Jump to content

Ek Alan Adi Nasil Ekleyebilirim?

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar benim sorunum ayni hostta 2 tane domain eklemem lazim 1 taner oluyor ama ek olarak baska bir tane nasil ekleyebilirim...Dosyalar ayni hostta barinacak ama domainler farkli olacak...

mesela

biri

www.111111.com

digeri ise

www.222222.com

olacak ama dosyalar ayni hostta barinacak ve bu siteler farkli siteler ayni site degil belki yonledirme olarak anlayabilirsiniz ben ek alan adi eklemek istiyorum yardimci olursaniz sevinirim....

İkinci Siteyi Hostunun İçinde Ayrı Bir Bölüm (Klasör) Yaparak Kurarsan Ve Domain Yönlendirmesini Direct Olarak O Klasördeki "İndex" E Yöndendirirsen Sorunun Çözülür Sanırsam, Tabi 2'ci Siteyi Kurmak İçinde Ayrı Bir Veri Tabanı Açıcaksın.

hostadresi/yenibirklasor

Sagolasin kardes biz sen cevaplamadan birazdaha ugrastik www.1111.com girer iken www.2222.com cikti www.2222.com girerken www.1111.com cikti biraz yaklastik ama tam zitti oldu :)^_^ sagolasin tekrar yardimlarin icin senin dedigini yapacaz simdi...

Kontrol Panelinde Parked Domain Maintenance paneline istediğiniz domaini ekletmeniz yeterli olacaktır.

Parked Domain Maintenance

Domain pointers allow you to "point" or "park" additional domain names to your existing hosting account. This will allow users to also reach your website when entering the "parked" or "pointed" domain into their browsers

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...