Jump to content

Windows 11 Pro 22621.1020 Tr | Office 2019 + Cad Pack

FiberoptikZagor
 Share

Recommended Posts

WINDOWS 11 Pro 22621.1020 ORIJINAL ISO İLE HAZIRLANMIŞTIR

1.jpg

• ORIJINAL ISO ÜZERİNDE YAPILAN TEK İŞLEM : SİZE SORMADAN OTOMATİK GÜNCELLEMEYİ DEVREYE SOKAN WAAS AJAN SERVİSİ YOK EDİLMİŞTİR. GÜNCELLEME DEVREDIŞIDIR. İSTEDİĞİNİZ ZAMAN AKTİF EDİP GÜNCELLEME ALABİLİRSİNİZ.
  • BU ISO, KULLANICISI AKTİF EDİLMİŞ BİR HAZIR KALIP WINDOWS İÇERİR. KURULUMDAN SONRA KULLANICI ADINI DEĞİŞTİREBİLİR, BAŞKA BİR YÖNETİCİ KULLANICI AÇIP MEVCUT VARSAYILAN KULLANICIYI KOMPLE SİLEBİLİRSİNİZ.
  • KMS AKTİVASYON BAŞLAT-TÜM PROGRAMLAR-WINDOWS SİSTEMİ-LİSANS İLE YAPILABİLİR.
  • WINDOWS DEFENDER AKTİFTİR. PERFORMANS ARTIRIMI YAPILMIŞTIR. ZIP,RAR, EXE GİBİ ARŞİV DOSYALARININ İÇİNİ KONTROL ETME DEVREDIŞI BIRAKILMIŞTIR. SİSTEMİ ZORLAMAZ, DÜŞÜK RAM KULLANANLARI ÜZMEZ. BULUT TABANLI KORUMA VE OTOMATİK DOSYA GÖNDERİMİ DEVREDIŞIDIR. TAMAMEN DEVREDIŞI BIRAKMAK İSTERSENİZ SİSTEM AYAR UYGULAMASINI KULLANABİLİRSİNİZ.
  • PORTABLE PROGRAMLARIN BULUNDUĞU PROGRAM FILES-EXTRA KLASÖRÜ DEFENDER İÇİN SERBEST BIRAKILMIŞTIR. CRACK VEYA PATCH İŞLEMLERİNİZİ BURADAN YAPABİLİRSİNİZ.
  • MICROSOFT MAĞAZA ÇALIŞIR. WINDOWS UYGULAMALARINDA YALNIZCA NOTEPAD, PAINT VE HESAP MAKİNESİ AKTİFTİR.
  • AĞ VE DOSYA PAYLAŞIMLARI TÜM PROFİLLER İÇİN AKTİF EDİLMİŞTİR. GİZLİ PAYLAŞIMLAR DEVREDIŞI BIRAKILMIŞTIR.
  • SİSTEMDE HIZLANDIRMA AYARLARI YAPILMIŞTIR. HIBERNATION DEVREDIŞIDIR.
  • 4GB VE DAHA DÜŞÜK RAM KULLANAN BİLGİSAYARLAR DÜŞÜNÜLEREK SANAL BELLEK DOSYASI AKTİF EDİLMİŞTİR. DAHA YÜKSEK RAM KULLANIYORSANIZ DEVREDIŞI BIRAKABİLİRSİNİZ.
  • SİSTEME OFFICE 2019 STANDARD (WORD, EXCEL, POWERPOINT VE OUTLOOK) ENTEGRE EDİLMİŞTİR.
  • KURULUM ÇOK SEÇENEKLİDİR. DİLERSENİZ YALNIZCA WINDOWS + OFFICE SADE KURULUM, DİLERSENİZ CAD PACK İLE TAM KURULUM YAPABİLİRSİNİZ.

