Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Acronis 2021 - 2022 Portable arıyorum

turknet33
 Share

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar acronis 2021 yada 2022 üniversal sürüm portaple versiyonu varmı bende 2017 vardı imaj alıp atarken bazen hata veriyor kullanışlı değil daha yeni sürüm ve universal sürüm varsa paylaşırsanız sevinirim portable olacak yanlız bootable değil 

mustafakarasan, 3 saat önce yazdı:

aomei backupper kullan arayüzü daha basit ve kolay.

Katılıyorum

Aomei Backupper Acronis'ten her bakımdan daha üstün.

Boyut

Kullanım Kolaylığı

Hız

Arayüz basitliği

Free (Ücretsiz) Olması

Denediğin zaman hak vermemen mümkün değil :) 

Edited by tayyar61

AOMEI Backupper Technician Plus 7.0.0 TR Portable

Program adı: AOMEI Backupper Technician Plus 7.0.0 TR Portable  Program boyutu: 142 MB

CRC32: BAB40254  MD5: 1A54BEF5584D5BA4D0C02124BC27449C  SHA-1: 86A271C41892B6C86B50483202D2CC8F89E21723

Please register to see this content.

aomei.PNG.d3fc33d2a124bbc3b49cde1dba45649d.PNG

Edited by TR_by
  • Like 3

AOMEI Backupper kullanırsanız boot iso güncel,,,,,

AOMEI PE Builder 2.0 ile oluşturulmuş iso ;

( UEFI VE LEGACY bios fark etmez ) 

AOMEI Backupper Standard                     7.0.0 Türkçe

AOMEI Partition Assistant Standard          9.10 Türkçe

örnek birkaç portable uygulama ;

1-Klavye dili seçme (dil seçme komutu)

2-Windows parola sıfırlama (parola sıfırlama uygulaması )

3-Windows için yardımcı program Dism++10.1.1002.1 (DISM++, ileri düzey kullanıcıların Windows işletim sistemlerini temizlemesi, inceltmesi, yedeklemesi, güncellemesi veya kurtarması için bir yardımcı programdır.

................................................................................................................................................................................

ve içindeki programların çoğu Türkçe dil destegi var multiboot programları ile uyumlu ( Ventoy )

tabi siz kendinizde oluşturabilirsiniz isterseniz winPe uyumlu portable programlar da kolayca sisteme ilave edilebiliyor

Hazır örnek  iso ;  ( WinPE.ampe.iso  439 MB  )

• Like 2

• semsibey changed the title to Acronis 2021 - 2022 Portable arıyorum
turknet33, 02.10.2022 - 15:41 yazdı:

merhaba arkadaşlar acronis 2021 yada 2022 üniversal sürüm portaple versiyonu varmı bende 2017 vardı imaj alıp atarken bazen hata veriyor kullanışlı değil daha yeni sürüm ve universal sürüm varsa paylaşırsanız sevinirim portable olacak yanlız bootable değil 

• 4 hafta sonra ...
mustafakarasan, 02.10.2022 - 16:34 yazdı:

aomei backupper kullan arayüzü daha basit ve kolay.

bazen aomei bazende acronis kullanıyorum hazır acrınis işmajlarım var aomei güzel ama komple imaj almam lazım üniversal oda zaman alır bazen açmıyor 

MamLeter, 03.10.2022 - 16:14 yazdı:

malesef o hem virüslü dosya hemde 2018 yazıyordu

tayyar61, 02.10.2022 - 19:28 yazdı:

Katılıyorum

Boyut

Kullanım Kolaylığı

Hız

Arayüz basitliği

Free (Ücretsiz) Olması

niliyorum aomeikullandım daha basit güzel amaacronis hazır üniversal imajlarım var her gelen cihaza atıyorum aomei ile tekrar hazırlamam zaman alıcak boş vakitte yaparım ama o sırada acroniste lazım oluyor 2017 portable iş görüyor onun dışında botablede var ama yeni sürüm istedim

• Like 1

tayyar61, 02.10.2022 - 19:28 yazdı:

Katılıyorum

Boyut

Kullanım Kolaylığı

Hız

Arayüz basitliği

Free (Ücretsiz) Olması

Aomei ile bir yedekliyeyim dedim bilgisayarım çöktü bir türlü de açılmadı imdadıma Acronis yetişti

kilicmuhsin, 13 saat önce yazdı:

Aomei ile bir yedekliyeyim dedim bilgisayarım çöktü bir türlü de açılmadı imdadıma Acronis yetişti

Yıllardır Aomei ile yedek alırım,geri yüklerim bir kere bile en ufak bir hata vermedi.

