

Söylediğinizi anlıyorum ama o seçenekler 2003-2007-2010 sürümlerinde vardı ve on numaraydı.

Artık MS sitesinden ayar dosyası (configuration) yada kendin script kodları ile yapabilirsin aşağıdaki gibi.

Ofis paylaşımlarında xmyknındı sanırım paylaşımlarına bak yada karadurak.

Yukarıdaki uygulamayıda kullanmıyorum sitede daha güvenlileri var.

resim.png.6dbc8491db7952ddfb90bebefe67b27a.png

Bu resimde sizin kullandığınız uygulamanın varsa linkini verebilir misiniz?

Berdush_03, 1 saat önce yazdı:

Bu resimde sizin kullandığınız uygulamanın varsa linkini verebilir misiniz?

sadece kendim için düzenledim bunu lisansta bana aittir. Bir yerde paylaşmadım daha.

xmyknın konusunda indirip kendiniz düzenleyebilir yada olduğu gibi kullanabilirsiniz.

mbilgili, 5 saat önce yazdı:

Kardeş aradığın tam da burada

Microsoft Office 2021 Professional Plus VL | Project | Visio | Katılımsız
X32&X64 Ağustos 2022 [ Kayı Beyi ]

Bunu da indirdim kurdum ama yine aynı sorunum devam ediyor. NET. Framework Visual C++ hepsi kurulu ama yine aynı hatayı alıyorum.

önceki sürümleri kurmuşsanız geekuninstaller yada hibit ile tamamen kalıntılarını dahil kaldırın tkerar deneyin.

Olmazsa sfc /scannow yapın.

Birde çok önemli değilse ofisin 2007-2010 sürümlerini kurun temelinde hepsi aynısıdır bugün birçok işyerinde dahil hala 2007-2010 kullanılıyor.

Ben outlook 2021 kullanmak zorunda kalmasam kesinlikle ofis 2010 kullanırım gelmiş geçmiş en iyi ofis sürümüdür.

2013-2016-2019 bana bomboş sürüm havası veriyor.

En son çalıştığım yerde libre ofis vardı hayrettir.

• Like 1

AdemYakups, 11 saat önce yazdı:

önceki sürümleri kurmuşsanız geekuninstaller yada hibit ile tamamen kalıntılarını dahil kaldırın tkerar deneyin.

Olmazsa sfc /scannow yapın.

Birde çok önemli değilse ofisin 2007-2010 sürümlerini kurun temelinde hepsi aynısıdır bugün birçok işyerinde dahil hala 2007-2010 kullanılıyor.

Ben outlook 2021 kullanmak zorunda kalmasam kesinlikle ofis 2010 kullanırım gelmiş geçmiş en iyi ofis sürümüdür.

2013-2016-2019 bana bomboş sürüm havası veriyor.

En son çalıştığım yerde libre ofis vardı hayrettir.

Bir günde 3 defa format attım, sırf bu ofis yüzünden ama yine de sorun devam ediyor. Neredeyse Ofis 2003 kurucam o kadar bıktım usandım.

Berdush_03, 1 saat önce yazdı:

Bir günde 3 defa format attım, sırf bu ofis yüzünden ama yine de sorun devam ediyor. Neredeyse Ofis 2003 kurucam o kadar bıktım usandım.

Libre ofis kulllan zaten ms ofisle aynıdır.

illa ms ofis kullanırım yapamazsan uygun zamanda karadurağın yaptığı çalşmadan yararlanıp kendime göre yapmıştım ofis 2010-2016 birini denersin. bir yerde paylaşmazsan tabi adama ayıp olmasın.

• Like 1

AdemYakups, 27 dakika önce yazdı:

Libre ofis kulllan zaten ms ofisle aynıdır.

illa ms ofis kullanırım yapamazsan uygun zamanda karadurağın yaptığı çalşmadan yararlanıp kendime göre yapmıştım ofis 2010-2016 birini denersin. bir yerde paylaşmazsan tabi adama ayıp olmasın.

Siz bu işlerde benden daha tecrübeli ve bilgilisiniz. Ben Excel'in makrolarıyla ilgileniyorum bu yüzden 64bit bilgisayara 32bit kuruyorum mecburen, bu yüzden sorun olur mu?

karadurak'ın ofislerine bir zaman bakmıştım ama onlarda lite sürüm olduğu için makrolar çalışmıyor. Bu yüzden kullanamadım.

Berdush_03, 32 dakika önce yazdı:

Siz bu işlerde benden daha tecrübeli ve bilgilisiniz. Ben Excel'in makrolarıyla ilgileniyorum bu yüzden 64bit bilgisayara 32bit kuruyorum mecburen, bu yüzden sorun olur mu?

karadurak'ın ofislerine bir zaman bakmıştım ama onlarda lite sürüm olduğu için makrolar çalışmıyor. Bu yüzden kullanamadım.

32-64 bit farketmez zaten ofis 2016 dan itibaren 64 bir olayı başladı ms de.

evet karadurak çalışmaları günlük kullanım için uygundur aç kapa düzenle ufak işler içinde hazır şablonlar çalışmalar yok makrolarda kimi çalışır kimi çalşmayabilir.

Ofis 2007 vardı bende otomatik lisanslı ama silmişim bulamadım.

bunu bir dene.