Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Driver Güncellemelerinizi Nasıl Takip Ediyorsunuz?

Funch
 Share

Recommended Posts

yedekleme sonrası suruculerı nasıl kurarız 

1.bilgisayara sag tıkla

2.özellikler de

3.Aygıt yonetıcısını seç

4.Açılan sürücüde sarı unlem gorduklerın olacak 

5.Sag tıkla sürücü yazılımını güncelleştir de

6.sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara deyıp yedek klasörunu göster

7.windows sürücünüzün guncel oldugu belirlendi yazacak olay bu kadar

raskolnikov, 4 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim ilginize. Video  çekmeyi hiç denemedim. Öğrenmek ve girişimde bulunmak için sizden daha üşengecim. Yaş itibarıyle benden geçti. İşlemlerde takıldığınız yer olursa tek tek anlatabilirim. 

hocam ben komut sistemiyle sürücüleri yedekleme yapmayı hiç denemedim, bir kaç kez sürücüleri otomatik kuran program yardımıyla denemişliğim oldu sadece: aldığım yedekleri de ya kaybettim yada sildim pek hatırlamıyorum açıkçası... yılda bir kez dedim ya gerekirse atarım ya da atmam ama böyle bir bilgi olursa fena olmaz bilgi bilgidir diye video çekmeniz iyi olur gibisine bir düşüncem oldu; eğer gerekirse hocam sizinle iletişime geçmekten memnun olurum, saygılar...

• Like 1

Deep&Blue, 34 dakika önce yazdı:

hocam ben komut sistemiyle sürücüleri yedekleme yapmayı hiç denemedim, bir kaç kez sürücüleri otomatik kuran program yardımıyla denemişliğim oldu sadece: aldığım yedekleri de ya kaybettim yada sildim pek hatırlamıyorum açıkçası... yılda bir kez dedim ya gerekirse atarım ya da atmam ama böyle bir bilgi olursa fena olmaz bilgi bilgidir diye video çekmeniz iyi olur gibisine bir düşüncem oldu; eğer gerekirse hocam sizinle iletişime geçmekten memnun olurum, saygılar...

CMD Komut istemi ile sürücü yedeklemek ve geri yüklemek yıllardır kullanıyorum sıfır sıkıntı.(Win 11 Dahil denendi)

• Like 2

Şahsen ben IOBit'in hiç bir ürününü kullanmıyorum. Hem sürücü güncellerken mavi hata ile karşılaştım, hem de sistem temizleme programı ile tarama yaptıktan sonra bazı programlarım stabil çalışmamaya başladı. Bu sebeple hiç bulaşmıyorum. Yıllar önce DriverEasy kullanıyordum, gerçekten çok başarılı bir programdı son sürümlerini bilmiyorum. Şimdi Windows ile birlikte güncelliyorum, donanımların sitelerini sık kullanılanlara ekledim arada girip takip ediyorum. Varsa indirip kuruyorum direkt.

• Like 2

Proctives, 11 saat önce yazdı:

Şahsen ben IOBit'in hiç bir ürününü kullanmıyorum. Hem sürücü güncellerken mavi hata ile karşılaştım, hem de sistem temizleme programı ile tarama yaptıktan sonra bazı programlarım stabil çalışmamaya başladı. Bu sebeple hiç bulaşmıyorum. Yıllar önce DriverEasy kullanıyordum, gerçekten çok başarılı bir programdı son sürümlerini bilmiyorum. Şimdi Windows ile birlikte güncelliyorum, donanımların sitelerini sık kullanılanlara ekledim arada girip takip ediyorum. Varsa indirip kuruyorum direkt.

Driver easy 5.7.3 hala güzel ve stabil. Ayrıca advanced system care ve wise care 365te stabil değil programların çalışma şekillerini değiştiriyor stabilizasyonunu bozuyor tarayıcılara varana kadar hatta yer yer sistemin geç kapanmasına ve geç açılmasınada sebep oluyor.Kerish doctor diye bi arkadaş keşfettim burdaki bir üye sayesinde o gün bugündür onu kullanıyorum.Temizlik içinde bleachbit diye bir arkadaş var güncelleme almıyor ama işini layıkıyla yapıyor onu kullanıyorum 2 programdanda çok memnunum verimi çok arttı pcnin 

• Like 2

• 4 ay sonra...

Süper bir program bilgisayarımda kullandığım bütün a-z ye sürücülerimi yedekleyip en güncel halleri ile NTLite ilede iso ya entegre ettiğim zaman her formatta sürücülerim kurulmuş vaziyette tertemiz bir vindows işletim sistemine sahip oluyorum,arkadaşlar birde burda verilen sürüm Türkçemi dir veya elinde Türkçe yaması olan verebilirmi.?