Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Flatlite V4 2022 (21h2) X64 Tr

MrRush
 Share

Recommended Posts

• MrRush changed the title to Windows 10 Flatlite V4 2022 (21h2) X64 Tr

Çalışmayı önceden test eden biri olarak, serhan abimin üst düzey bir iş yaptığını belirtmek isterim. 

Masaüstü tepki hızı neredeyse 8.1 hızında. Kıyas sevmem, her sistem kendine göre iyidir ama son zamanlarda sevdiğim nadir sistemlerden.. Adam yapmış. 

Unutmadan, sistem venyoy uyumlu, direkt iso yu gösterip kurabilirsiniz

• Like 6
  • Thanks 2

wise care-a.s.care gibi temizlik programlarını kurmayın demişsiniz?Fakat bunlar sistemdeki kalıntıları çerezleri geçmişi v.b.leri temizleyerek sistemi hafifletmiyor mu?O zaman hangi temizlik programını önerirsiniz?Çok tşk...Klavyene bereket???

rasgun, 10 saat önce yazdı:

wise care-a.s.care gibi temizlik programlarını kurmayın demişsiniz?Fakat bunlar sistemdeki kalıntıları çerezleri geçmişi v.b.leri temizleyerek sistemi hafifletmiyor mu?O zaman hangi temizlik programını önerirsiniz?Çok tşk...Klavyene bereket???

Temizlik için CleanmngrPlus yeterli olur. Kayıt Defteri temizliği konusuna gelince bu araç (Uninstall Tool) ile uygulamaları kaldırırsanız geri kalan tüm izleri siler. 

İllaki Kayıt Defteri temizliği yapmak istiyorsanız Glarysoft Registry Repair yeterli olur benim tecrübeme göre. ASC önermem, WiseCare modifiye olmayan sistemde kullanılabilir.

ASC ve Wasecare neden önermedim. Çünkü bu sistemde performans ayarları mevcut. Bu uygulamalarla sistemi taradığınızda program kendi performans ayarlarını uygulayacaktır. Bu da çalşımaya zarar verir. Çünkü benim uyguladığım ayarlar daha üst seviye.

• Like 4
  • Thanks 1

TusuBasa, 4 saat önce yazdı:

Merhaba bu sabah yükledim bu sürümü fakat ne oyun açarsam bu yazı çıkıyor acaba nasıl iptal ederim bunu ? 

Çözüm 1:

Spoiler

Çözüm 2: 

Please register to see this content.

Edited by MrRush
  • Like 3

kral_clan, 1 saat önce yazdı:

microsoft store yükleniyor fakat içinden uygulama indirmek istediğim zaman bir türlü inmedi. kendini bile güncelleyemiyor. sürekli hata ne yaptıysam düzelmedi.

Mağaza Yükleme seçeneğini kaldırdım. Sorun Microsoft mu sistemde mi tam anlaşılmadı.

Şuan kuruyorum flatlite V3 ü beğenerek kullanıyordum fakat güncel donanım kullandığım için 2021 flatlite v4 daha iyi performans verecektir diye düşünüyorum ben ayrıca win 11 simge pakedi ve starisback menüsüyle kullanıyorum dahada güzel oluyor tavsiye ederim

• Like 1

Tıpkı daha önceki sürümleri gibi hızlı, pırıl pırıl, tam tadında bir sistem olmuş; şu anda bu sistem üzerinden yazıyorum. Tek sorunum görev çubuğunu bir türlü alışık olduğum gibi ekranın sağ tarafına alamadım; buna da sorun denmez zaten. [Düzenlendi:] Sistemi yeniden başlattıktan sonra o da çözüldü.

kral_clan, 4 saat önce yazdı:

microsoft store yükleniyor fakat içinden uygulama indirmek istediğim zaman bir türlü inmedi. kendini bile güncelleyemiyor. sürekli hata ne yaptıysam düzelmedi.

@forjest Usta'nın katılımsız Store kurulumu var LTSC sistemler için, uygulamaları indirdim, hiç sorunsuz kendi güncellemesini de yaptı. Bir deneyin derim.

Edited by helehoyni
  • Like 1

helehoyni, 55 dakika önce yazdı:

Tıpkı daha önceki sürümleri gibi hızlı, pırıl pırıl, tam tadında bir sistem olmuş; şu anda bu sistem üzerinden yazıyorum. Tek sorunum görev çubuğunu bir türlü alışık olduğum gibi ekranın sağ tarafına alamadım; buna da sorun denmez zaten. [Düzenlendi:] Sistemi yeniden başlattıktan sonra o da çözüldü.

@forjest Usta'nın katılımsız Store kurulumu var LTSC sistemler için, uygulamaları indirdim, hiç sorunsuz kendi güncellemesini de yaptı. Bir deneyin derim.

ben baktım fakat linki kırıktı forjest hocamızın sağ alt taki bildirim için benimde ihtiyacım var

Please register to see this content.

aliakkya06, 9 dakika önce yazdı:

bu şekilde bir hata veriyor hocam katılımsız olan storeyi yükledim

Bende ilk denemede yüklenip güncellemesini ve programları indirdi; bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar denediniz mi? Bir de ben sistem kurulumundan sonra hep Administrator hesabını aktif edip o hesap üzerinden kullanırım; onunla alakalı mıdır bilmiyorum.

Edited by helehoyni

Mağaza Güncelleme İndirme Sorunu Çözümü:

Hizmetlerden ''Depolama Hizmeti'' pasif olduğundan Mağaza İndirme ve Güncelleme hatası veriyor.

Depolama Hizmetini yeniden aktif ederseniz sorun ortadan kalkar.

5pkSFrp.png

İso dosyasında düzenleme yapmak isteyenler $OEM$\$$\Setup\Scripts klasöründe FirstRun.bat dosyasını Not Defteriyle açın.

Bu satırı silin:  Reg.exe add "HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\StorSvc" /v "Start" /t REG_DWORD /d "4" /f

Sonra kaydedin ve iso içinde değişikliği yapın.

Edited by MrRush
  • Like 3
  • Thanks 3

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez veya indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya çok büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek ya da indirmek için 24 saat kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hâlâ erişemiyorsanız alan yöneticinizle iletişime geçin.

başka link yok mu indiremiyoruz şef