Jump to content

İso Edit - Masaüstüne Klasör Ekle - Başlangıçta Cmd, Bat, Reg çalıştır

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

akillialtay1995, 10 saat önce yazdı:

Video çok yararlı olmuş, teşekkür ederim. Canlı yayın açmanı ben çok isterim.

Bu arada ben de OgnitorenKs'in DC'sindeyim. Oradaki nickim: Mr_Blue.

Arkadaşım ilk ve son kez yazacağım. Normalde bende engellisin. Dc' de kalıp kalmamak sana kalmış. Ancak benim dc görmek istediğim arkadaşlar bu forum da manipülasyon yapan kişiler değil. O kadar çok gereksiz yorum yazıyorsun ve buradaki ahlaksız tiplerin kabına o kadar çok su taşıyorsun ki, sana ait hiç bir şeyi merak etmiyorum. Sen günde 10 kez format atmaya devam et. Benim DC görmek istediğim profiller bu değil. Ben DC' de daha çok bir şeyler katabilecek kişileri görmek istiyorum. Örnek; @hasan835@Alphonso_Elric @amd_turkey@MrRush@köylü@MOTUN@crasadure@bilirsinya @KiNGHaZe @berkayS0733@Maxhes @disc2019... Dc' ye çağırırken amacım goy goy yapmak değil. Ya da DC' ye gelip birilerinin alkış tutması değil. Orada görmek istediğim kişiler gün içerisinde buradaki ahlaksız tiplerin konularına gidip "Eline sağlık, bugün de 10.cu formatımı attım diyerek forumu manipüle eden tipler değil. Kısaca DC' de istediğin kişiyle sohbet edebilirsin, ancak benim orada olma nedenim daha çok bilgi paylaşmaktır. Sen de bu forum da ne kadar ahlaksız tip olarak gördüğüm kişi varsa konularını köpürterek insanların emekleriyle oynayan bir kişi olarak görüyorum. Bu yüzden mümkünse sen günde 10 format atmaya devam et ve benden uzak dur...

+ Şunu da ekleyeyim. Normalde hesabını ilk farkettiğim de burada çok faydalı olacak bir arkadaş gözüyle bakıyordum. Ancak sonrasında o kadar çok manipüle işlerine girdin ki yanıldığımı anladım. Sürekli forum anasayfasında yararlı konular olduğunda aşağı düşüren akillialtay1995' in 3-5 yıl öncesine ait konuları hortlatmasından ve sürekli günde 10 defa abiğğğ foğmat bugün 10. kez foğmat attım abiğğğ mesajlarını görmekten sıkıldım. Çoğu kişinin de hevesini bu şekilde kaçırıyorsunuz. Günde 500 - 1000 mesaj atsan bile umrumda değil. Ancak ben sonucunda elde sıfır olacak mesajlardan hoşlanmıyorum. Bu yüzden çevrem de de bu kafa da kişileri görmek istemiyorum. Ne formatmış arkadaş at at bitmiyor. Forumu kuruttunuz. Paylaşım yapan adam sayısı 3-5 kişi bile zor kaldı. Bu kafayla git aynı geçmişte yaptığın gibi birileri başka forumlara kapak atabilsin diye sabah akşam foğmat attım abiğğğ yazmaya devam et. DC' de de ne yapmak istediğine kendin karar verirsin. Sana karşı ön yargı sahibi olduğum için banlanacak bir şey yapsan bile o banı ben atmam. Çünkü ön yargılı olduğum için yanlış karar vermek istemem. Eğer ben yararlı olmak için bilgi paylaşmak için gelirim dersen de bana ait bir yer değil. Gelebilirsin. Ancak şu an ki halinle mümkün olduğunca benden uzak dur. Ben yararlı olabilecek, bildiklerini paylaşabilecek, kendisi haricindeki insanların geliştirdikleri projeler de destek olabilecek, gerekirse sohbet edebileceğimiz arkadaşları orada görmekten mutlu olacağım. Orada daha liseye gidip bir takım şeyler geliştirmeye çalışan canavar gibi arkadaşlar var. Mümkünse bu arkadaşlara + bir katkı da bulunacak, bilmiyorsa bile öğrenmeye aç arkadaşlar için yazıyorum...

