Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Microsoft Windows 11 22h2 ISO Türkçe Resmi Official

shaolin
 Share

Recommended Posts

Microsoft Windows 11 22H2 ISO Türkçe Resmi Official sürüm

Microsoft sitesinden direk indirilmiştir. Hiçbir şekilde oynanmamıştır. Final sürümüdür.

İndirme Linki: https://cloud.mail.ru/public/stuP/x8Ad4Ltsj

Cihazınız Windows 11 uyumlu değil ise Rufus ile usbye ISO dosyasını yazdırırken TPM, Online hesap gibi kısımları atlamasını sağlayabilirsiniz.

Rufus İndirme Linki: https://github.com/pbatard/rufus/releases/download/v3.20/rufus-3.20.exe

Rufus'u kurarken açılıştaki güncellemeye evet deyin. GPT, UEFI ve altta NTFS seçip Başlat deyin. Önünüze gereksinimleri atlama penceresi çıkacaktır.

screenshot4_en.png

Windows 11 Home
Windows 11 Home Single Language
Windows 11 Education
Windows 11 Pro
Windows 11 Pro Education
Windows 11 Pro for Workstations
sürümlerini içerir.

Edited by shaolin
  • Like 4
  • Thanks 5

İyi geceler tnctr... Benim bir sorum olacaktı. Arkadaşımızın verdiği iso dosyasını indirdim. Rufus ile yazdırırken MBR tipi bir iso yazırmak istiyorum. Hangi ayarları yapmam gerekiyor? Daha önceden Rufus ile hiç yazdırma  işlemi yapadım. Yardımcı olursanız memnun olurum. Saygılarımla

• Like 1

isoyu seçtikten aşağıda BIOS ve UEFI diye seçeneğin olduğu bir yer var oradan BIOS seçeneğine tıkla

YAGMURADAM, 28 dakika önce yazdı:

İyi geceler tnctr... Benim bir sorum olacaktı. Arkadaşımızın verdiği iso dosyasını indirdim. Rufus ile yazdırırken MBR tipi bir iso yazırmak istiyorum. Hangi ayarları yapmam gerekiyor? Daha önceden Rufus ile hiç yazdırma  işlemi yapadım. Yardımcı olursanız memnun olurum. Saygılarımla

YAGMURADAM, 32 dakika önce yazdı:

image.png.c28586d496be0900b5a4993f078ece51.png

• Like 1

Arkadaşlar ilginiziçin teşekkürler.Ben sisteme direk win11 pro kurmak istiyorum ama sanırım bu iso da birden fazla sürüm var. Ben sadece pro sürümünü iso dosyası haline getirmek istiyorum. Bunu komutlarla nasıl yapabilirim. Bunu Win 8.1 64 bit işletim sürümü kurulu bilgisayarda yapılabilir mi?

İlginiz için şimdiden teşekkür edeim.

Not: Aşağıdaki komutu denedim. Her defasında hedef dosya veya klasör hatası veriyor. Anlamadım gitti.

Dism /Export-Image /SourceImageFile:C:\Win11\sources\install.wim /SourceIndex:4/DestinationImageFile:C:\11\sources\install.wim /DestinationName:"Win11Pro"

Kaynak ve hedef dizin doğru. Ve komut tek bir satırda. Yönetici moduyla çalıştırıldı. 

• Like 1

YAGMURADAM, 7 saat önce yazdı:

Arkadaşlar ilginiziçin teşekkürler.Ben sisteme direk win11 pro kurmak istiyorum ama sanırım bu iso da birden fazla sürüm var. Ben sadece pro sürümünü iso dosyası haline getirmek istiyorum. Bunu komutlarla nasıl yapabilirim. Bunu Win 8.1 64 bit işletim sürümü kurulu bilgisayarda yapılabilir mi?

İlginiz için şimdiden teşekkür edeim.

Not: Aşağıdaki komutu denedim. Her defasında hedef dosya veya klasör hatası veriyor. Anlamadım gitti.

Dism /Export-Image /SourceImageFile:C:\Win11\sources\install.wim /SourceIndex:4/DestinationImageFile:C:\11\sources\install.wim /DestinationName:"Win11Pro"

Kaynak ve hedef dizin doğru. Ve komut tek bir satırda. Yönetici moduyla çalıştırıldı. 

Dism++ ile install.wim dosyasını aç. Sürümlerin olduğu bir pencelere açılacak. Silinmesini istediğinin sürümleri seçerek altta olan sil butonundan sil. İstediğin sürüm veya sürümler kalınca Fraklı Kaydet seçeneği ile .wim veya esd olaradk kaydet.

Kolay gelsin...

Edited by MrRush
  • Like 2