Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Winrar şifre Kırılabilir Mi

asd720
 Share

Recommended Posts

MamLeter, 4 saat önce yazdı:

Tam adı nedir? Böyle bişey mi?

Please register to see this content.

asd720, 7 saat önce yazdı:

malesef arkadaşlar adam şifreyi para ile satıyor pes 2013 yaması güncel kadroların olduğu bir yama olduğu için şifre kırılabilir mi diye konu açtım.

bence MamLeter kardeşin paylaştığı ile aynıdır bir dene yamaya 83 tl verecen birde 12 gb yama v2 yazıyor sonunda ikiside aynı gibi  birde yapılan programla oyunu oynatacan diyor programımı satıyor yamamı anlaşılmıyor bence fullindir cafe dekini indir karşılaştır sana kolay gelsin iyi forulmar

• Like 2

AdnanGumus, 8 saat önce yazdı:

bence MamLeter kardeşin paylaştığı ile aynıdır bir dene yamaya 83 tl verecen birde 12 gb yama v2 yazıyor sonunda ikiside aynı gibi  birde yapılan programla oyunu oynatacan diyor programımı satıyor yamamı anlaşılmıyor bence fullindir cafe dekini indir karşılaştır sana kolay gelsin iyi forulmar

Süper lig olduğu için bu yamanın şifresini arıyorum MamLeter arkadaşımızın attığı yamayı arkadaş ile denedik v1 sürümünü yanlış hatırlamıyorsam sadece 4 Büyükler vardı..

MesutÖzil, 8 saat önce yazdı:

Şifreyi bilmen önemli değil adam teamwievarla bağlandıktan sonra ekstradan dosyalar atıyor kendi makinesinden senin makineye, bence 85 tl vermekten çekinme, ben yamayı kurdurttum baya iyi gibi adam cidden emek vermiş, sırf klasik takımlar için yamayı alırdım

Nasıl hocam zevkli mi STSL kadrolar falan tam mı, Yüzler Formalar vs..

asd720, 35 dakika önce yazdı:

Süper lig olduğu için bu yamanın şifresini arıyorum MamLeter arkadaşımızın attığı yamayı arkadaş ile denedik v1 sürümünü yanlış hatırlamıyorsam sadece 4 Büyükler vardı..

Nasıl hocam zevkli mi STSL kadrolar falan tam mı, Yüzler Formalar vs..

Evet zevkli zaten diğer yamalara göre tercih edilmesinin sebebi türkiye ligi, spor toto 1.lig takımlarının güncel kadroya sahip olması, yeni yüzler, yeni türk stadları, Türk takımlarının eski yıldız oyuncularının oldugu takımların olması(klasik gs, klasik fb, klasik ts vs) ve istekler dogrultusunda adminler yeni özellikler ekliyor takımlara

• Like 1

MesutÖzil, 1 saat önce yazdı:

Evet zevkli zaten diğer yamalara göre tercih edilmesinin sebebi türkiye ligi, spor toto 1.lig takımlarının güncel kadroya sahip olması, yeni yüzler, yeni türk stadları, Türk takımlarının eski yıldız oyuncularının oldugu takımların olması(klasik gs, klasik fb, klasik ts vs) ve istekler dogrultusunda adminler yeni özellikler ekliyor takımlara

Verdiğin bilgi için teşekkür ederim. Yamayı alamayacağım malesef exTReme 13 V8 ile devam bir süre daha belki ücretsiz süper lig içeren bi yama çıkaran olur.

MesutÖzil, 2 saat önce yazdı:

Bu yamada Türkçe Spiker var mı?

asd720, 18.11.2022 - 16:28 yazdı:

Selam Dostlar elimde bi rar dosyası var. şifreyi öğrenmem lazım bilen arkadaş söylemek için para istiyor lütfen yardım edermisiniz 

Konunun başına gelirsek. 

Kırılmayacak dosya veya kurtarilmaycak dosya yoktur. Her türlü kırılır ve bulunur. Lakin bu tip şifre kırıcı dosyalar parayla satıyor. Özel program ve lisans lidir. 

İstihbarat ve emniyet de bu türlü yazılımlar bulunur ama sivil de ise özel kişiler parayla yapıyor. Mesela polis evindeki pc ye el koysa bütün dosyalarını kırar ve silinmiş dosyalarını anında geri getirir.. Dedigim gibi bu işi yapanlar sivilde çok nadirdir parayla yapanı bulursan öp başına koy 🙂