kurulum.gif

• SİSTEME STARTALLBACK 3.5.6 KURULMUŞTUR. ORİJİNAL START MENÜ İÇİN UYGULAMAYI KALDIRMANIZ YETERLİDİR. BU PROGRAM OTOMATİK OLARAK GÜNCELLEME ALIR. BÖYLE BİR DURUMDA PATCH DOSYASI SİSTEMDE ZATEN VARDIR. GÜNCELLEME SONRASI TEKRAR LİSANLI HALE GETİREBİLİRSİNİZ.
  • WINRAR 6 VE TÜM VİDEO CODECLERİ İÇEREN CCCP SİSTEME ENTEGRE EDİLMİŞTİR. KLASİK WINAMP 5 KURULUDUR.
  • MASAÜSTÜNDE TARAYICI KURULUM DOSYALARI MEVCUTTUR.
  • WINDOWS FOTOĞRAF GÖRÜNTÜLEYİCİSİ AKTİFTİR.
  • GÜVENLİK AYARLARINDAN KAMERA, MİKROFON, BELGELER, RESİMLER, MESAJLAR, KİŞİLER GİBİ KULLANICIYA AİT TÜM KİŞİSEL ERİŞİMLER DIŞA KAPATILMIŞTIR. YALNIZCA TAKVİM VE SAAT SERBEST BIRAKILMIŞTIR.
  • CORTANA DEVREDIŞIDIR.
  • ORIJINAL ISO’DAN HERHANGİ BİR BÖLÜM SİLİNMEMİŞTİR. WINDOWS ÖZELLİKLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

2.jpg 

SİSTEMDE KURULU OLAN TÜM YARDIMCI UYGULAMALAR PORTABLE, YANİ SİSTEM REGISTRY KAYITLARINA DOKUNMADAN ÇALIŞABİLEN YAZILIMLARDIR.

1. AUSLOGICS : SİSTEM PERFORMANSI İYİLEŞTİRİCİ VE YARARLI ARAÇLARDAN OLUŞUR. TÜM KISAYOLLAR BAŞLAT-TÜM PROGRAMLAR-WINDOWS SİSTEMİ İÇİNDEDİR. ÖZELLİKLE DISK EXPLORER (DİSKTE HANGİ KLASÖR NE KADAR YER KAPLAR) VE SERVİS YÖNETİCİSİNİ SIK SIK KULLANMANIZI ÖNERİRİM.
  2. SİSTEM AYAR : WINDOWS İNCE AYARLARI İLE İLGİLİ HERKESİN BİLDİĞİ PRATİK UYGULAMADIR.
  3. PHOTOFILTRE : PAINT İLE PHOTOSHOP ARASI ÇOK KÜÇÜK AMA YETENEKLİ BİR PROGRAMDIR.
  4. CCLEANER : HERKESİN BİLDİĞİ ÜNLÜ TEMİZLİK PROGRAMI. SIK SIK KULLANMANIZI ÖNERİRİM.
  5. OPEN HARDWARE MONITOR : İŞLEMCİ VE SİSTEM ISISINI GÖRMENİZİ YARAYAN OLMAZSA OLMAZ PROGRAM. EKRANIN SAĞ ALT KÖŞESİNDE İŞLEMCİ KULLANIM YÜZDESİNİ GÖSTEREN KUTUCUK VE İŞLEMCİNİN 1. NUMARALI ÇEKİRDEK ISISINI GÖSTEREN DERECE AKTİF EDİLMİŞTİR.

KURULUM SONRASI YAPILACAKLAR.

1.       SİSTEMİ (WINDOWS VE OFFICE) LİSANSLI HALE GETİRMEK

2.       EKRAN KARTI SÜRÜCÜSÜNÜ YÜKLEMEK

HEPSİ BU KADAR.

CAD PACK İÇERİĞİ

1.    AUTODESK AUTOCAD 2022 LT

ac1.jpg

ac2.jpg

2.    CORELCAD 2023 FP

cc1.jpg

cc2.jpg

UYGULAMALAR TAM LİSANSLIDIR.

