Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Home Premium | Güncel | Kasım 2022 | AIO

Emre028
 Share

Recommended Posts

• Emre028 changed the title to Windows 7 Home Premium | Güncel | Kasım 2022 | AIO
ismlcyrl, Bir saat önce yazdı:

Hocam rufusla yazdırdım. Kurulum başlıyor ekranında loading simgesi geliyor ve sistemi kapatıyordu. AIO 32 ve 64 de yaptı bunları. Sonra 64 biti yazdırdım onu sorunsuz kurdu. 

Rufus olayını artık bu forumda aştığımızı düşünüyorum. Onlarca Multiboot paylaşıldı lütfen onları kullanın.. Profesyonelce yapılmış sistemleri amatörce kurulum yöntemleri ile yapmayalım..

• Confused 1

• 2 hafta sonra ...

usta benım laptop ta bıos da legacy mod yok , uefi donuk olarak duruor değiştiremiyorum,

win 7 yuklemeye calısıyorum ama yukleyemıorum

yeni aldım laptop u, Acer Aspire 3 A315-34-C50D Intel Celeron N4020 modeli bu . bios da vmd yıde kapatıorum yine olmuyor, lütfen yardımcı olun nasıl yaparım ?

yalcin1981, 8 saat önce yazdı:

usta benım laptop ta bıos da legacy mod yok , uefi donuk olarak duruor değiştiremiyorum,

win 7 yuklemeye calısıyorum ama yukleyemıorum

yeni aldım laptop u, Acer Aspire 3 A315-34-C50D Intel Celeron N4020 modeli bu . bios da vmd yıde kapatıorum yine olmuyor, lütfen yardımcı olun nasıl yaparım ?

Multiboot ile UEFI olarak kurulum sağlayabilirsiniz :) 

yalcin1981, 5 saat önce yazdı:

multi boot lu bir win7 x64 link verebilirmisiniz.  usb 3.0 driverlı , mumkunse lite ?

iso uefi zaten kurulur sisteme ama bence win10 kur bir gözlemle sitede sürücü filan yok dos tabanlı bir cihaz yapılmış win7 sürücü sorunu olabilir.

yeni cihazlarda neden win 7 ısrar niye anlamıyorum genel olarak söylüyorum çevremdede var bu şekilde insanlar😔

öncelikle teşekkür ederin çalışmalarınızdan çok faydalandık asus P5Q anakarta yükleme sırasında bir dosya bozuk olduğu için yükleme yapılamaz hatası verdi başka bir win 7 yükledin sorun olmadı

sizin çalışmanızı bir daha indirecem belki hatalı inmiştir diye

çünkü siz mutlaka kontrol etmişsinizdir diye düşünüyorum

lütfen win 7 den vaz geçmeyin biz fakir fukara tayfesi mecburen onu kullanıyoruz daha üstünü donanım kaldırmıyor

tekrar teşekkürler her şey gönlünüzce olsun

• Like 1

Emre028, 26.11.2022 - 09:20 yazdı:

Biraz araştırman lazım, hiç Win7 için USB 3.x'e ihtiyaç duymadım, bilemiyorum..

hocam bie tane yukledım win 7 , win 11 10 8 7 beraber olan iso dan ama yukleme sonrası ekran gelmedi. yardımcı olurmusunuz

ss ekliyorum.

Please register to see this content.

• 4 hafta sonra ...
SON_VATAN, 30 dakika önce yazdı:

Hocam defender yeniden aktifleştirilebiliyormu? hizmetlerden açtım ama  olmuyor-regeditten denedim gene olmadı acaba bunun bir yöntemi varmııdr.?

Defender kontrolle denediniz mi ?

• 5 hafta sonra ...