Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 11 Pro 22621.1020 Tr | Office 2019 | Tam Katılımsız Kurulum

FiberoptikZagor
 Share

Recommended Posts

Shadowscape, 15 saat önce yazdı:

Lisans anahtarını bir yere kaydedip sıfır kurulum yaptıktan sonra etkinleştirmek için kullanabıilirsin. Ama  Sıfır format atsan bile otomatik etkinleşicektir. Lisans keyini gösteren programlar ile keyi öğrenebilirsin.

Cevap için sağolun, deneyeceğim o zaman. Ama doğrudan yükseltme yapamadım bilgisayar desteklemiyor diye uyarı vermişti, bu şekilde kurulum yaparsam sorun yaşanır mı peki, mesela uyumsuzluk vb hatalar...

magrur2013, 4 saat önce yazdı:

Cevap için sağolun, deneyeceğim o zaman. Ama doğrudan yükseltme yapamadım bilgisayar desteklemiyor diye uyarı vermişti, bu şekilde kurulum yaparsam sorun yaşanır mı peki, mesela uyumsuzluk vb hatalar...

İnternette desteklenmeye pcye nasıl yükleneceğini gösteren videolar var. Siz bu sistemi mi yükseltmek istiyorsunuz ? 

Shadowscape, 19 saat önce yazdı:

İnternette desteklenmeye pcye nasıl yükleneceğini gösteren videolar var. Siz bu sistemi mi yükseltmek istiyorsunuz ? 

Hocam yükseltme programıyla kontrol ettiğimde tpm 2.0 olayı var ya hani onun için algılanmadı diyor ve işlemci desteklemiyormuş, işlemci 4.nesil i7 4700hq serisi...

Buna rağmen flaşla yükleme yapsam ve adıma olan windows keyimi girsem çalışır mı emin değilim, bu şartlarda yükleme yapmalı mıyım?

magrur2013, 6 saat önce yazdı:

Hocam yükseltme programıyla kontrol ettiğimde tpm 2.0 olayı var ya hani onun için algılanmadı diyor ve işlemci desteklemiyormuş, işlemci 4.nesil i7 4700hq serisi...

Buna rağmen flaşla yükleme yapsam ve adıma olan windows keyimi girsem çalışır mı emin değilim, bu şartlarda yükleme yapmalı mıyım?

Key çalışır. Aşağıdaki videoda nasıl yapıldığını gösteriyor. Kayıt defterine ekleme yapıyorsun. 

Please register to see this content.

• Thanks 1

• 2 hafta sonra ...
Shadowscape, 27.12.2022 - 21:37 yazdı:

Key çalışır. Aşağıdaki videoda nasıl yapıldığını gösteriyor. Kayıt defterine ekleme yapıyorsun. 

Windows 11 i sonunda bilgisayarıma kurdum, önce windows un kendi sitesinden iso dosyasını masaüstüne indirdim 4,86 gb civarında, kurmadan önce tpm ve cpu pas geçme için kayıt anahtarını düzenleme var ya paylaştığınız video veya nette de yazıyor onuda hallettim, son olarak da tpm hatasının kesin olarak önüne geçmek için “Skip_TPM_Check_on_Dynamic_Update.cmd” isimli bir not defteri açıp kodları yapıştırdım bir kere çalıştırmak yeterli ,nasıl yapılacağını buradan öğrenebilirsiniz, 

Please register to see this content.
 kendi sistemim win10 pro lisanslı olduğundan yükleme adımında win11 pro şeklinde yüklemeye geçti. Yükleme işlemi bittikten sonra sistem güncelleme denedim sorun var mı diye bugün itibariyle bütün güncellemeleri aldı hiçbir sorun yaşamadım...

• Like 2

Kolay kurulan bir çalışma olmuş.Hazır kurmuşken tecrübelerimi paylaşayım

Domaine eklemekte bir sorun çıkmadı.

Yeni kullanıcı tanımlanınca cccp içerisindeki media player classic dosyaları oynatmamaya başladı,kapanıyor,başka alternatifte mevcut değil.Sitesinden güncel sürümü zip dosyasını indirip klasörünün içine atınca sorun giderildi.

Windows 10dan daha fazla kaynak tüketmiyor.1 haftadır laptopta kurulu kullanıyorum.

• Like 1

F_s_M, 14 dakika önce yazdı:

Kolay kurulan bir çalışma olmuş.Hazır kurmuşken tecrübelerimi paylaşayım

Domaine eklemekte bir sorun çıkmadı.

Yeni kullanıcı tanımlanınca cccp içerisindeki media player classic dosyaları oynatmamaya başladı,kapanıyor,başka alternatifte mevcut değil.Sitesinden güncel sürümü zip dosyasını indirip klasörünün içine atınca sorun giderildi.

Windows 10dan daha fazla kaynak tüketmiyor.1 haftadır laptopta kurulu kullanıyorum.

Yeni bir kullanıcı açtığınız zaman Windows her uzantıyı boşa düşürür, kendi uygulamalarıyla çalıştırmak için ayarları sıfırlar. Video ve medya uygulamalarını Windows Media Player veya Filmler gibi saçma sapan kendi uygulamalarına yönlendirir. Bunun bir çözümü yok. Microsoft böyle bir firma.

Yeni kullanıcıda Media Player Classic ile video-medya dosyalarını ilişkilendirme yapmanız gerekli. Bunun için 3 çözüm var.

1. Programı yeniden kurmak (siz böyle yapmışsınız)

2. Ayarlar-Uygulamalar-Varsayılan Uygulamalar'dan tüm uzantıları belirtmek

3. Programın kendi içinden tekrar uzantılarla ilgili ayar yapmak.

Normalde Windows kurulum 5dk sürüyorken bu tür program ayarları vs neredeyse 1 saat zaman alıyor. Açıkçası bu Hazır Kullanıcılı Windows projesi sizi bütün bu zaman kaybından kurtarmak içindi. Her durumda yeni bir kullanıcı oluşturduğunuzda herhangi bir sorun yaşamazsınız ama bazı programlarda küçük ayarlamalar yapmak zorunda kalabiliyorsunuz.

Edited by FiberoptikZagor
  • Like 2