Jump to content

Windows 8.1 Embedded Industry Pro Gibi Performans Veren Windows 10

akillialtay1995
 Share

Recommended Posts

Defender kapattıktan sonra arama ve sysmain servisini de hizmetlerden devre dışı bırakın. Shaolin gibi düşünüyorum modern sistem kurmanız faydanızadır. Kurarsanız eğer, bunların yanında Windows uygulamalarından ihtiyacınız olmayanı kaldırın ve kalanların arkaplanda çalışmasını da engelleyin. Kullandığınız programların gereksiz servislerinide çalıştırmayıp Ram'de yer açın. Window güncelleme servisini de arkaplanda kapalı tuttuğunuzda tüm Windows sistemlerini hızlı kullanabilirsiniz. Tüm konfigürasyonunuz bendekinden üstün. Ben Windows 11 kullanıyorum.  Gayette hızlı. 

Tüm bunların yanında belirtmek isterim ki Ssd olmasa da Ram çok önemlidir. Zaten Ssd ler Gb seviyesinde Ramlerdir. Ne kadar çok Ram o kadar hız. 

sedattasci, 7 saat önce yazdı:

bunu indirdim ama zipten çıkarmak için parola istiyor.parolayıda verirsen makbule geçecek.

Üstadın paylaşımlarında bu şifreyi kullandığını gördüm isterseniz bir deneyin. Olmadı kendileri şifreyi yazar.

ŞİFRE: byfelicio

• Thanks 1

sedattasci, 8 saat önce yazdı:

bunu indirdim ama zipten çıkarmak için parola istiyor.parolayıda verirsen makbule geçecek.

Parola : byfelicio

Eklemeyi unuttuğum için çok özür dilerim.

@sedattasci Paylaşmış olduğum Windows 10 Enterprise LTSB 2016  üzerinde düzenleme yapılmamış olan İSO dosyasıdır. Ürün Anahtarı için ve performans ayarlamaları için konularıma göz atabilirsiniz.

Windows Tüm Sürümler Optimum Performans konumda bütün her şey yer almaktadır.
Youtube videosunda Detaylı performans ayarı da ve dahası bulunmaktadır.

Please register to see this content.

Konuya gider

Edited by akifkaragoz