Windows: 11 Pro

Versiyon: 22H2
Build 22621.1020
Dil : Türkçe
Format: ISO (UEFI DESTEKLİDİR)

4.32 GB ESD

GOOGLE    MEDIAFIRE

(ALTERNATİF LİNKLER EKLENECEKTİR)

Edited by FiberoptikZagor
  • Like 5
  • Thanks 4

sistemde defender için tehlikeli birşey olmadığı için kurulum sonrası temizlik yapmaz. ayrıca belirtiğim üzere, rar, zip, exe dosyalarının içeriğini inceleme devredışı bırakıldı. bu hem defender kullanırken sistemin yavaşlamasını engeller, hem de patch-crack bulunan arşiv dosyalarının silinmesini engeller. defender yalnızca bir dosyayı kullandığınız zaman veya çalıştırmak isterseniz virüs taraması yapar.

kurulumdan hemen sonra defender devredışı bırakabilirsiniz.

Hiçbir şeye dokunulmamış ve program ekleme çıkarma yapılmamış en son güncellemeler dahil, kullanıcı hesabını kurulumda bizim oluşturacağımız tpm fix bir windows11 + Ofis olabilir mi acaba?

Yani bu sürümün program ekleme çıkarılma yapılmamış, sistem bileşenlerine dokunulmamış hali

Edited by sonageldik

sonageldik, 3 saat önce yazdı:

Hiçbir şeye dokunulmamış ve program ekleme çıkarma yapılmamış en son güncellemeler dahil, kullanıcı hesabını kurulumda bizim oluşturacağımız tpm fix bir windows11 + Ofis olabilir mi acaba?

Yani bu sürümün program ekleme çıkarılma yapılmamış, sistem bileşenlerine dokunulmamış hali

Hiçbir şeye dokunulmamış bir kuruluma katılımsız bir Office eklediğimiz zaman sizin dediğiniz şey çıkıyor ortaya. Bunu siz de rahatlıkla yapabilirsiniz. OEM klasörü konusunu taratırsanız sitede bilgiler mevcut. Orijinal ISO ile oynamanıza veya modifiye yapmanıza gerek yok. TPM pas geçilmiş bir ISO'ya Office eklemeniz yeterli.

Anlıyorum teşekkürler. Buradaki gibi son güncellemelerin dahil olduğu ve Türkçe Ofis dışında dışardan hiçbir uygulama içermeyen, tpm fixlenmiş ve bunun dışında hiçbir bileşene veya yapılandırmaya dokunulmamış formatlık bir Türkçe Windows11 pro hazırlansa çok kullanışlı olur.

Edited by sonageldik
ek

İyi akşamlar yukarda hazırlamış oldugunuz işletim sisteminin içerisinde olmayan bu sistemin içerisinde olan aşadaki programları ayrıca paylaşmanız mümkünmüdür.

Emekleriniz için ayrıca teşekür ederim

AUTODESK AUTOCAD 2022 LT

CORELCAD 2023 FP

cankusa, 2 saat önce yazdı:

İyi akşamlar yukarda hazırlamış oldugunuz işletim sisteminin içerisinde olmayan bu sistemin içerisinde olan aşadaki programları ayrıca paylaşmanız mümkünmüdür.

Emekleriniz için ayrıca teşekür ederim

AUTODESK AUTOCAD 2022 LT

CORELCAD 2023 FP

Cevabınız için teşekkür ederim.

Bu uygulamaları torrent yoluyla indirip kurulum + lisanslama + test yaptıktan sonra sildim ne yazık ki. Burada torrent paylaşmak sağlıklı mıdır onu da bilmiyorum. fakat bilinen torrent arama motorlarında tarama yapmanız yeterlidir. Her iki uygulama da sorunsuz versiyonlardır.

FiberoptikZagor, 2 saat önce yazdı:

Cevabınız için teşekkür ederim.