Sen ve sürekli konularını köpürttüğün ahlaksız tiplerin aksine aşağı da yazdığım gibi biz toplum yararına da bir şeyler yapmak istiyoruz. Amacımız günde 10 kez format atan, hazırcılığına kolaycılığına yarıyor, çıkarlarına uyuyor diye yağdanlık gibi gezen arkadaşları bir yere toplamak değil. Aksine burada defalarca yazdığım gibi gelecek, öğrenme heveslisi olacak, öğrenecek, paylaşacak, gerekirse bize de bu konu da öğretecek ve bununla da yetinmeyecek. Sürekli üst seviyeye çıkarmak için çabalayacak. Bu zaten belli bir süreden sonra kendisine de çok şeyler katacaktır. Yazılım geleceğin mesleği ve dc' de işi toolbox' la başlatacak ileriye taşıyacak lise dönemlerinde çok fazla arkadaş var. Ve sen bu forumdaki profilinle bu forumdaki bir çok arkadaşın önünü tıkıyorsun. Günde milyon tane mesaj atmana ben karışamam ancak benim gözümde yanlış tarafta duruyorsun. Ve milyon tane attığın mesajların sonunda da elinde sıfır olacak. Sen veya senin profilindeki arkadaşların beni uzaya çıkaracak itibarı vermesini istemiyorum. Çevremde paralı asker gibi benim reklamımı yapacak genç arkadaşlara da ihtiyacım yok. Benden sana tavsiye bu kafayla ancak konularını köpürterek itibar kazandırmaya çalıştığın tiplerin WC' sini temizleyecek birisi olabilirsin. Bu tavsiyemi ister alıp buna göre davranırsın ister hiç takmaz kaçınılmaz sonuna koşarak gidersin...

Sen ve senin profilindeki arkadaşlar sayesinde maalesef çok az bilgi içerikli konu görebiliyorum. Mesela crasadure' nin konuları anasayfaya düştükçe buradan görüp youtube kanalına gidiyordum. Sayeniz de ana sayfa da foğmat atıyorum abiğğğ mesajlarından başka bir şey göremez olduk. Ve maalesef forumu bu hale getiren ahlaksız tipler bundan vazgeçmiyorlar. Sen de oturup ben ne yapıyorum diye düşünmüyorsun. Adam ta Hindistan' da oturup tnctr' yi buluyor. Geliyor sen ve ahlaksız tiplerin bu forumda yaptıklarınızın 10 katından daha fazla yararlı konuyu açıyor. Çeviriyle güzel işler yapıyor. Sizin halinize bak. Adam demekki günde 10 kez format atmanızı ta Hindistan' dan duyup gelmiş :) 

++ Bu ahlaksız tipler ve manipülasyoncu arkadaşlar için bir mesaj yazdığım da bana bir şekilde ulaşıp boşa uğraşıyorsun, tnctr' deki adamların kafası buna basmaz. Admini ne ki kullanıcısı ne olsun diyenler oluyor. (admin kısmına katılıyorum) Yine de çevremi olabildiğince bu ahlaksız tiplerden temizlemek, boş işler müdürlüğünden başka bir şey bilmeyenlerden temizlemek için gerektiği zaman bu mesajları yazmaya devam edeceğim...

BİZİM ORADAKİ AMACIMIZ TOPLUM YARARINA DA BİR ŞEYLER YAPABİLMEK. VE ÇOK KISA SÜRE OLMASINA RAĞMEN MEYVELERİNİ VERMEYE BAŞLADI. VE BU FORUMDAKİ EN AZ 30-40 KİŞİ BUNA UYGUN DEĞİL...

Edited by deli_petro06
  • Like 3
  • Thanks 1

1 hour ago, deli_petro06 said:

I will write for the first and last time my friend. Normally you are disabled. Whether you stay in DC is up to you. However, the friends I want to see in dc are not people who manipulate in this forum. You write so many useless comments and you carry so much water into the bowl of these immoral types here that I don't care about anything that belongs to you. You keep formatting 10 times a day. These are not the profiles my DC wants to see. I want to see people in DC who can contribute more. Sample; @hasan835 @Alphonso_Elric   @amd_turkey @MrRush @ köylü @MOTUN @crasadure @bilirsinya   @KiNGHaZe   @berkayS0733 @Maxhes ... It's not my intention when calling to DC. Or not coming to DC and clapping. The people I want to see there are not the types who go to the topics of the immoral types here during the day and manipulate the forum by saying, "Good luck, I sent my 10th format today. In short, you can chat with anyone you want in DC, but the reason I'm there is to share more information. You too. No matter how immoral there are people in this forum, I see them as someone who plays with people's efforts by making their topics foamy. Therefore, if possible, keep making 10 formats a day and stay away from me...

OUR AIM IS TO DO SOMETHING FOR THE SOCIETY. AND IT HAS STARTED TO GIVE ITS FRUITS AFTER IT WAS A VERY SHORT TIME. AND AT LEAST 30-40 PEOPLE IN THIS FORUM ARE NOT SUITABLE FOR IT...

