Jump to content

Uup Dump Uyarı !!!

TR_by
 Share

Recommended Posts

AYNEN başıma geldi.Uyarıyı görmediğim için LTSB 2015 (10240 yapı) ile hazırladığım iso sıkıntılı çıktı.Download sırasında bazı parçalar ERROR verdi.Convert skip winre li idi.İso esd siz idi.Formatta sorun olmadı.ancak ilginçtir : kurulan en az 2 ay önceki insiderdi.Sistemdede bazı özellikler çalışmıyordu.Aynı dosyayı güncel win 10 la indirip hazırladım sorun olmadı.

• Like 1

Selamlar,

Bahsetmiş olduğunuz konu/konular için forum içerisinde paylaşılmış güncel ve detaylı bir başlık var mı ? Yok ise sıfırdan başlayacaklar için güvenilir kaynak gösterebilir misiniz.

Emre028, 19 dakika önce yazdı:

Yeni başlayan yada başlamayan arkadaşlara tavsiyem artık esd/wim/swm uzantılı dosyaları multiboot ile boot etmeyi öğrenmeleridir.

ibrahimunaLife, 2 dakika önce yazdı:

Selamlar,

Bahsetmiş olduğunuz konu/konular için forum içerisinde paylaşılmış güncel ve detaylı bir başlık var mı ? Yok ise sıfırdan başlayacaklar için güvenilir kaynak gösterebilir misiniz.

Multiboot sistemler konusunda hepsi mevcut ve güvenilir kaynaklardır.

• Like 1

ibrahimunaLife, 2 saat önce yazdı:

Selamlar,

• Like 3
  • Thanks 3

kocamanadam, Bir saat önce yazdı:

Hayır hocam bu son olarak 525 i gösteriyor ama esas 608.Saygılar,

O site microsoftun yayınladığı orjinal sürümleri içerir. Ama burdan da uup dump gibi izleyebilirsiniz.

Please register to see this content.

gi.gif.70acff4238675b4c838caaa8617efe6b.gif

• Like 2
  • Thanks 1

kocamanadam, Bir saat önce yazdı:

Hayır hocam bu son olarak 525 i gösteriyor ama esas 608.Saygılar,

önizleme güncellemelerini de MS den çektiği için daha günceldir,

ise MS nin stabil güncel orjinalini çektiğinden daha eski sürüm görünür.

Önizleme güncellemeli sürüm daha güncel olsa da bazen dezavantajdır. Adından da anlaşılacağı gibi hazırlanan güncellemenin sorunlu olup olmadığını anlamak için sunulur ve bu güncellemeyi yükleyenlerden toplanan veriler doğrultusunda hata yoksa stabil güncelleme olarak herkese sunulur, bazen sorunlu çıkar ve bu güncelleme her kullanıcı için sunulmayıp geri çekilir ve yeni yapı numarası ile yeni güncelleme hazırlanır.

Anlatabildim mi bilmiyorum?

• Like 5
  • Thanks 1

OS hazırlama ve kurma konusunda -multiboot kullanmayı öğrenme tavsiyelerinin haklılığını teslim ederek- esas sorunun ekmek yapmak için en temelde nasılki un lazımsa buradada ihtiyacımız olan en güncel wim (swm veya esd de sonuçta wim'dir)e ulaşmanın şimdilik yegane yolu uupdump gözüküyor.Hata kodunun temeli ise artık Deployment Image Servicing and Management tool Version: 10.0.22621.1 zorunluluğu diye düşünüyorum.

• Like 1

TR_by, 4 saat önce yazdı:

önizleme güncellemelerini de MS den çektiği için daha günceldir,

ise MS nin stabil güncel orjinalini çektiğinden daha eski sürüm görünür.

Önizleme güncellemeli sürüm daha güncel olsa da bazen dezavantajdır. Adından da anlaşılacağı gibi hazırlanan güncellemenin sorunlu olup olmadığını anlamak için sunulur ve bu güncellemeyi yükleyenlerden toplanan veriler doğrultusunda hata yoksa stabil güncelleme olarak herkese sunulur, bazen sorunlu çıkar ve bu güncelleme her kullanıcı için sunulmayıp geri çekilir ve yeni yapı numarası ile yeni güncelleme hazırlanır.

Anlatabildim mi bilmiyorum?

🙏 

• 5 ay sonra...

1.uupdump-run-website.cmd çalıştırın ve sayfa açıldığında
2.get-fileinfo+packs.cmd çalıştırın ve bekleyin

lütfen uygulamayı veya yerel sunucuyu kapatmayın
 eğer UUP setiniz henüz yüklenmediyse

Eski derlemeler arşivini indirmek istiyorsanız 
uupdump-download-archive.cmd dosyasını çalıştırın ve bekleyin.

Edited by adbenim

AdemYakups, 1 dakika önce yazdı:

Selam,

Bu site güvenilir mi şimdi normalde uup sitesi çalışıyor ama alternatif için uygun mudur aynı sisteme benziyorlar gerçi

Aynı olayın çin versiyonu, kapandığını da görmedim şimdiye kadar, ben kullanıyorum.

AdemYakups, 45 dakika önce yazdı:

tam açamamışsın indirme başlamıyor.

Ben indirdim ama bat dosyası kurulum yaarken daha doğrusu indirme yaparken bazı yerlerinde error veriyor ve bana henüz güven vermedi

Edited by bensuslu11