Jump to content

Windows 11 Sistemlerde Yazıcı Sorunu

tomyblack
 Share

Recommended Posts

Yazıcım neden Windows 11 ile çalışmıyor?
HP Photosmart C5180 

Yaziciyi yuklemeye gerek kalmadan USB baglantisiyla normalde tum sistemlerde calisiyor. Fakat Win 11 sistemde maalesef guncellemesini update dan yapmis olmama ragmen sistem yaziciyi gormuyor. Sorun giderici vs ise yaramiyor. Bu nedenlede Window 11 kullanamiyorum. 

Sizce sebebi nedir? Konuya vâkıf olan arkadaşların yorumları için şimdiden teşekkürler.

asil111, 3 saat önce yazdı:

Bu Programı indirerek Hata taraması yapabilirsin.     Sorunun genel çözümleri için  Adresinden ayrıntılı bilgi alabilirsin. 

Bu verdiginiz 

Please register to see this content.
 bunu daha onceleri cok kez denedim. Bugun burada bir bilgisayarci arkadasimla sohbet ettim. 

Windows 11 sistemlerde yazici sorunu maalesef oluyor. Hatta Windows 10 son versiyonunda bile bazi yazicilar hata veriyor o nedenlede Windows 10 kullanmaya devam etmek en iyisi dedi. Bende zaten oyle yapiyorum. Sitede Windows 11 sunan arkadas baya emek veriyor hosuma gidiyor indirip kuruyorum. Yazici calismayinca uzuluyorum. Bir noksanlik mi var diye orijinal ingilizce yada Fransizca indiriyorum sorun yine ayni yani benim icin en ideali Windows 10 onu anlamis bulunmaktayim tesekkurler.

tomyblack, 17.10.2022 - 04:27 yazdı:

Yazıcım neden Windows 11 ile çalışmıyor?
HP Photosmart C5180 

Yaziciyi yuklemeye gerek kalmadan USB baglantisiyla normalde tum sistemlerde calisiyor. Fakat Win 11 sistemde maalesef guncellemesini update dan yapmis olmama ragmen sistem yaziciyi gormuyor. Sorun giderici vs ise yaramiyor. Bu nedenlede Window 11 kullanamiyorum. 

Sizce sebebi nedir? Konuya vâkıf olan arkadaşların yorumları için şimdiden teşekkürler.

hp nin kendi sitesinden w11 sürücüsü yok gibi sadece Tanılama Aracı-Yükleme ve sürücü sorunlarını giderir bu var gözüküyor bunla tanıtıyor galiba 11 daha yeni yazıcının modeli çok eski değilse 1 yıllık filansa sürücüsü çıkartılır biraz daha sabretmek gerek birde el değmemiş iso da durum aynıysa diyeceklerim bu kurcalanmış iso larda bazen bu sorun yaşanıyor iyi forumlar

• Like 1