Bir yerlerde muhakkak hata veya yanlış birşey yapmışsınızdır.

• Like 1

kilicmuhsin, 20 saat önce yazdı:

biyerde bi hata vardır yedek alırken çökmez atarken attığın cihaz çalışmasa anlarım

mcmillian, 6 saat önce yazdı:

ustam tşk ederim istediğim bu değil portable yani usbde istediğim yere götürüp tek tıklamalı çalıştırılacak exe lazım kurulum değil portable ile kurulum menüsü bile farkll yinede tşkler

@turknet33

Şöyle birşey yapabilirsin Acronis kurarsın sonra kurulu dizin üzerinden kurulum dosyası hazırlayabilirsin. Bu forumda da mevcut bir bak istersen. Birçok portable kurulumlar winrar,winzip,7zip vb. programlarla hazırlıyorlar.

https://digitaldunyam.net/winrar-ile-kurulum-dosyasi-hazirlamak

mcmillian, 28.10.2022 - 10:49 yazdı:

@turknet33

Şöyle birşey yapabilirsin Acronis kurarsın sonra kurulu dizin üzerinden kurulum dosyası hazırlayabilirsin. Bu forumda da mevcut bir bak istersen. Birçok portable kurulumlar winrar,winzip,7zip vb. programlarla hazırlıyorlar.

https://digitaldunyam.net/winrar-ile-kurulum-dosyasi-hazirlamak

onu yapmıştım ama acroniste olmamıştı birde masaüstü sürümü ile portable sürümü farklı botable sürümü portable yapıyorlar botable isoyu exe yapıyorlar onuda bilmiyorum nasıl yapıldını normal masaüstü versiyonu full sürüm olduğu için menüler tamamen farklı

neyse şimdilik 2017 sürümle idare edecem hatalıda olsa sonra aomei haırlıcam yavaş yavaş istedim şeysadece 2017 var

TR_by, 02.10.2022 - 20:09 yazdı:

AOMEI Backupper Technician Plus 7.0.0 TR Portable

Program adı: AOMEI Backupper Technician Plus 7.0.0 TR Portable  Program boyutu: 142 MB

CRC32: BAB40254  MD5: 1A54BEF5584D5BA4D0C02124BC27449C  SHA-1: 86A271C41892B6C86B50483202D2CC8F89E21723

aomei.PNG.d3fc33d2a124bbc3b49cde1dba45649d.PNG

Merhabalar. NVME disk desteği varmıdır? NVME disk imajı alıp geri yükleyebiliyor muyuz?

• 2 ay sonra...

var 2021 sürümü bulamadıysan vereyim

Edited by derbeder58

bensuslu11, 1 saat önce yazdı:

Version2020

version 2021

bootable version

RAR Şifresi: fullindir.cafe

ustam portable klazım botaple değil windowsta masaüstünde çalışan sistem botable ben kendim yapıyorum var

bkrydn68, 35 dakika önce yazdı:

aomei backupper isoyu rüfusla her yazdırışımla boot olmuyor. Daha önce böyle bir sorun yoktu. O yüzden tekrar aronise döndüm

AOMEI PE Builder 2.0 ile oluşturulmuş iso ; 

( UEFI VE LEGACY bios fark etmez ) 

ventoy boot programı ile uyumlu

AOMEI Backupper Standard                     7.1.2 Türkçe

AOMEI Partition Assistant Standard          9.13 Türkçe

Edited by 34ero

• 3 ay sonra...

Yıllar sonra Acronis 2021 kullanayım dedim tam 120gb lık sistemimi flash diske yedek aldım sonradan geri yüklemek istedim ve tam 6 saat bekledim kurulum için,oysa format atıp yeniden kursaydım daha kısa sürede bu işlemleri yapabilirdim sizler bu programın ne gibi bir avantajı varda kullanıyorsunuz?