Master do i stand anywhere in the list of contribution or Non contribution to our TNCTR family. i am eager to know as nobody from our family addresed me anywhere in our TNCTR family contribution or non contribution list or if the tools i shared are good or bad :)

Thanks & Regards

disc2019, 9 dakika önce yazdı:

Master do i stand anywhere in the list of contribution or Non contribution to our TNCTR family. i am eager to know as nobody from our family addresed me anywhere in our TNCTR family contribution or non contribution list or if the tools i shared are good or bad :)

Thanks & Regards

I invited you to the discord channel before. But you said you couldn't come. I can say that I like your topics and posts very much. Those whose nicknames are written there are the people I want to see in DC. And you have this list too...

• Thanks 1

1 minute ago, deli_petro06 said:

I invited you to the discord channel before. But you said you couldn't come. I can say that I like your topics and posts very much. Those whose nicknames are written there are the people I want to see in DC. And you have this list too...

Thank you thanks a lot Master :)

i am so happy that my master like the script tools i shared in our Family . feeling great :)

• Like 1

logosoft, 59 dakika önce yazdı:

Öncelikle eline emeğine sağlık teşekkür ederim sana @deli_petro06 kardeşim.Ayrıca bu çalışmada sana destek veren herkese de ayrı ayrı teşekkür ederim.

Çok uzun zaman sonra kendime lite bi sistem yapayım dedim ve 2 gün önce falan konuna denk geldim.

Reg leri eklemiştim zaten ama oem klasörü hep sorun çıkartıyordu ve çalışman sayesinde prog sıralamasında 1,2,3 diye numaralandırdım olmadı,bende 01,02,03, numaralandırınca  sıkıntısız kurulum yaptım ve tüm progamlar sorunsuz yüklendi.Tekrardan öncelikle sana daha sonra emeği geçen herkese teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim kardeşim.

Please register to see this content.

Öncelikle teşekkür ederim. Şu an kurulum sıralaması yapacak şekilde  uygulamayı geliştirmeye çalışıyoruz. Mümkün olduğunca Türkçe karakter sorununu da çözmeye çalışıyoruz. Geliştiren arkadaşların çoğu kendi toolbox' ları üzerinde de çalıştıkları için bu süreç uzayabilir. Yeni sürüm de öncelikle Türkçe isim desteği de ekleme peşindeyiz. Ve eklenen dosyaları isteğe göre sıralama yapacak şekilde de çalışma yapıyor arkadaşlar. Yani; diyelim ki 2 reg dosyası, 1 masaüstüne klasör, 6 katılımsız ve 2' şer bat ve cmd dosyaları eklediniz diyelim. Bunların kurulumunu istediğiniz sıralamaya göre kurabilecek hale getirmeye çalışıyoruz. Yani yukarıdaki örneğe göre diyelimki; 1 sıraya masaüstüne atılacak dosyayı eklediniz ilk masaüstüne klasörü atacak, sonra diyelim ki 1. reg dosyasını 2. sırada çalıştırmak istediniz. 2. sıraya o reg dosyasını ekleyecek. Sonra 3. sıraya bir katılımsız eklemek istediniz. 3. sıraya eklediğiniz katılımsızı yükleyecek şekilde güncellemeye çalışıyor arkadaşlar. Şu an ki haliyle Türkçe karakter, boşluk veya desteklemediği bir şey olursa yüklemiyor. Ancak tavsiyem şudur. Diyelim ki dosyalara isim vereceksiniz. 1Reg, 2reg, 3ccleaner(katılımsız), masaüstüne atılmasını istediğiniz klasörler içinde Türkçe karakter ve boşluk bırakmamanız olacak. Yani klasör adını Programlar, Dosyalar şeklinde eklemenizi tavsiye ederim. Türkçe karakter olursa desteklemediği için atmıyor. Sorun olursa Discord kanalına gelerek bizzat iletebilir ya da konu altına sorunlarınızı yazarak çözüm bulmaya çalışabiliriz...

Ben sıralamayı daha önceki denemelerim de 1ccleaner, 2Idm şeklinde yarapak sıralama yapmıştım...

+Şunu ekleyeyim. Bu uygulamayla eklenecek reg dosyaları Windows Kurulumu bitip Masaüstüne geçtiğinde kurulur. Mesela Ntlite' de eklenince kurulum aşamasında reg dosyalarını entegre edebiliyor. Bu da kurulum aşamasında hatalara neden olabiliyor. Bu uygulamayla reg dosyasını kurulum ekranından ilk açılış ekranında çalışacak şekilde tasarlanma nedeni de budur. Windows kurulumunda hataya neden olmaması için ilk masaüstünde otomatik olarak kurulur... 

+Discord kanalındaki arkadaşların da tavsiyesiyle ben de başlangıç olarak phyton ile yazılım konusunda ilk adımı atıp C#, java ile devam etmeyi planlıyorum...

Edited by deli_petro06
  • Like 1
  • Thanks 1