Jump to content

Windows 11 Androd-linux Desteği Ve Silinen Bileşenleri Yükleme Hk...

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

Cümleten Selamun Aleyküm arkadaşlar...

Bu konuyla alakalı 2 video ekleyeceğim. Ancak ikisinde de kullanılan yöntem, indirme sayfaları, yükleme şekilleri aynıdır. Konuya çok uzak olan arkadaşların kafaları karışmasın diye Android/Linux desteği kısmını ayrı bir video da paylaştım. Android/Linux videosu sadece işlemlere ait bir videodur...

WİNDOWS 8.1/10/11 SİLİNEN BİLEŞENLERİ GERİ YÜKLEME ANLATIMI VİDEOSU:

Spoiler

WİNDOWS 11 LİNUX/ANDROİD DESTEĞİNİ YÜKLEME ANLATIMI VİDEOSU:

Spoiler

NOT: Değişti mi? Bilmiyorum. Windows 11' e Android desteği eklemek için en düşük gereksinimler; 4 çekirdekli bir işlemci, en düşük 8 ideal 16 GB Ram ve yanlış hatırlamıyorsam 20 Gb civarı Diskte alan istiyordu. Ben kendi test ettiğim sistem de 2 çekirdekli olmasına rağmen işlemciyle alakalı bir sorun olmadı diye hatırlıyorum. Ancak Ram 8' in altındaysa süründürüyor, 8 GB Ram üzeriyse eh dedirtiyordu. Şu anki haliyle Windows üzerinden kullanmanın esprisi olduğunu düşünmüyorum. İkinci bir Android işletim sistemi kurup çift işletim sistemi kullanmak daha stabil olabilir düşüncesindeyim...

-Önemli olan bir bilginin kırıntıllar vasıtasıyla elde edilmesi değildir. Elde edilen bilginin taklit edilmemesi veya geliştirilmesidir. Bilginin de bilgiyi korkmadan paylaşabilenin bol olduğu günlere İnşallah. Bu yazı da konunun kapak resmi olsun :) Bu kapak resmi tnctr' ye özeldir :)

Edited by deli_petro06
  • Like 4
  • Thanks 2