Jump to content

Winrar' La .exe Program Yapımı

Azerbeycan82
 Share

Recommended Posts

Screen-Recorder-Project1.gif

kurulumların hepsini SFX ile yapabilirsiniz.

yukarıdaki arkadaşın bilgisi biraz eksik olmuş eğer katılımsız değilde benim gibi normal kurulumu tercih edenler kurulum yerini farklı seçerse kısayollar çalışmaz.

uygulamayı kullandıkça daha iyi anlarsınız. sfx alanında gerçekten çok iyi.

• Like 2

WİNRAR İLE PORTATİF .EXE PROGRAMI YAPIMI-RESİMLİ ANLATIM

Günümüzde 8. Nesil ve yukarısı labtopların SSD diskleri 120-240-256-480-500-GB ……olarak orijinal olarak üretilmete olup,bazılarında 1TB lık ve yukarısı sonradan takma HDD diskler bulunmaktadır. Winrar ile yapılan Portatif programlar HDD ye yüklemeden USB flash diskler ve harici diskler üzerinden direk olarak çalışabilmektedirler. İşte Küçük 120GB lık bu SSD diskli laptoplar için süper bir çözüm yoludur. Bu portatif çalışan programları Full olarak,katılımsız,crecli veya serialli olarak bir sefere özgü pc ye yükleyerek Winrar programı ile portatif .EXE yaparak harici disklerde kullanılacağı için pc ye yüklenen programlarıda kaldırarak SSD diski hafifleterek hızlandırmaktır esas amaç. Bazı değerli form üyelerinin  kafalarının çok karıştığı anlaşılmış olup,sırf bu nedenledir ki,resimli anlatım 12 fotografla yeni baştan düzenlenmiş olup,Winrar ile portatif .EXE program uygulamaları sırasına göre fotograflar üzerinde başka hiç bir bilgiye gerek kalmadan açıklanmıştır. Uygulamalar aşağıdadır. Bilgi beceri ve katkılarından dolayı tüm form üyelerine teşekkürler.

Please register to see this content.

• Like 3

erdal4444, 6 saat önce yazdı:

tam anlamıyla portable yada katılımsız olmuyor..%99 programlarda açılmıyor..10dan fazla portable yaptım..hiçbiri çalışmadı..

10 yıldır kullanıyorum çalışmayan pek yok gibi uygulamaların.

uygulamanın taşınabilir durumu varsa mutlaka çalışır.

10 yıldır hala winrar sfxi keşfediyorum 2 yazı yazılmış burada pek öyle olmuyor ademyakupun yazdığı gibi kullanıldıkça anlaşılan bir uygulama.

autoit ams gibi birçok uygulama kullandım bence winrar en basiti tak yapıştır.

• Thanks 1

Bitsemender, 15 saat önce yazdı:

10 yıldır kullanıyorum çalışmayan pek yok gibi uygulamaların.

uygulamanın taşınabilir durumu varsa mutlaka çalışır.

10 yıldır hala winrar sfxi keşfediyorum 2 yazı yazılmış burada pek öyle olmuyor ademyakupun yazdığı gibi kullanıldıkça anlaşılan bir uygulama.

autoit ams gibi birçok uygulama kullandım bence winrar en basiti tak yapıştır.

basit uygulamalar çalışıyor..asıl çalışması gerekenler olmuyor.