Jump to content

Harddisk Veri Kurtarma Programı?

yusuf_can

Recommended Posts

MediaRescue Professional PROGRAMI TAVSİYE EDERİM SADECE RESİM VİDEO VE MÜZİKLERİ KURTARIYOR VİDEO VE RESİMLER KESİN KURTARIYOR MÜZİK DENEMEDİM :dribble: %100 RESİMLERİNİZİ BU PROGRAMLA GERİ ALABİLİRSİNİZ SİLİNMİŞ BOZULMUŞ VS.. FARKETMEZ KENDİM DENEMDİM Bİ KAÇ PC ÜZERİNDE...

recover my filesi öneririm istersen keyinide yollıyabılırım keyi girmeden dosyaları kaydetmıyo ;)

onu kullandım işe yaramadı.yine de teşekkürler

MediaRescue Professional PROGRAMI TAVSİYE EDERİM SADECE RESİM VİDEO VE MÜZİKLERİ KURTARIYOR VİDEO VE RESİMLER KESİN KURTARIYOR MÜZİK DENEMEDİM ;) %100 RESİMLERİNİZİ BU PROGRAMLA GERİ ALABİLİRSİNİZ SİLİNMİŞ BOZULMUŞ VS.. FARKETMEZ KENDİM DENEMDİM Bİ KAÇ PC ÜZERİNDE...

ilgilenicem teşekkürler

• 3 ay sonra...
Neredeyse denemediyim recovery programı kalmadı, program tarama yapıyor resimleri buluyor fakat kaydetmiyor.Bu da sanırım crackten kaynaklanıyor. Daha önce kurtarma yapmış kesin sonuca ulaşmış arkadaşlar var ise elinde ki programı paylaşabilirler mi.

arkadasım recover my files

Name: msstdfmt

Code: 00000G-2FRN6R-RBDK9M-0R9Z3N-N7X1PV-G3D4T1-38219R-Q7XU0R-1X9412

google amcadan arat 3.9.sürümü güncelle bunla lisansla ben 100/100 basarılı oldum hiç kaybım yok yanlız anında müdahele etmen lazım üzerine veri yazarsan basarı sansın düşer denemediğim yazılım kalmadı 48 saat uyumadım en son bunu denedim tek seferde aradıgımı buldum

arkadasım recover my files

Name: msstdfmt

Code: 00000G-2FRN6R-RBDK9M-0R9Z3N-N7X1PV-G3D4T1-38219R-Q7XU0R-1X9412

google amcadan arat 3.9.sürümü güncelle bunla lisansla ben 100/100 basarılı oldum hiç kaybım yok yanlız anında müdahele etmen lazım üzerine veri yazarsan basarı sansın düşer denemediğim yazılım kalmadı 48 saat uyumadım en son bunu denedim tek seferde aradıgımı buldum

arkadaşım sitesinden bahsettiğn programı indirdim yazdığın seriali kabul etmiyor

Silinmiş bir dosyayı recovery programlarıyla kurtarmanın en önemli şartı, bu dosyanın diskte kapladığı alana başka bir bilginin yazılmamasıdır!

Vakti zamanında bir çok recovery programın denemiş biri olarak, R-Studio tarzı programlar bence daha başarılı!

Şimdi bazı arkadaşlar arada bu tip veri kaybı yaşamıştır ve kullandıkları recovery programıyla o kaybettikleri veriyi kurtarmıştır.

Böyle olunca o kullandıkları programın diğerlerine nazaran daha başarılı olduğuna inanabilirler!

Tüm veri kurtarma yazılımları hemen hemen aynı işlemi yaparlar, HDD'yi sektör sektör okuyarak içinde ne var ne yoksa tüm dosyaları gösterirler (bozuk ya da sağlam), bazen ister 100 kere format atın yine de çok eski dosyalarınızı kurtarabilirsiniz, örnek verecek olursak, 20 GB lik HDD'niz vardı, ve siz yanlışlıkla partisyonu sildiniz, içindeki tüm verileriniz kayboldu, işte burada o partisyona henüz veri eklemediyseniz, tüm dosyalarınızı hiçbir kayıp olmadan kurtarabilirsiniz, çünkü dosyalarınız silinmiş gibi görünse de aslında arkaplan da halâ duruyorlar, fakat siz buraya 10 GB yeni bir veri kopyaladığınız da eski verinizin üstüne yazılacağı için 10 GB eski verinizi kaybedersiniz, ama diğer 10 GB halâ arkaplan da durur, eğer 20 GB yeni veri kopyalarsanız bu defa eski verilerinizin tümü gider.