Bu uygulamaları torrent yoluyla indirip kurulum + lisanslama + test yaptıktan sonra sildim ne yazık ki. Burada torrent paylaşmak sağlıklı mıdır onu da bilmiyorum. fakat bilinen torrent arama motorlarında tarama yapmanız yeterlidir. Her iki uygulama da sorunsuz versiyonlardır.

Bugün bu sisteminizi kurdum katılımsız oldugu için nasıl kuruldugunu anlayamadım bile harika bir sistem olmuş ellerinize emeginize saglık diyorum.

Ençok ta başlat menüsündeki yazdırma yönteminin olmasıdır.

Torrent indirme kaynagının güvenli ve indirilen nesnenin içerisinde virüs barındırmaması gerekiyor.Geçmişte torrentten indirdigim bir dosya virüslü imiş az ugraşmadım.

İstekte bulundugum programların torrent kaynak listesini hatırlıyorsanız verebilirsiniz.

Ayrıca sistemleri katılımsız degilde normal kurulumlu hazırlamanızda bir sakınca yok ise kurulumu kullanıcıya bıraksanız diye düşünüyorum

Edited by cankusa

cankusa, 3 dakika önce yazdı:

Bugün bu sisteminizi kurdum katılımsız oldugu için nasıl kuruldugunu anlayamadım bile harika bir sistem olmuş ellerinize emeginize saglık diyorum.

Torrent indirme kaynagının güvenli ve indirilen nesnenin içerisinde virüs barındırmaması gerekiyor.Geçmişte torrentten indirdigim bir dosya virüslü imiş az ugraşmadım.

İstekte bulundugum programların torrent kaynak listesini hatırlıyorsanız verebilirsiniz.

Ayrıca sistemleri katılımsız degilde normal kurulumlu hazırlamanızda bir sakınca yok ise kurulumu kullanıcıya bıraksanız olmazmı.

1. Torrent indirme kaynagının güvenli ve indirilen nesnenin içerisinde virüs barındırmaması gerekiyor.Geçmişte torrentten indirdigim bir dosya virüslü imiş az ugraşmadım.

Bu konuda çok haklısınız. Zaten hazır kalıp sistem hazırlamaktaki temel amacım budur. Pek çok uygulama, özellikle Autocad, Solidworks gibi crack konusunda kan kusturan şeyler var. torrent veya dl linkleri %90 oranda virüslü veya crackler çalışmıyor. Şimdi size link gönderirim ama yine başınıza bela olur. Hazır kurulmuş, crack-patch yapılmış ve test edilmiş sistem bu yüzden sağlıklı.

2. Ayrıca sistemleri katılımsız degilde normal kurulumlu hazırlamanızda bir sakınca yok ise kurulumu kullanıcıya bıraksanız olmazmı.

Yukarıda anlattığım gibi, Windows kurulduktan sonra bir kullanıcının standart uygulamalar, winrar, video codecler, sistem hızlandırmalar, cortana-search-defender gibi sevmediği şeyleri devredışı bırakması, açılış kapanış ayarlarından tutun da genel görüntüye kadar çok fazla şeye zaman harcadığını biliyorsunuz. Windows kurulumu 10 dakika alıyor, sistemi istediğiniz şekle getirmek ekstra 1 saatinizi alıyor. Bunlardan kurtulmak için bu sistemi hazırladım. Yani kur ve direkt masaüstünden kullanmaya başla. İşlemci ısı ölçerden tut sistemin güvenlik ayarlarına kadar her şey hazır. Tek yapman gereken ekran kartının sürücüsünü yüklemek (ki güncelleme açtığınız zaman bu da 3-5 dakika içinde hazır olur).

Derseniz ki, ben kendi kullanıcımı kendim oluşturmak istiyorum, bu da çok basit. Sadece 30 saniyenizi alır.

Denetim Masasında Kullanıcılar bölümüne girin, yönetici seviyesinden kendi kullanıcınız oluşturun ve ona geçiş yapın. daha sonra sistemdeki KULLANICI profilini komple tarihe gömün. Bu kadar basit.

• Like 1