Jump to content

Call Of Duty 4 Ve Modern Warfare 2 Soundtrack Full

alixboy33

Recommended Posts

Beğenerek Oyndadığınız veya Beğenerek Oynayamdığınız :rolleyes: Call Of Duty 4 ün Oyun İçi Tüm Müziklerini Sizler İçin Upload Ettim. Bu Müzikleri Dinlemek Bile İnsanı Bir Hoş Ediyor. %100 Tavsiye Ediyorum İndirmenizi. Kendi Uploadımdır.Hiçbir Sorun Yoktur. Müzikler Orj. olup MP3 Formatındadır.

cod4up.jpg

Rar Şifresi : www.alikeskin.org

b87bep.gif

------------------------------------------------------------------------------------

İstek Üzerine Call Of Duty Modern Warfare 2 Müziklerini Upload Ettim. Kolay Gelsin. Bir Tesekkur Yeter :)

mw2gu.jpg

Rar Şifresi :

www.alikeskin.org

b87bep.gif

• 3 ay sonra...

Arkadaşlar bu oyunun (Call Of Duty 4 Ve Modern Warfare 2) zone klasörünü upload edecek arkadaşımız varmı acaba elim bir kaza sonucu dosyayı silmiş bulunmaktayım elimde kurulumda yok yardımcı olursanız çok sevinirim.

Evet indirelim ama link çalışırsa tabii .Kontrol eder misin

Linkler Calısıyor. Tekrar Dener misiniz..

Arkadaşlar bu oyunun (Call Of Duty 4 Ve Modern Warfare 2) zone klasörünü upload edecek arkadaşımız varmı acaba elim bir kaza sonucu dosyayı silmiş bulunmaktayım elimde kurulumda yok yardımcı olursanız çok sevinirim.

Valla cok İsterdım Upload Etmek ama boyutu 4.37 Gb Bu Bouyutu 1 Mb netle upload etmek yani insanı canından bezdirir. Uplayacak arkadas vardır aslında yeterkı konuyu okusun ve görsün :)

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...