Benim de şu ana kadar bu programlar arasın da en beğendiğim Recover My Files oldu, verileri eski klasör hiyerarşisi şeklinde kurtarabiliyor...

• 1 ay sonra...

GetDataBack programı video kurtarmada çok başarılı, format sonrası 2 gb video kurtardım, reg kaydıyla full oluyor.

Stellar Phoenix 3.0 resim kurtarmada başarılı, format sonrası 450 resim kurtardım, patch ile full oluyor.

İstersen full olarak ikisini de yükleyebilirim.

R-Studio Network Edition 5.2.130709 32 & 64 BIT

Please register to see this content.

RAR Dosyasının içinde programın nasıl kulanıldığının ayrıntılı anlatımı vardır.

--------------------------------------------------------------------------------------------

R-Studio, silinmiş dosyaları geri getirmek için geliştirilmiş bir yazılımdır.

Program birçok dosya sistemini destekliyor. Bunlar: FAT12/16/32, NTFS, NTFS5, HFS/HFS+ (Macintosh), UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) ve Ext2FS/Ext3FS (Linux) şeklindedir.

Program hem yerel hem de ağ üzerindeki diskler üzerinde işlem yapabiliyor. Silinmiş hatta formatlanmış disk bölümlerindeki verileri geri getirebiliyor.

Program aşağıdaki durumdaki dosyaları geri getirebiliyor:

# Çöp kutusuna atılmadan silinmiş veya çöp kutusundan da silinmiş dosyalar,

# Virüs saldırısı veya güç kesintisi sonucunda silinen dosyalar,

# Disk bölümünün (partition) yeniden biçimlendirilmesi (hatta farklı bir dosya sistemi ile)

# Yeni oluşan kötü sektörlerdeki veriler

evet arkadas bende denedim bazı dosyaları (farklı isimlerde )kurtarıyor ama gostermiyor sadece dosyanın adı var ama ici bos

nerede yanlıs yapmıs olabilirim

Please register to see this content.

RAR Dosyasının içinde programın nasıl kulanıldığının ayrıntılı anlatımı vardır.

--------------------------------------------------------------------------------------------

R-Studio, silinmiş dosyaları geri getirmek için geliştirilmiş bir yazılımdır.

Program birçok dosya sistemini destekliyor. Bunlar: FAT12/16/32, NTFS, NTFS5, HFS/HFS+ (Macintosh), UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) ve Ext2FS/Ext3FS (Linux) şeklindedir.

Program hem yerel hem de ağ üzerindeki diskler üzerinde işlem yapabiliyor. Silinmiş hatta formatlanmış disk bölümlerindeki verileri geri getirebiliyor.

Program aşağıdaki durumdaki dosyaları geri getirebiliyor:

# Çöp kutusuna atılmadan silinmiş veya çöp kutusundan da silinmiş dosyalar,

# Virüs saldırısı veya güç kesintisi sonucunda silinen dosyalar,

# Disk bölümünün (partition) yeniden biçimlendirilmesi (hatta farklı bir dosya sistemi ile)

# Yeni oluşan kötü sektörlerdeki veriler

• 4 hafta sonra ...

arkadaslar ben bugun laptop'uma format attım aldıqım hata sonucu c ve d'yi frmatlamak zorunda kaldım d'deki 100 gb'lik arşivim kayboldu en azından resimlerimi ve videolarımı kurtarmam gerek bana %100 sonuc vericek resimlerimi ve videolarımı geri getiricek program önerirmisinz denenmis ve kesin sonuc alınmıs olursa sevinirim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...