Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Koltuk Takımı Nerden Almalıyım?

adam4
 Share

Recommended Posts

dostum nerede oturuyorsun bilmiyorum ama Kayseri'de Mobilyakent Kumsmall diye bir mobilya avm si var reklamlarda çıkan tüm mobilya firmalarının yanında epey fazla mobilya üreticisi firmanın mağazası bütçene göre istediğini alabilirsin. Gelecek olursan gezmeyle bir günde bitiremezsin. Ona göre gel :)  

• Like 1

adam4, 21 saat önce yazdı:

Arkadaşlar selamlar.Haziran ayımda düğünüm var.Koltuk takımı bakıoyurum.Tecrübe ettiğiniz bir marka varmıdır.Nereden alabilirim.Sevgiler

öncelikle hayırlı olsun sana uzak yakın bilemem kisikkoy var izmirde  birde sıfır ürünlerde az hasar olan iyi spotcular oluyor sana sağlam diyen çok olur bu boş lafları geçmek lazım kestane gürgen ve ceviz ağacından yapılmayan mobilyalar bana göre iyi degildir pahalı mobilya aldım 3 yıl sonra çöp oldu  spotcudan uyguna mobilya aldım şimdi 7 senedir sağlam çıktı markasını bile bilmiyorum  burada baya firma var gezip bakın hepsini bir yerden almayın bakın evinizi güzel dekor edin iyi forumlar

Please register to see this content.

Sana mobilyayı nereden alabileceğini söyleyemem ama evlenirken düştüğüm hataları az da olsa mizah katarak söyleyebilirim:

1. Evlenmek! :) 

2. Pahalı düğün salonu tutmak.

3. Mobilyalara gereğinden fazla para harcamak. (Daha minimalist bir ev dekorasyonu yaparak hem eşyalardan, hem de fazla masraftan kaçınarak o parayı eşimle yatırım aracı olarak kullanabilirdik, pişmanım.)

2. Oturma odasını ayrı, salonu ayrı döşemek. (Tavsiyem salona rahat, açılabilir koltuk takımı al bütün hayatı orada geçir. Oturma odasını da çocuğa ayır. Doğduktan sonra aktivite merkezli, geniş hareket alanı olan oda gerekiyor. Zaten beton içinde büyüyor garibanlar en azından o kadarcık bir özgürlük alanını hakkediyorlar, küçücük çok odasıyla kısıtlamayın.)

3. Yatak ucunda sabit bench bulunan koca bir yatak almak.

4. Kocaman bir gardırop almak.

5. Salon mobilya takımına dahil olduğu için büfeyi almak. Hatta salon takımı almak. (Alayını satıyorum şimdi)

6. Akıllı TV'ye koruyucu ekran almamak. Oğlan 2 gün önce TV nin ortasına telefonu fırlatmış, sizlere ömür. Şu anki fiyatı 14 bin TL. 

7. Çocuk yapmak. (TV yi kırıyorlar)

Edited by Mrtkx
  • Like 1
  • Haha 3

adam4, 30.10.2022 - 02:28 yazdı:

Arkadaşlar selamlar.Haziran ayımda düğünüm var.Koltuk takımı bakıoyurum.Tecrübe ettiğiniz bir marka varmıdır.Nereden alabilirim.Sevgiler

merhaba, beğendiğin markanın modelini seçtikten sonra oturma grubu yapan yerler var. düşük fiyata mal edilebiliyor. Aynısını birebir yapıyorlar. Artı olarak kumaşı istediğim gibi ve ben öyle yapmıştım.

Mrtkx, 8 saat önce yazdı:

Sana mobilyayı nereden alabileceğini söyleyemem ama evlenirken düştüğüm hataları az da olsa mizah katarak söyleyebilirim:

1. Evlenmek! :) 

2. Pahalı düğün salonu tutmak.

3. Mobilyalara gereğinden fazla para harcamak. (Daha minimalist bir ev dekorasyonu yaparak hem eşyalardan, hem de fazla masraftan kaçınarak o parayı eşimle yatırım aracı olarak kullanabilirdik, pişmanım.)

2. Oturma odasını ayrı, salonu ayrı döşemek. (Tavsiyem salona rahat, açılabilir koltuk takımı al bütün hayatı orada geçir. Oturma odasını da çocuğa ayır. Doğduktan sonra aktivite merkezli, geniş hareket alanı olan oda gerekiyor. Zaten beton içinde büyüyor garibanlar en azından o kadarcık bir özgürlük alanını hakkediyorlar, küçücük çok odasıyla kısıtlamayın.)

3. Yatak ucunda sabit bench bulunan koca bir yatak almak.

4. Kocaman bir gardırop almak.

5. Salon mobilya takımına dahil olduğu için büfeyi almak. Hatta salon takımı almak. (Alayını satıyorum şimdi)

6. Akıllı TV'ye koruyucu ekran almamak. Oğlan 2 gün önce TV nin ortasına telefonu fırlatmış, sizlere ömür. Şu anki fiyatı 14 bin TL. 

7. Çocuk yapmak. (TV yi kırıyorlar)