Jump to content

Messenger'da Görüntülü Görüşme Sorunu

Recommended Posts

Arkadaşlar bilgisayarım casper notebook msnde görüntülü görüşme yaparken sesler parazitli geliyor bana.Bu sorun pcnin orjinal sürümü vistada olmuyor Win7 de de olmuyor ama Netcad kullanıcısı olduğumdan dolayı Xp kullanmak zorundayım bu sorun codecklerle mi alakalı acaba K-lite de yüklü ama bu sorunu aşamadım.Konuyla ilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Kamerayı ayrımı kullanıyorsun kamerayı ayrı kullanıyorsan onun üzerinde mic varsa ve ordan konuşuyorsan yapar bunu ve pek ihtimel vermediğim bişey daha var eğer cam ve mic laptop da dahilise microfonu ayrıca kullanmanı tavsiye ederim ! :rolleyes: Microfonu her iki durumda da ayrı kullanman senin yararına olur !

pardon son mesajını şimdi okudum sana cızırtılı geliyorsa ses karşı taraf bu dediklerimi yapmasını söyleyin ayrı bi microfon kesecektir problemi sakın kamera üzerindeki mikrofonları kullanmayın çoğunluk böyle yapar yapmazsa da elbet bunun yan etkisi birgün çıkar !

Laptop üzerindeki mic ve cam'i kullanıyorum şimdi bu sorundan kurtulmam için harici bir mik mi almalıyım

Laptop üzerindeki mic ve cam'i kullanıyorum şimdi bu sorundan kurtulmam için harici bir mik mi almalıyım

Ayrıca bu sorun xp'de oluyor vista ve win7 de böyle sorunla karşılaşmadım hiç

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...